PŁASZCZ DAMSKI SPZ0314GR38 (6736148838)

cena kup teraz
69,99 zł
z 12 sztuk
Koszty dostawy
 • PACZKA W RUCHu 6,50 zł
 • Paczkomaty 24/7 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • lokalizacja: Łódź
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: odcienie fioletu
 • kaptur: bez kaptura
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • marka: Top Secret
 • rozmiar: 38 (M)
 • płeć: produkt damski

PŁASZCZ DAMSKI SPZ0314GR38

TOP SECRET | SPZ0314GR38

Płaszcz damski Top Secret. Płaszcz przejściowy oversize bez podszewki. Doskonale podkreśla nonszalancki charakter stylizacji. Płaszcz wiązany w pasie, z ozdobnymi dużymi guzikami. Idealny na co dzień i jako okrycie podczas wieczornych imprez. Płaszcz dostępny w kolorze granatowym (SPZ0314GR). Modelka ma 172 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 34.

Kolor: granatowy

Rozmiar: 38

Skład: 100% LYOCELL

Cena: 179.99 PLN 99.99 PLN

TOP SECRET
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
PACZKA W RUCHu 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
Paczkomaty 24/7 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni robocze
Pocztex Kurier48 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Top Secret Sp. z o.o.
Żniwna 10/14
94-250 Łódź
NIP: 727-25-70-554
REGON: 473073389
KRS: 0000129475

kontakt

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Top Secret Sp. z o.o.
ul. Żniwna 10/14
94-250 Łódź
PL
Dodatkowe informacje

 

 • PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY


 1. Klient, który zawarł umowę na odległość może od  niej odstąpić, bez podania przyczyny, w terminie 30 dni od dnia, w  którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż  przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z  rzeczy i zwrócić towar na zasadach, o których mowa poniżej.
 2. Po upływie terminu, o którym mowa w pkt. 1  powyżej, prawo do Odstąpienia wygasa. Wykonanie przez Kupującego  uprawnienia do odstąpienia od umowy w określonym powyżej terminie,  otwiera termin 14 (czternastu) dni na zwrot towaru. 
 3. Aby skorzystać z powyższego prawa Klient musi  poinformować Sprzedawcę poprzez pisemne oświadczenie o odstąpieniu od  umowy sprzedaży na adres – Top Secret Sp. z o.o. Klient może również  wypełnić formularz zwrotu i przesłać drogą elektroniczną na adres: strefa.marek@topsecret.com.pl. Wzór formularza dostępny jest tutaj: formularz zwrotu.
 4. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży  Towarów zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą, a  Klientowi zostają zwrócone uiszczone przez niego płatności, w tym koszty  dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z  wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły  sposób oferowany przez Sprzedającego). To, co Strony świadczyły, ulega  zwrotowi w stanie niezmienionym. Klient ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonalności Towaru.
 5. Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić  niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu (14) dni od dnia  otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od  umowy sprzedaży. Zwrot płatności będzie dokonany przy użyciu takich  samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w  pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne  rozwiązanie. W każdym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat w  związku ze zwrotem płatności.
 6. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem  płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu  jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 7. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać  opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie  transportu, w miarę możliwości Towar powinien być opakowany w oryginalne  opakowanie. Towar powinien być zwrócony wraz z kompletnym wyposażeniem i  akcesoriami oraz dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży (np. metki,  instrukcja użytkowania) oraz w miarę możliwości z dowodem sprzedaży  (paragon fiskalny albo faktura) na adres: Top Secret sp. z o.o., ul. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź z dopiskiem „ZWROT ALLEGRO” na kopercie, nie później niż 14 (czternaście) dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy.
 8. Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru tj. koszt  opakowania, przekazania i odesłania Towaru w związku z odstąpieniem od  umowy zawartej na odległość ponosi Klient.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Top Secret Sp. z o.o.
ul. Żniwna 10/14
94-250 Łódź
PL
Dodatkowe informacje

 

 • REKLAMACJE


 1. Sprzedawca odpowiada względem Kupującego jeżeli  rzecz sprzedana na wadę fizyczną lub prawną (Rękojmia), wedle reguł  określonych ustawą Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U.  1964, nr 16, poz. 93 z późn. zm., a zatem Reklamacja towaru może  nastąpić ze względu na wadę fizyczną, którą polega na niezgodności  rzeczy sprzedanej z umową lub ze względu na wadę prawną, w szczególności  jeżeli rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej.
 2. Kupujący może złożyć reklamację, jeżeli wada  fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania  rzeczy Kupującemu.
 3. W celu złożenia reklamacji Kupujący proszony jest o odesłanie rzeczy na adres Sprzedawcy: Top Secret sp. z o.o., ul. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź z dopiskiem „REKLAMACJA ALLEGRO” na kopercie. 
 4. Towar, który jest odsyłany, musi być zaopatrzony  w paragon fiskalny lub fakturę VAT. W związku z dokonaniem reklamacji  Klient proszony jest o wypełnienie formularza reklamacyjnego i wysłania z towarem oraz drogą elektroniczną na adres strefa.marek@topsecret.com.pl
 5. W przypadku przesłania przez Klienta formularza reklamacyjnego drogą elektroniczną na adres strefa.marek@topsecret.com.pl, rozstrzygnięcie reklamacyjne zostanie przesłane Klientowi, jako odpowiedź zwrotna, również pocztą elektroniczną.
 6. Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 14 dni  licząc od dnia złożenia reklamacji wraz z opisem przyczyny reklamacji i  żądaniem Klienta.
 7. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji towar zostanie odesłany do Klienta wraz z opinią o niezasadności reklamacji.
 8. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść  Klienta Sprzedający niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad  albo wadę usunie. Nie wpływa to na możliwość złożenia przez Klienta  oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy zgodnie z  obowiązującymi przepisami. w przypadku braku możliwości wymiany  produktu, usunięcia wady produktu lub obniżenia ceny Kupującemu zostanie  niezwłocznie zwrócona należność. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na  korzyść Klienta koszty wymiany lub naprawy Towaru ponosi Sprzedający.