Piżama męska - 311 rozmiar M (6541072841)

zakończona
68,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • List polecony ekonomiczny 10,20 zł
 • lokalizacja: Łódź
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • płeć: produkt męski
 • rozmiar: M
 • kolor: odcienie niebieskiego
 • długość rękawa: krótki rękaw
 • marka: Inna marka
 • dostawa z Polski: tak

Piżama męska - Silver Creek

producent: Cornette

Męska piżama z nadrukiem. W skład zestawu wchodzą krótkie spodenki oraz koszulka na krótki rękaw.

Dzianina posiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania

Skład materiału: wysokiej jakości bawełna 100%


Rozmiar : M

Poniżej link do pozostałych rozmiarów

M XL XXL Tabela wymiarów


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 10,20 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 501728915
  (w godzinach 10-15) lub gdy niedostępny : 501 443 927

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PPHU Gracja
Dzieci Łodzi 4
94-327 Łódź
Polska
darmowy zwrot
 
Jeżeli Użytkownik (lub podmiot, o którym mowa w § 5 lit. b) jest Konsumentem, wówczas przysługuje mu prawo odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej ze Sprzedawcą w terminie 14 dni bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych w ust. 5 i ust. 9 poniżej.Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części.Konsument może odstąpić od umowy, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827), dostępnym również na stronie internetowej Sklepu pod adresem www.sklepgracja.pl/gracja/formularz_odstapienia.pdf , jednak nie jest to obowiązkowe.Do zachowania terminu do odstąpienia od umowy wystarczające jest poinformowanie Sprzedawcy w powyższym terminie o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).W przypadku odstąpienia Konsumenta od umowy Sprzedawca zwraca mu wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostawy towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.Zwrot płatności dokonywany jest przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Konsumenta w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument zażąda lub wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.W przypadku odstąpienia Konsumenta od umowy ma on obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.Konsument ponosi tylko bezpośredni koszt zwrotu towaru.Konsument ponosi odpowiedzialność wobec Sprzedawcy za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.

reklamacje

Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Użytkownikowi towary wolne od wad fizycznych i prawnych.Reklamacje mogą być przesyłane na adres podany w zakładce Kontakt lub mailowo na adres: Łódź, 94-327 , ul. Dzieci Łodzi 4.Dla usprawnienia procedury reklamacyjnej zaleca się podanie w reklamacji następujących informacji: imienia i nazwiska kupującego, adresu do korespondencji, adresu e-mail, rodzaju reklamowanego towaru, daty zakupu towaru, opisu wady, daty spostrzeżenia wady towaru, preferowanego sposobu powiadomienia o rozpatrzeniu reklamacji, żądania składającego reklamację oraz zaleca się przesłanie dokumentu potwierdzającego dokonanie zakupu towaru u Sprzedawcy.Wraz ze składaną reklamacją zaleca się przesłanie reklamowanego towaru. Nieprzesłanie towaru może utrudnić lub uniemożliwić rozpatrzenie reklamacji.Sprzedawca zaleca, aby Konsument obejrzał przesyłkę zawierającą zamówiony towar bezpośrednio po jej doręczeniu w obecności kuriera, przed podpisaniem potwierdzenia odbioru przesyłki, w celu ustalenia ewentualnych uszkodzeń mechanicznych towaru i jego opakowania. W przypadku stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń mechanicznych towaru lub jego opakowania, Sprzedawca zaleca, aby Konsument zwrócił się do kuriera z żądaniem sporządzenia protokołu i aby protokół podpisał. Sprzedawca zaleca, aby Konsument w szczególności nie odbierał od kuriera takiej przesyłki zawierającej uszkodzony mechanicznie towar lub jego opakowanie, lecz poinformował niezwłocznie o tym fakcie Sprzedawcę telefonicznie lub mailowo.Reklamacje są rozpatrywane niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania przez Sprzedawcę.

pozostałe informacje

Zajmujemy się produkcją odzieży codziennej (bluzy, koszulki, spodnie, spodenki i inne). Istniejemy od roku 1987 i obecnie oprócz sprzedaży detalicznej zaopatrujemy w nasze wyroby wiele markowych sklepów w całej Polsce. Jeszcze do lipca, roku 2005 nasza działalność obejmowała sprzedaż na terenie całego kraju, głównie za pośrednictwem przedstawicieli handlowych. W tym też roku rozpoczęliśmy sprzedaż przez serwis allegro i do dnia dzisiejszego staramy się ulepszać naszą obsługę. Dlaczego warto u nas kupować? - Głównym powodem jest wysoka jakość i estetyka produktów. Świadczą o tym nasze dotychczasowe komentarze. - Kupując u nas możesz mieć pewność, że produkt będzie bezpiecznie zapakowany, przy jednoczesnych niskich kosztach wysyłki. - Sprzedajemy jedynie nową, świeżo wyprodukowaną odzież. - Jakość jest gwarantowana - w przypadku jakichkolwiek niezgodności z opisem proponujemy zwrot pieniędzy lub wymianę towaru. Wysyłka Koszt przesyłki jest zawsze podany w opisie aukcji. Możliwy również odbiór osobisty w Łodzi na ul. Dzieci Łodzi 4. W przypadku nie podawania przez dłuższy czas przez kupującego (mimo prośby za pośrednictwem emaila) koloru zakupionego towaru wysyłamy według naszego uznania. Możliwe jest łączenie wysyłki przedmiotów zakupionych na koncie Gracja666 oraz PPHU_Gracja w jedną paczkę w celu zmniejszenia kosztów.