PŁASZCZ DAMSKI SPZ0280SZ38[E] (6755514594)

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: odcienie żółtego i złota
 • marka: Top Secret
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar: 38 (M)
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • kaptur: bez kaptura

Opis

PŁASZCZ DAMSKI SPZ0280SZ38[E]

TOP SECRET | SPZ0280SZ38[E]

Płaszcz damski Top Secret . Klasyczny, idealny na wiele okazji płaszcz dwurzędowy, zapinany na guziki. Modny trencz damski z dekoracyjnymi pagonami na ramionach. Płaszcz dostępny w kolorze szarym (SPZ0280SZ). Modelka ma 176 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 34.

Kolor: szary

Rozmiar: 38

Skład: 65% POLIESTER,35% BAWEŁNA

Cena: 149.99 PLN 89.99 PLN

Tabela rozmiarowa:

3436384042
DŁUGOŚĆ8686888890
DŁUGOŚĆ RĘKAWA6262646466
POŁOWA OBWODU DOŁU6567697173
POŁOWA OBWODU KLATKI PIERSIOWEJ4648505254
POŁOWA OBWODU PASA4042444648
TOP SECRET
Dostawa i płatność
od 6,50 zł

Lokalizacja: Łódź, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
2-3 dni robocze
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
6,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

Reklamacja towaru może nastąpić ze względu  na wadę fizyczną, którą polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową lub ze względu na wadę prawną, w szczególności jeżeli rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej. Kupujący może złożyć reklamację, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy Kupującemu.

W celu złożenia reklamacji Kupujący proszony jest o odesłanie rzeczy na adres Sprzedawcy ( 94-250 Łódź, ul. Żniwna 10/14). Do odsyłanego towaru Klient proszony jest o dołączenie paragonu fiskalnego lub faktury VAT.  W związku z dokonaniem reklamacji Klient proszony jest o wypełnienie formularza reklamacyjnego i wysłania z towarem. Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 14 dni  licząc od dnia złożenia reklamacji wraz z opisem przyczyny reklamacji i żądaniem Klienta. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji towar zostanie odesłany do Klienta wraz z opinią o niezasadności reklamacji. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Top Secret Sp. z o.o.
ul. Żniwna 10/14
94-250 Łódź
Dodatkowe informacje

 

 • REKLAMACJE


 1. Sprzedawca odpowiada względem Kupującego jeżeli  rzecz sprzedana na wadę fizyczną lub prawną (Rękojmia), wedle reguł  określonych ustawą Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U.  1964, nr 16, poz. 93 z późn. zm., a zatem Reklamacja towaru może  nastąpić ze względu na wadę fizyczną, którą polega na niezgodności  rzeczy sprzedanej z umową lub ze względu na wadę prawną, w szczególności  jeżeli rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej.
 2. Kupujący może złożyć reklamację, jeżeli wada  fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania  rzeczy Kupującemu.
 3. W celu złożenia reklamacji Kupujący proszony jest o odesłanie rzeczy na adres Sprzedawcy: Top Secret sp. z o.o., ul. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź z dopiskiem „REKLAMACJA ALLEGRO” na kopercie. 
 4. Towar, który jest odsyłany, musi być zaopatrzony  w paragon fiskalny lub fakturę VAT. W związku z dokonaniem reklamacji  Klient proszony jest o wypełnienie formularza reklamacyjnego i wysłania z towarem oraz drogą elektroniczną na adres strefa.marek@topsecret.com.pl
 5. W przypadku przesłania przez Klienta formularza reklamacyjnego drogą elektroniczną na adres strefa.marek@topsecret.com.pl, rozstrzygnięcie reklamacyjne zostanie przesłane Klientowi, jako odpowiedź zwrotna, również pocztą elektroniczną.
 6. Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 14 dni  licząc od dnia złożenia reklamacji wraz z opisem przyczyny reklamacji i  żądaniem Klienta.
 7. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji towar zostanie odesłany do Klienta wraz z opinią o niezasadności reklamacji.
 8. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść  Klienta Sprzedający niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad  albo wadę usunie. Nie wpływa to na możliwość złożenia przez Klienta  oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy zgodnie z  obowiązującymi przepisami. w przypadku braku możliwości wymiany  produktu, usunięcia wady produktu lub obniżenia ceny Kupującemu zostanie  niezwłocznie zwrócona należność. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na  korzyść Klienta koszty wymiany lub naprawy Towaru ponosi Sprzedający.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Top Secret Sp. z o.o.
ul. Żniwna 10/14
94-250 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 • PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY


 1. Klient, który zawarł umowę na odległość może od  niej odstąpić, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia, w  którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż  przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z  rzeczy i zwrócić towar na zasadach, o których mowa poniżej.
 2. Po upływie terminu, o którym mowa w pkt. 1  powyżej, prawo do Odstąpienia wygasa. Wykonanie przez Kupującego  uprawnienia do odstąpienia od umowy w określonym powyżej terminie,  otwiera termin 14 (czternastu) dni na zwrot towaru. 
 3. Aby skorzystać z powyższego prawa Klient musi  poinformować Sprzedawcę poprzez pisemne oświadczenie o odstąpieniu od  umowy sprzedaży na adres – Top Secret Sp. z o.o. Klient może również  wypełnić formularz zwrotu i przesłać drogą elektroniczną na adres: strefa.marek@topsecret.com.pl. Wzór formularza dostępny jest tutaj: formularz zwrotu.
 4. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży  Towarów zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą, a  Klientowi zostają zwrócone uiszczone przez niego płatności, w tym koszty  dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z  wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły  sposób oferowany przez Sprzedającego). To, co Strony świadczyły, ulega  zwrotowi w stanie niezmienionym. Klient ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonalności Towaru.
 5. Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić  niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu (14) dni od dnia  otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od  umowy sprzedaży. Zwrot płatności będzie dokonany przy użyciu takich  samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w  pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne  rozwiązanie. W każdym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat w  związku ze zwrotem płatności.
 6. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem  płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu  jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 7. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać  opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie  transportu, w miarę możliwości Towar powinien być opakowany w oryginalne  opakowanie. Towar powinien być zwrócony wraz z kompletnym wyposażeniem i  akcesoriami oraz dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży (np. metki,  instrukcja użytkowania) oraz w miarę możliwości z dowodem sprzedaży  (paragon fiskalny albo faktura) na adres: Top Secret sp. z o.o., ul. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź z dopiskiem „ZWROT ALLEGRO” na kopercie, nie później niż 14 (czternaście) dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy.
 8. Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru tj. koszt  opakowania, przekazania i odesłania Towaru w związku z odstąpieniem od  umowy zawartej na odległość ponosi Klient.

O sprzedającym
Top Secret
98,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

371

 

7

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 42 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Top Secret (obok marek Troll i Drywash) jest wiodącą marką w segmencie modowym Grupy Kapitałowej Redan. Marka Top Secret jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich brandów, oferujących komplementarne kolekcje ubrań i dodatków. 

Dystrybucja odzieży marki Top Secret odbywa się na terenie: Polski, Ukrainy, Rosji, a także w Czechach, na Słowacji oraz na Białorusi. Sprzedaż realizowana jest głównie poprzez sklepy detaliczne oraz internetowe. Sprzedaż detaliczna odbywa się za pośrednictwem sklepów własnych oraz franczyzowych. Strategia rozwoju marki zakłada obecność zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych. Głównymi kierunkami rozwoju są kanał e-commerce oraz Ukraina i Rosja.

Top Secret to marka skierowana do ludzi nowoczesnych, aktywnych, realizujących się zawodowo i rodzinnie, dla których ubiór ma znaczenie i jest sposobem wyrażenia własnej niepowtarzalnej osobowości.

Pozostałe informacje

Dane sprzedającego 

Top Secret Sp. z o.o. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź 

NIP: 727-25-70-554 

REGON: 473073389 

KRS: 0000129475 

Wyświetlenia:542
Numer oferty:6755514594
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry