Placówka Basilisk Honor Harrington David Weber (6910868604)

zakończona
13,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,30 zł
 • List polecony priorytetowy 11,00 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław, Polska
 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2000
 • wydanie: standardowe

Nie kombinuję dla kilku dodatkowych złotych przy kosztach przesyłki. Jeśli wysyłka będzie kosztowała mniej to zwracam różnicę.

Każdą książkę opisuje indywidualnie.

Zdjęcia przedstawiają wystawione przedmioty.

Dodatkowe zdjęcia chętnie wysyłam.

Proszę o zapoznanie się z stroną O MNIE. Przedstawione tam informacje stanowią integralną część aukcji. Udział w niej oznacza ich akceptację.

DZIŚ PRZEDSTAWIAM KSIĄŻKĘ Z SERII O HONOR HARRINGTON

PLACÓWKA BASILISK

DAVID WEBER

Wydawnictwo Rebis Poznań 2000, wydanie I

Honor obejmuje dowództwo nad eksperymentalnym lekkim krążownikiem i zostaje zesłana do placówki Basilisk gdzie spotyka nowych i starych wrogów.

Książka: Używana.

Stan: Bardzo Dobry.

Oprawa: Miękka

Stron: 470.

Licytacja bez ceny minimalnej. Początek od 13,50 zł.

Zapraszam na inne moje aukcje. Wiele inny książek SF, Fantasy i Historycznych min. autorstwa Davida Webera, w tym prawie cała seria o Honor Harrington.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka24 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka48 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Sprzedaję książki używane. Zdjęcia przedstawiają wystawione przedmioty. Wysyłam Pocztą Polską. W przypadku zakupu kilku pozycji proszę o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki. Nie dzielę zestawów. W przypadku wysyłki za granicę proszę o wcześniejszy kontakt celem ustalenia kosztów innych oczywiście niż dla przesyłek krajowych. Nie odwołuję ofert więc proszę rozsądnie licytować. Sprzedaję przedmioty używane więc nie przyjmuję zwrotów Numer konta: 25 1140 2004 0000 3502 7472 8209 Pozdrawiam i miłej lektury.

kontakt

 • 692 45 75 80
  Proszę nie dzwonić między 19 00- 20 00 bo usypiam dziecko. Nie zawsze mogę odebrać

pozostałe informacje

Kilkanaście miesięcy temu w moim życiu pojawił się nowy mały człowieczek. Jego ekspansywność w przejmowaniu przestrzeni życiowej zachęciła mnie do przeprowadzenia niezbędnej restrukturyzacji w domowej bibliotece. Jej efekty pojawiają się na ALLEGRO.To są książki używane. Książki opisuje indywidualnie ale dla ułatwienia poniżej przedstawiam klasyfikację ich stanu której przy ich opisie będę się starał trzymać:IDEALNY – Bez śladów użytkowania, nie czytane;BARDZO DOBRY – Minimalne normalne ślady użytkowania takie jak zagięcia rogów okładki, niewielkie zagięcia na okładce, lekkie przykurzenie;DOBRY – Normalne ślady użytkowania i upływu czasu jak zagięcia na okładce, przytarcia rantów, pożółkłe z powodu upływu czasu kartki, czy też wyraźne ponad normę przybrudzenia kurzem boków kartek;DOSTATECZNY – Podarte, pobrudzone atramentem, odpadające, popisane okładki, jednak pozostała część w stanie przynajmniej dobrym;NADAJE SIĘ DO CZYTANIA – książki porozklejane, pofałdowane z powodu zalania, podarte kartki;Poniżej kilka zasad których przestrzegam na moich aukcjach i proszę o ich przestrzeganie:1. Zdjęcia przedstawiają przedmioty licytowane. Każdą książkę opisuje indywidualnie.2 Nie wystawiam faktur VAT, rachunków, nie przyjmuję zwrotów nie wysyłam za granicę ani za pobraniem, nie dzielę zestawów, nie odwołuję ofert z wyjątkiem zupełnie wyjątkowych sytuacji.3. Wysyłam tylko Pocztą Polską zgodnie z wagą i rozmiarem przesyłki listem/paczką poleconymekonomicznym lub priorytetem do wyboru. Ewentualne nadpłaty za przesyłkę zwracam!!!!5. Staram się wysyłać popołudniu następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu przelewu na koncieJednak nie zawsze robię to CODZIENNIE!!! Z powodów osobistych lub zawodowych mogą zdarzyć się max. 2-3 dniowe opóźnienia za co z góry przepraszam, i nie zmieni tego niestety wybranie priorytetu. Nie wysyłam w soboty i niedziele.6. Odbiór osobisty możliwy wyjątkowo tylko w miejscu i czasie wyznaczonym przez SPRZEDAJĄCEGO.7. Jeśli kupiłeś więcej niż jedną rzecz to proszę o kontakt w sprawie rodzaju przesyłki.8. Przesyłkę staram się zabezpieczyć jak najlepiej. Jeśli ktoś sobie winszuje specjalnego zabezpieczenia to proszę o kontakt. Podam dodatkowy koszt zakupu opakowania Poczty Polskiej!!! 9. Nie odpowiadam za zagubienie przesyłki. W takim przypadku składam reklamację i czekamy na wynik.10. Na przelew czekam do 7 dni. W razie kłopotów z przelewem proszę o kontakt. Jeśli go nie będziei nie będzie odzewu na moje zapytania to składam do Allegro wniosek o unieważnienie transakcji. 11. Jeśli płatność nie będzie dokonana przez PayU to w tytule przelewu PROSZĘ KONIECZNIE o podanie nicka z ALLEGRO i tytułu kupionej pozycji oraz w KONIECZNIE WYSŁANIE MEILA Z ADRESEM do WYSYŁKI. Bez adresu książek nie wysyłam bo dochodzi do pomyłek!!!!!!!!!!! 12. Sprzedaję książki używane dlatego Nie Zgadzam się na zwrot zakupionego towaru. Udział w aukcji oznacza akceptację wszystkich powyższych warunków.Numer konta: 25 1140 2004 0000 3502 7472 8209