plakat Flapjack Litza Ślimak Lipiński 41x29 dancop (7016173101)

zakończona
10,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Flapjack

plakat promujący pierwszą ich płytę "Ruthless Kick" (z 1994) nagraną m.in. przez Grzegorza "Guzika" Guzińskiego, Roberta "Litez" Friedricha, Macieja "Ślimaka" Starostę, Tomasza Lipińskiego i Tomasza "Titusa" Pukackiego... .

Plakat oryginalny, "jak nowy" (nie służył jako dekoracja).

Format 41 x 29 cm.

Wystawiam plakaty, których zadaniem było w połowie lat 90-tych promowanie nowych płyt (albo koncertów) przeważnie polskich solistów i zespołów. Plakaty mają różny format, od 20 x 30 cm do 60 x 100 cm.

ARMIA - Triodante (56 x 99 cm), PRO PAIN, De Mono, Flapjack, Post Regiment, Proletaryat, PRO PAIN, The Bill, Ziyo, Agency, CHIEFTAINS, Drink Bar, FOREIGNER, MC HAMMER, Mo-Do, Lech Janerka, Tomek Lipiński i Tilt, Raz, Dwa, Trzy.

Zapraszam do obejrzenia.

Swoje "wszystkie przedmioty sprzedającego" poukładałem rodzajami, alfabetycznie.

UWAGA!

Każdy, kto przegląda aukcje zakończone i wpisze DANCOP w okienko wyszukiwarki łatwo sprawdzi wszystko, co ostatnio wystawiałem (najlepiej uszeregować według czasu dodania lub czasu do końca). Większość tych książek i płyt czeka jeszcze na półkach, wystarczy o nie zapytać. Zainteresowanym mogę też zawsze dosłać więcej zdjęć oferowanego przedmiotu.

Dostawa i płatność
od 5,00 zł

Lokalizacja: Radom, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Proszę pamiętać, że wysyłka listem ekonomicznym nie daje możliwości złożenia reklamacji na Poczcie w przypadku zagubienia przesyłki.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
dancop
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

67

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Niemal zawsze aukcje moich książek wystawiam grupami np.: literatura polska i obca, książki dla dzieci, przygodowe, historyczne, sensacyjno-kryminalne, marynistyczne, militaria, fantastyka polska, fantastyka zagraniczna, książki popularno-naukowe, wydania sprzed 1951, a potem cała reszta (włącznie z płytami CD i tp.). 

Dla ułatwienia poszukiwań wewnątrz grup nazwiska autorów ułożone są w kolejności alfabetycznej. Staram się dokładnie opisywać wystawiane książki, szczególnie, że nie są to pozycje prosto z księgarni. Każda moja aukcja zilustrowana jest odpowiednim zdjęciem. Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowane przedmioty (nie korzystam z "obcych"zdjęć). Zawsze jednak istnieje możliwość wykonania i przesłania innych (dodatkowych) skanów, które pozwolą na spokojniejsze podjęcie decyzji o kupnie. 

UWAGA! Część książek może mieć stemple po jednej z nielicznych w Polsce wypożyczalni książek. W związku z tym, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z moimi aukcjami napisz do mnie. I proszę, zrób to przed zalicytowaniem lub skorzystaniem z opcji Kup Teraz. 

PŁATNOŚCI 

Akceptowane formy płatności: poprzez PayU albo zwykły przelew na konto. Numer rachunku w Toyota Bank SA: 65 2160 0003 2000 1503 3925 0001 

KOSZTY WYSYŁKI 

Koszty wysyłki podane są na stronie aukcji. W przypadku wysyłki poza granice Polski, przesyłki wartościowej albo przesyłania w jednym liście (paczce) zakupów z kilku różnych aukcji proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów (niemal zawsze będą to opłaty zgodne z cennikiem Poczty Polskiej). Uwaga! Proszę pamiętać, że jeśli zakupiony przedmiot wyślę listem ZWYKŁYM nie otrzymam pokwitowania za nadanie przesyłki i, wobec tego, wszelkie reklamacje i żale kupujący będzie mógł kierować WYŁĄCZNIE do Poczty Polskiej.

 Jeśli interesującą Cię książkę znajdziesz wśród moich, ale zakończonych już aukcji, warto o nią zapytać. Może jeszcze stoi na półce.

Pozostałe informacje

Niemal zawsze aukcje moich książek wystawiam grupami np.: literatura polska i obca, książki dla dzieci, przygodowe, historyczne, sensacyjno-kryminalne, marynistyczne, militaria, fantastyka polska, fantastyka zagraniczna, książki popularno-naukowe, wydania sprzed 1951, a potem cała reszta (włącznie z płytami CD i tp.). Dla ułatwienia poszukiwań wewnątrz grup nazwiska autorów ułożone są w kolejności alfabetycznej. Staram się dokładnie opisywać wystawiane książki, szczególnie, że nie są to pozycje prosto z księgarni. Każda moja aukcja zilustrowana jest odpowiednim zdjęciem. Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowane przedmioty (nie korzystam z "obcych"zdjęć). Zawsze jednak istnieje możliwość wykonania i przesłania innych (dodatkowych) skanów, które pozwolą na spokojniejsze podjęcie decyzji o kupnie. UWAGA! Część książek może mieć stemple po jednej z nielicznych w Polsce wypożyczalni książek. W związku z tym, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z moimi aukcjami napisz do mnie. I proszę, zrób to przed zalicytowaniem lub skorzystaniem z opcji Kup Teraz. PŁATNOŚCI Akceptowane formy płatności: poprzez PayU albo zwykły przelew na konto. Numer rachunku w Toyota Bank SA: 65 2160 0003 2000 1503 3925 0001 KOSZTY WYSYŁKI Koszty wysyłki podane są na stronie aukcji. W przypadku wysyłki poza granice Polski, przesyłki wartościowej albo przesyłania w jednym liście (paczce) zakupów z kilku różnych aukcji proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów (niemal zawsze będą to opłaty zgodne z cennikiem Poczty Polskiej). Uwaga! Proszę pamiętać, że jeśli zakupiony przedmiot wyślę listem ZWYKŁYM nie otrzymam pokwitowania za nadanie przesyłki i, wobec tego, wszelkie reklamacje i żale kupujący będzie mógł kierować WYŁĄCZNIE do Poczty Polskiej. Jeśli interesującą Cię książkę znajdziesz wśród moich, ale zakończonych już aukcji, warto o nią zapytać. Może jeszcze stoi na półce.