Plakaty EKSPRESOWA wysyłka WYSOKA jakość plakat A3 (6950736450)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 0.2 [kg]
  • format plakatu: format A3, inny format

Kim jesteśmy?

profesjonalną drukarnią cyfrowo-offsetową


Pracujemy na rynku poligrafii od wielu lat. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym, od arkuszowej maszyny offsetowej, przez profesjonalne - produkcyjne maszyny cyfrowe, aż do ploterów wielkoformatowych. Szeroki wachlarz urządzeń introligatorskich daje nam możliwość wykonanie wielu rodzajów opraw, wykończeń i uszlachetnień.

na tej aukcji oferujemy:

A3

297x420 mm po obcięciu

plakat

1 sztukA · papier 170g

sra3

320x450 mm bez docinania

Tylko na tej aukcji!

promocja!
zamawiasz 1 sztukĘ dostajesz 2!


masz wątpliwości?

Dokładaliśmy starań, by oferta była wyczerpująco opisana, ale jeśli zapomnieliśmy o czymś ważnym napisz: drukarnia@ideanovum.­pl

czas realizacji

Zamówienia realizujemy najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego, a dla zamówień do godz. 15:00 możliwość wysyłki jeszcze tego samego dnia!

pliki

W tej technologii drukujemy bezpośrednio z pliku. Najlepszy będzie więc PDF, jednak wydrukujemy też z JPG, TIF, PSD...

dla kogo?

Plakaty cyfrowe to typowe druki niskonakładowe, opłacalne przy nakładach nieprzekraczających ok.200 sztuk.

materiał

Nasze plakaty drukujemy na białych kredowych papierach do druku cyfrowego o gramaturze 170g

zadruk

W druku cyfrowym wykorzystujemy przestrzeń kolorów CMYK, ale poradzimy sobie także z plikami RGB konwertując je wg odpowiednich profili.

Co oferujemy ?

Zobacz specyfikację


Kliknij, by rozwinąć szczegóły:

rozmiar pliku

Na tej aukcji oferujemy plakaty A3 lub SRA3. Pliki do druku możesz wysłać mailem (TYLKO do 10 MB) lub za pośrednictwem bezpłatnego i bezpiecznego serwisu wetransfer.com Specyfikacja przygotowania obu rodzajów plików poniżej.

przygotowanie projektu A3.

Projekt powinien zawierać SPADY, czyli grafikę wyciągniętą poza obszar netto pracy (pracy po docięciu). Spad gwarantuje, że po przycięciu pracy obszar zadruku będzie dochodził do samej krawędzi pracy. Praca może zawierać PASERY, czyli punkty wyznaczające linie cięcia. Są to znaki w postaci cienkiej kreski poza formatem netto pracy, pokazujący w którym miejscu ma być przycięta praca. Dodatkowo teksty lub grafika powinny być oddalone od linii cięcia – umieszczone zbyt blisko mogą zostać ścięte. Plik do druku powinien miec format 303x426 mm (z 3 mm spadami z każdej strony), a gotowa praca po docięciu będzie miała wymiar 297x420 mm.

przygotowanie projektu SRA3.

Projekt nie powinien zawierać spadów ani paserów. Wydrukujemy przesłany plik na maksymalnym dostępnym do zadruku formacie i nie bedziemy docinać go po druku. Około 4 mm brzegi kartki, które za względów technologicznych nie moga być zadrukowane do samej krawędzi pozostaną na gotowym produkcie, czyli grafika nie będzie dochodziła do samej brzegu kartki. Plik do druku może mieć dowolny rozmiar (przy zachowaniu odpowiedniej jakości i rozdzielczości), ponieważ przy druku zostanie przeskalowany do maksymalnych rozmiarów zadruku maszyny, a gotowa praca będzie miała wymiar 320x450 mm.

Kolory i rozdzielczość grafik.

W tej technologii drukujemy bezpośrednio z pliku. Najlepszy do druku będzie więc PDF, jednak wydrukujemy także z plików JPG, CDR, TIF, PSD czy EPS. Prace przeznaczone do druku cyfrowego powinny być przygotowane w formacie docelowym (skala 1:1), w rozdzielczości ok. 300dpi. Wszystkie elementy w pliku powinny być zapisane w przestrzeni barwnej CMYK, przyjmujemy jednak też prace przygotowane w RGB. Plik powinien być „spłaszczony” – nie powinien zawierać warstw, kanałów, itp. Teksty powinny być zamienione na krzywe.

Zadzwoń +48 576 255 310

Zobacz nasze

inne produkty


Na pozostałych aukcjach oferujemy szeroki zakres produktów druku cyfrowego, offsetowego i wielkoformatowego.

Nie wahaj się

Skontaktuj się z nami


576 255 310

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 200
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Idea Novum Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 85/21
02-001 Warszawa
NIP: 5223057815
REGON: 363985747
KRS: 0000608451

Nasza drukarnia działa na warszawskim Targówku przemysłowym. Pracujemy w branży poligraficznej od 20 lat. Dysponujemy własnym sprzętem, w tym arkuszową maszyną offsetową, czterokolorową; produkcyjnymi maszynami do druku cyfrowego, zarówno kolorowego, jak i czarnobiałego; ploterami eko-solwentowymi i sublimacyjnymi oraz ploterem tnącym i mnóstwem urządzeń introligatorskich. 


Idea Novum Sp. z o.o.

03-878 Warszawa

Łubinowa 22

pozostałe informacje

Produkty oferowane na aukcjach wykonujemy we własnym zakresie, korzystając wyłacznie z materiałów najwyższej jakości, oryginalnych farb i tonerów, sprawdzonych dostawców papierów i innych mediów do druku.


Jeśli zamówili Państwo na naszej aukcji usługę druku prosimy o przesłanie plików na adres: drukarnia@ideanovum.pl (do 10 Mb) lub o skorzystanie z darmowego, prostego i bezpiecznego serwisu do transferu dużych plików: www.wetransfer.com (pliki do 2Gb).

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: -

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Idea Novum Sp. z o.o.
Łubinowa 22
03-878 Warszawa
PL
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy)

Dodatkowe informacje

Dla towarów wykonanych bezpośrednio na zlecenie kupującego z przesłanych przez niego materiałów graficznych (lub materiałów graficznych wykonanych na jego zlecenie) nie przysługuje prawo zwrotu. Dla gotowych produktów oferowanych do sprzedaży na naszych aukcjach obowiązują następujące przepisy zwrotów: Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Idea Novum Sp. z o.o.
Łubinowa 22
03-878 Warszawa
PL
Dodatkowe informacje

 Jeśli przesyłka dotarła do Państwa uszkodzona prosimy wypełnić formularz w obecności kuriera. W innym przypadku reklamacja uszkodzonej w transporcie przesyłki nie będzie możliwa. Jeśli przesyłka jest cała, a zamierzają Państwo zareklamować sam towar prosimy o wykonanie zdjęcia uszkodzeń lub innych nieprawidłowości w produkcie i przesłanie ich na adres podany w opisie aukcji. Odpowiemy z odpowiednim rozwiązaniem tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.