Plecak Dakine Atlas 25L 2017 Red + naklejki (6912015959)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
199,00 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Paczka pocztowa priorytetowa darmowa
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 20,00 zł
 • lokalizacja: Legnica, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • pojemność : 20-40 l
 • marka: Inny producent
 • płeć: kobieta, mężczyzna

opis

Robert
13422987
Łukasz
6538188
Michał
2517025
76 862 91 83
info@surfmix.com
Plecak Dakine Atlas 25L Red 2017
Cena: 199,-

Zdjęcia:

Opis produktu:

Sportowy styl, funkcjonalność, komfort - Atlas 25L marki Dakine w kolorze Red. Wyposażony w kieszeń na laptopa oraz w system szybkiego mocowania deskorolki.
Wymiary: 49 x 30 x 20 cmKod producenta: 10000762

Uwaga!! 2 ostatnie zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają plecak Atlas 25L w innej wersji kolorystycznej.

Cechy :

 • Plecak DAKINE ATLAS 25L, idealny w miasto bądź do szkoły
 • Główna kieszeń na zamek błyskawiczny
 • Kieszeń na 15" laptopa
 • System szybkiego mocowania deskorolki
 • Wykonany z najwyższej jakości materiałów
 • Boczne kieszenie zapinane na zamek
 • Kieszeń na okulary wyłożona miękkim materiałem
 • Ciekawa, oryginalna kolorystyka

Materiały Dodatkowe

Strona Producenta Kanał YouTube Dakine
Czas realizacji przesyłki od momentu wpłaty lub zamówienia - 24h

© Copyright SurfMix 2004-2017
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Legnica, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
25
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

W przypadku odesłania towaru proszę do paczki dołączyć:

- podpisany formularz zgłoszenia reklamacji

- kopia dowodu zakupu

- reklamowany produkt, prosimy o dostaranie towaru dobrze zabezpieczonego i czystego.


W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

PPHU FIT Paweł Michalski
Gliwicka 4
59-220 Legnica
Dodatkowe informacje

REKLAMACJA PRODUKTU


Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta,  jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są  określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w  Kodeksie Cywilnym (w szczególności w art. 556-576 Kodeksu Cywilnego).  Dla Umów Sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku podstawa i  zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego osobą  fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością  zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową  Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w  szczególności ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach  sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr  141, poz. 1176 ze zm.).

Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu wady Produktu oraz uprawnień Klienta są określone na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej reklamacji.


W przypadku Produktów opisanych, jako używane bądź powystawowe,  Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt zgodny z opisem  zawartym na stronie sklepu internetowego, w tym w szczególności,  Produkt wolny od wad innych jak ta wskazane w opisie Produktu, o których  Klient został poinformowany przed dokonaniem zakupu.


Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:


 1. pisemnie na adres: ul. Gliwicka 4, 59-220 Legnica;
   
 2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@ssurfmix.com;
   

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i  okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju  i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do  zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo  odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych  składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie  reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają  formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji  złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

W przypadku Produktów oznaczonych na  stronach sklepu internetowego, jako używane, poprezentacyjne bądź  powystawowe, przy których znajduje się dokładny opis Produktów wraz z  opisem wad tych Produktów, Sprzedawca jest zwolniony od  odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli Kupujący wiedział o wadzie w  chwili zawarcia umowy, zgodnie z art. 557 § 1 kodeksu cywilnego. 

W przypadku Produktów oznaczonych na  stronach sklepu internetowego, jako używane bądź powystawowe,  odpowiedzialność Sprzedawcy zostaje ograniczona do okresu 1 roku od dnia  wydania rzeczy Kupującemu, zgodnie z art. 568 § 1 kodeksu cywilnego.

Sprzedawca ustosunkuje się do  reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni  kalendarzowych od dnia jej złożenia. Jeżeli Klient będący konsumentem  zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o  obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a  Sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni  kalendarzowych, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.

Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany  dostarczyć Produkt wadliwy na adres: ul. Gliwicka 4, 59-220 Legnica. W  przypadku Klienta będącego konsumentem koszt dostarczenia Produktu  ponosi Sprzedawca, w przypadku Klienta niebędącego konsumentem koszt  dostarczenia ponosi Klient. Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub  sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby  nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt  Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.


POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ ZASADY DOSTĘPU DO TYCH PROCEDUR


Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez  Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania  reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur  dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i  Konsumentów pod adresem:  https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także  punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl  lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, Warszawa.), którego  zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach  dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z  pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:  (1) wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu  konsumenckiego (więcej informacji na stronie:  http://www.spsk.wiih.org.pl/); (2) wniosek w sprawie pozasądowego  rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej  (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na  miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz  (3) pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji  społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów  (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).  Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem  porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801  440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00,  opłata za połączenie wg taryfy operatora).

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr  dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów  pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma  ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę  internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i  przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu  dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy  sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie  samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i  Konsumentów:  https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PPHU FIT Paweł Michalski
Gliwicka 4
59-220 Legnica

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy


Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez  podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa  po upływie 14 dni od dnia odbioru towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo  poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w  drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub  pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza  odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować  termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo  informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia  od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


Skutki odstąpienia od umowy


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu  wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia  towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez  Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku  nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o  Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności,  jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że  wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym  przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

O sprzedającym
SurfMix_com
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

473

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)
 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: info@surfmix.com
telefon: +48 512 125 170
telefon: +48 519 805 960
Numer oferty:6912015959
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry