PŁASZCZ DAMSKI SPZ0314GR38 (6736148838)

cena kup teraz
69,99 zł
z 6 sztuk
Koszty dostawy
 • PACZKA W RUCHu 6,50 zł
 • Paczkomaty 24/7 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • lokalizacja: Łódź, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: odcienie niebieskiego
 • marka: Top Secret
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 38 (M)
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • kaptur: bez kaptura

PŁASZCZ DAMSKI SPZ0314GR38

TOP SECRET | SPZ0314GR38

Płaszcz damski Top Secret. Płaszcz przejściowy oversize bez podszewki. Doskonale podkreśla nonszalancki charakter stylizacji. Płaszcz wiązany w pasie, z ozdobnymi dużymi guzikami. Idealny na co dzień i jako okrycie podczas wieczornych imprez. Płaszcz dostępny w kolorze granatowym (SPZ0314GR). Modelka ma 172 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 34.

Kolor: granatowy

Rozmiar: 38

Skład: 100% LYOCELL

Cena: 179.99 PLN 69.99 PLN

Tabela rozmiarowa:

3436384042
DŁUGOŚĆ9090939396
DŁUGOŚĆ RĘKAWA4545474749
POŁOWA OBWODU DOŁU5355575961
POŁOWA OBWODU KLATKI PIERSIOWEJ6062646668
POŁOWA OBWODU PASA6062646668
TOP SECRET
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
PACZKA W RUCHu 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Paczkomaty 24/7 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Top Secret Sp. z o.o.
Żniwna 10/14
94-250 Łódź
NIP: 727-25-70-554
REGON: 473073389
KRS: 0000129475

Top Secret (obok marek Troll i Drywash) jest wiodącą marką w segmencie modowym Grupy Kapitałowej Redan. Marka Top Secret jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich brandów, oferujących komplementarne kolekcje ubrań i dodatków. 

Dystrybucja odzieży marki Top Secret odbywa się na terenie: Polski, Ukrainy, Rosji, a także w Czechach, na Słowacji oraz na Białorusi. Sprzedaż realizowana jest głównie poprzez sklepy detaliczne oraz internetowe. Sprzedaż detaliczna odbywa się za pośrednictwem sklepów własnych oraz franczyzowych. Strategia rozwoju marki zakłada obecność zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych. Głównymi kierunkami rozwoju są kanał e-commerce oraz Ukraina i Rosja.

Top Secret to marka skierowana do ludzi nowoczesnych, aktywnych, realizujących się zawodowo i rodzinnie, dla których ubiór ma znaczenie i jest sposobem wyrażenia własnej niepowtarzalnej osobowości.

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Dane sprzedającego 

Top Secret Sp. z o.o. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź 

NIP: 727-25-70-554 

REGON: 473073389 

KRS: 0000129475 

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Top Secret Sp. z o.o.
ul. Żniwna 10/14
94-250 Łódź
PL
Dodatkowe informacje

 

 • PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY


 1. Klient, który zawarł umowę na odległość może od  niej odstąpić, bez podania przyczyny, w terminie 30 dni od dnia, w  którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż  przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z  rzeczy i zwrócić towar na zasadach, o których mowa poniżej.
 2. Po upływie terminu, o którym mowa w pkt. 1  powyżej, prawo do Odstąpienia wygasa. Wykonanie przez Kupującego  uprawnienia do odstąpienia od umowy w określonym powyżej terminie,  otwiera termin 14 (czternastu) dni na zwrot towaru. 
 3. Aby skorzystać z powyższego prawa Klient musi  poinformować Sprzedawcę poprzez pisemne oświadczenie o odstąpieniu od  umowy sprzedaży na adres – Top Secret Sp. z o.o. Klient może również  wypełnić formularz zwrotu i przesłać drogą elektroniczną na adres: strefa.marek@topsecret.com.pl. Wzór formularza dostępny jest tutaj: formularz zwrotu.
 4. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży  Towarów zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą, a  Klientowi zostają zwrócone uiszczone przez niego płatności, w tym koszty  dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z  wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły  sposób oferowany przez Sprzedającego). To, co Strony świadczyły, ulega  zwrotowi w stanie niezmienionym. Klient ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonalności Towaru.
 5. Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić  niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu (14) dni od dnia  otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od  umowy sprzedaży. Zwrot płatności będzie dokonany przy użyciu takich  samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w  pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne  rozwiązanie. W każdym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat w  związku ze zwrotem płatności.
 6. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem  płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu  jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 7. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać  opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie  transportu, w miarę możliwości Towar powinien być opakowany w oryginalne  opakowanie. Towar powinien być zwrócony wraz z kompletnym wyposażeniem i  akcesoriami oraz dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży (np. metki,  instrukcja użytkowania) oraz w miarę możliwości z dowodem sprzedaży  (paragon fiskalny albo faktura) na adres: Top Secret sp. z o.o., ul. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź z dopiskiem „ZWROT ALLEGRO” na kopercie, nie później niż 14 (czternaście) dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy.
 8. Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru tj. koszt  opakowania, przekazania i odesłania Towaru w związku z odstąpieniem od  umowy zawartej na odległość ponosi Klient.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Top Secret Sp. z o.o.
ul. Żniwna 10/14
94-250 Łódź
PL
Dodatkowe informacje

 

 • REKLAMACJE


 1. Sprzedawca odpowiada względem Kupującego jeżeli  rzecz sprzedana na wadę fizyczną lub prawną (Rękojmia), wedle reguł  określonych ustawą Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U.  1964, nr 16, poz. 93 z późn. zm., a zatem Reklamacja towaru może  nastąpić ze względu na wadę fizyczną, którą polega na niezgodności  rzeczy sprzedanej z umową lub ze względu na wadę prawną, w szczególności  jeżeli rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej.
 2. Kupujący może złożyć reklamację, jeżeli wada  fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania  rzeczy Kupującemu.
 3. W celu złożenia reklamacji Kupujący proszony jest o odesłanie rzeczy na adres Sprzedawcy: Top Secret sp. z o.o., ul. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź z dopiskiem „REKLAMACJA ALLEGRO” na kopercie. 
 4. Towar, który jest odsyłany, musi być zaopatrzony  w paragon fiskalny lub fakturę VAT. W związku z dokonaniem reklamacji  Klient proszony jest o wypełnienie formularza reklamacyjnego i wysłania z towarem oraz drogą elektroniczną na adres strefa.marek@topsecret.com.pl
 5. W przypadku przesłania przez Klienta formularza reklamacyjnego drogą elektroniczną na adres strefa.marek@topsecret.com.pl, rozstrzygnięcie reklamacyjne zostanie przesłane Klientowi, jako odpowiedź zwrotna, również pocztą elektroniczną.
 6. Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 14 dni  licząc od dnia złożenia reklamacji wraz z opisem przyczyny reklamacji i  żądaniem Klienta.
 7. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji towar zostanie odesłany do Klienta wraz z opinią o niezasadności reklamacji.
 8. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść  Klienta Sprzedający niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad  albo wadę usunie. Nie wpływa to na możliwość złożenia przez Klienta  oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy zgodnie z  obowiązującymi przepisami. w przypadku braku możliwości wymiany  produktu, usunięcia wady produktu lub obniżenia ceny Kupującemu zostanie  niezwłocznie zwrócona należność. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na  korzyść Klienta koszty wymiany lub naprawy Towaru ponosi Sprzedający.