PLECAK MILITARNY TAKTYCZNY TRAPER CZARNY,WZ93 (7163203433)

zakończona
169,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Pocztex Kurier48 10,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,00 zł
 • lokalizacja: SKARZYSKO-KAM, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • pojemność : 20-40 l
 • marka: Texar
 • płeć: nie dotyczy

Opis

informacje

Skarżysko-Kamienna
ul. 1-Go Maja 19

SKLEP
KOMANDOS

604 367 789

sklepkomandos@op.pl

NAJLEPSZY PLECAK W EUROPIE

Plecak traper firmy Texar

materiał poliester 1000d

wymiary 50x30x27cm

pojemność całkowita około 35 Litrów

PLECAK POSIADA SPECJALNĄ WBUDOWANĄ

KIESZEŃ NA LAPTOPA MAX 15

Plecak wyposażony 2 główne komory ładunkowe z dodatkowymi kieszeniami w środku komór, oraz cztery kieszenie dwie na klapie i dwie na komorze na przedniej części plecaka .Główne komory i dwie kieszenie zapinane na dwu suwakowe zamki błyskawiczne,pozosta­łe dwie kieszenie zapinane na pojedynczy zamek błyskawiczny.Główne komory ładunkowe są dodatkowo zabezpieczone zamknięciem przez taśmy. Taśmy te, mogą również służyć do dopasowania plecaka do jego zawartości przez ich zaciśnięcie, zapobiegając przemieszczaniu się zawartości.Plecak ten posiada długie taśmy do dołączenia ładownic modularnych i dodatkowego oporządzenia z przodu plecaka oraz krótsze taśmy po bokach. Do dołączania dodatkowego oporządzenia mogą również służyć d-ringi na szelkach (np. do noszeni latarki) i na górze plecaka (np. do podczepienia śpiwora trokami).Regulowane szelki, spinane z przodu w klatce piersiowej oraz dodatkowy pas mocujący pozwalają na idealne dopasowanie plecaka do użytkownika.Szelki posiadają taśmy do przymocowywania

DOSTĘPNE KOLORY

1-CZARNY

2-OLIVE

3-MULTICAM

4-COYOTE

5-PL CAMO

PO KUPIENIU PLECAKA PROSZĘ O PODANIE KOLORU

SKLEP KOMANDOS

SKLEP W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ

UL. 1-GO MAJA 19


TEL. 604367789

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: SKARZYSKO-KAM, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

SPOSÓB ZŁOŻENIA REKLAMACJI 

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy   w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: komandosmilitaria@op.pl bądż pisemnie na adres Komandos Aneta Pyrkosz 1-go Maja  19

26-110 Skarżysko-Kam  

Reklamacja powinna zawierać  imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Komandos
1-go maja 19
26-110 Skarżysko-Kam
Dodatkowe informacje

 

 Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem komandosmilitaria@op.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: 
KOMANDOS 1-go Maja 19 26-110 Skarżysko-Kam  


 Reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Komandos
1-go Maja 19
26-110 Skarżysko-Kam

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zasady zwrtu towarów 

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy.   

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: komandosmilitaria@op.pl

Można również wysłąć pocztą trasycyjną 

na adres 

Komandos

1-go Maja 19

26-110 skarżysko-Kam   

Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym.   

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru,cech i funkcjonowania rzeczy.  Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument.   

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy..................................................... Data zawarcia umowy ............................ Imię i nazwisko ...............................................Adres ........................................................................ Nr konta bankowego do zwrotu...........................................................................................................  Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data……..............................................  

Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Odstąpienie od umowy 

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w sądzie właściwym dla miejsca zamieszkania. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

O sprzedającym
komandos-shop
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

143

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 604****** (pokaż)
 • 664****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 21:00
sobota - niedziela
09:00 - 17:00

Pozostałe informacje

PROSZĘ POWIADOMIĆ MNIE O FORMIE PŁATNOŚCI,  PONIŻEJ  PODAJE NUMER RACHUNKU NA KTÓRY NALEŻY DOKONYWAĆ WPŁATY  P.H.U KOMANDOS ANETA PYRKOSZ UL:1-GO MAJA 19  26-110 SKARŻYSKO-KAM  NR RACH BANKOWEGO 28 1050 1461 1000 0090 9360 2176  WAŻNE  W TYTULE  PRZELEWU  PROSZĘ PODAĆ NICK Z ALLEGRO  ORAZ NUMER AUKCJI W KTÓREJ BRANY BYŁ UDZIAŁ 

Wyświetlenia:5
Numer oferty:7163203433
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry