Pistolet malarski STRONG WAG250 - GRACO, WAGNER (6482754214)

zakończona
390,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.65 [kg]
 • przeznaczenie: malarski

Pistolet malarski airless

STRONG wag250


do agregatów hydrodynamicznych ( airless ) wszystkich marek:

AIRLESSCO, CAMPBELL HAUSFELD, GRACO, KOMATZ, PRO-SPRAY, STORCH, TECNOVER, TITAN, WAGNER i inne

Pistolet wysokociśnieniowy STRONG WAG 250 w zestawie z osłoną dyszy (7/8"). Wytrzymuje maksymalne ciśnienie 250 bar. Podłączenie węża 1/4". Waga 580 g. Doskonale sprawdzi się z każdym agregatem malarskim (airless)

Charakterystyka produktu:
- metalowa konstrukcja
- części mające kontakt z farbą wykonane ze stali wysokostopowych
- zawór z węglików spiekanych
- siedlisko zaworu i obrotnica ze stali wysokostopowych o długiej żywotności i trwałości
- dopuszczalne ciśnienie pracy 250 bar
- zestaw zawiera osłonę dyszy i filtr paluszkowy

Zapraszamy również na inne nasze aukcje >>>

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Deutsche Bank PBC S.A. 04 1910 1048 2785 4814 5445 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 7
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 7
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
towar chwilowo jest nie dostępny. W sprzedaży będzie dopiero od lipca 2016
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i wynajmem urządzeń natryskowych w budownictwie. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży oraz kompetentny zespół są podstawą solidnej obsługi w zakresie doradztwa technicznego oraz gwarancją niezawodnego serwisu.

kontakt

 • 713210795
  od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący (konsument ) ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu w stanie nienaruszonym, nie może posiadać śladów użytkowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres: Speed-Bud Marzena Miller-Fila ul. Z.M. Przesmyckiego 31-33 51-151 Wrocław Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki należy zwrócić wpłatę. Jeżeli towar spełnia powyższe wymagania zostaje wystawiona faktura korygująca, która następnie listem priorytetowym lub e-mailem w formie elektronicznej wysyłana jest do klienta. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, po otrzymaniu której w ciągu 7 dni roboczych dokonujemy zwrotu pieniędzy na konto klienta.Jeżeli zamówiony produkt odbierany jest osobiście, zgodnie z ustawą klientowi nie przysługuje prawo zwrotu w ciągu 14 dni od momentu zakupu.

reklamacje

1. W przypadku ujawnienia się wad fizycznych towaru Klient ma prawo zgłosić Sprzedawcy reklamację. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych, takich jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, zjawiska atmosferyczne, niewłaściwa instalacja lub obsługa, jak również eksploatacja niezgodna z przeznaczeniem. Różnice między rzeczywistym wyglądem produktu, a jego zdjęciem na aukcji nie mogą być podstawą reklamacji.2. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest odesłanie towaru na adres sklepu wraz z dowodem zakupu i uwagami dotyczącymi reklamowanego produktu.3. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji Sprzedawca usunie bezpłatnie wady towaru w terminie 14 dni roboczych od dnia uznania reklamacji. W przypadku, gdy naprawa będzie wymagała sprowadzenia części zamiennych, bądź wysłania wadliwego podzespołu do specjalistycznych serwisów, termin ten może być wydłużony do 28 dni roboczych. 4. Sprzedawca nie jest zobowiązany do dostarczenia sprzętu zastępczego na czas trwania naprawy. 5. W sytuacji, gdy niemożliwa okaże się naprawa sprzętu, ani jego wymiana na nowy, Klientowi zostanie zwrócona cena towaru. W tym celu nastąpi korekta dokumentu sprzedaży. Jeśli korygowana będzie faktura, konieczne będzie odesłanie podpisanej przez Klienta korekty. Należna Klientowi kwota zostanie przesłana w ciągu 14 dni po otrzymaniu przez Sprzedawcę podpisanego dokumentu korekty. 6. Prawa gwarancyjne posiada wyłącznie bezpośredni Nabywca sprzętu, stąd też dalsze zbycie sprzętu nie powoduje przeniesienia praw gwarancyjnych na kolejnego nabywcę.

pozostałe informacje

Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę, przez cały rok. Realizację zamówień złożonych w dni robocze do godz.12.00 rozpoczynamy tego samego dnia. Realizację zamówień złożonych w dni robocze po godz.12.00 rozpoczynamy w następny dzień roboczy. Realizację zamówień złożonych w dni wolne od pracy rozpoczynamy w najbliższy dzień roboczy.Sprzedający dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia, opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Koszt wysyłki doliczany jest do zamówienia i podany w wysłanym potwierdzeniu zamówienia.Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie zamówionych produktów, wynikłe z przyczyn niezależnych od niego, w tym z opóźnień wynikłych z winy przewoźnika.Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód sprzedaży - faktura VAT lub paragon fiskalny, dołączone do przesyłki.W przypadku każdego produktu okres trwania gwarancji jest podany w specyfikacji urządzenia.Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:- przy odbiorze przesyłki "za pobraniem": należność pobiera kurier,- przelewem bankowym na konto sklepu,- gotówką lub kartą przy odbiorze osobistymPrzy płatności przelewem - w tytule przelewu proszę podać nick kupującegoZamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient odbierając przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia jej zgodności z zamówieniem. Potwierdzając odbiór Kupujący uzyskuje prawo własności towaru i jego użytkowania.W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy odmówić jej przyjęcia oraz spisać protokół uszkodzenia i skontaktować się ze SprzedającymW momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 30 maja 2014r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.