Pinnacle Studio 20 Ultimate - LEGALNY - ORYGINALNY (6541118799)

zakończona
289,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Wrocław
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowe
  • rodzaj: klucz

289,99

Moja gwarancja

PEWNOŚĆ CENY

Kupując na mojej aukcji dostajesz gwarancje najniższej ceny. Jeżeli znalazłeś niższą cenę na ten sam produkt u konkurencji, skontaktuj się ze mną, a otrzymasz specjalny rabat.

- POLSKI JĘZYK
- DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO
- PEŁNA DOŻYWOTNIA LICENCJA
- POLSKA INSTRUKCJA OBSŁUGI

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

Dokonaj zakupu aukcji oraz opłać ją przez system PayU, a wszystkie dane dotyczące licencji otrzymasz na maila po pozytywnej weryfikacji płatności. Nie trać czasu i używaj programu już dziś! Oczywiście pobrane pliki zawsze możesz wypalić na płycie.
Oferowana wersja jest identyczna jak ta kupiona w pudełku BOX.

LEGALNOŚĆ PROGRAMU

Każdy program jest kupowany na stronie producenta oraz zgodnie z warunkami licencji odsprzedawany klientowi końcowemu. Gwarantuję, iż licencja jest legalna dlatego też na życzenie udostępniam dowód zakupu jaki otrzymałem po zakupie od Pinnacle.
Licencja pochodzi prosto ze strony internetowej producenta.

Kilka funkcji

Śledzenie ruchu z rozmyciem mozaikowym:

Z łatwością śledź ruchome obiekty na ekranie i połącz je z opisem tekstowym lub grafiką, które będą za nimi podążać. Zastosuj rozmycie mozaikowe, aby ukryć twarz, logo czy tablicę rejestracyjną. Pinnacle Studio 20 Ultimate umożliwia śledzenie ruchu obiektów z wykorzystaniem wielu punktów, zwiększając precyzję, gdy śledzony obiekt zbliża się lub oddala do obiektywu.

Edycja nagrań z sześciu kamer:

Pracuj z nagraniami pochodzącymi z sześciu kamer, aby stworzyć bardziej dynamiczne filmy. Dzięki funkcji edytowania nagrań z wielu kamer Pinnacle Studio 20 Ultimate każdą scenę możesz zaprezentować z sześciu ujęć, przełączać między nimi, wycinać lub usuwać zbędne elementy oraz dodawać przejścia. Automatycznie połączysz klipy dzięki Synchronizacji Audio lub wykorzystaniu znaczników, daty/godziny lub ręcznego dopasowywania. Rezultaty swojej pracy możesz również wykorzystać do stworzenia efektu Picture-in-Picture.

Najwyższa wydajność struktury 64-bit:

Zobacz wyniki swojej pracy szybciej niż do tej pory dzięki wydajności architektury 64-bitowej, umożliwiającej wykorzystanie pełnej mocy obliczeniowej komputera i pamięci. Ciesz się szybszym renderowaniem i lepszą obsługą plików. Pinnacle Studio 20 został również zoptymalizowany pod kątem procesorów Intel szóstej generacji (Skylake).

Efekty specjalne, przejścia i szablony 2.000+:

Dodaj emocji i udoskonalaj swoje filmy, stosując wybrane spośród ponad 2000 efektów 2D/3D, animowanych tytułów i przejść. Uatrakcyjnij je używając tematycznych szablonów montażu – ślubnych, sportowych, wakacyjnych, sci-fi, komiksowych i wielu innych. Dzięki nim osiągniesz profesjonalne efekty za pomocą kilku kliknięć i nadasz filmom wymarzony wygląd.

Łatwe importowanie multimediów:

Importuj swoje wideo i zdjęcia manualnie lub automatycznie z dowolnych urządzeń – kamer, aparatów cyfrowych, kamer internetowych, tabletów, smartfonów, przenośnych rejestratorów audio i wielu innych. Pinnacle Studio 20 obsługuje również format VFR, co umożliwia edytowanie nagrań z iPhone’a 6 i innych urządzeń najnowszej generacji. Z programem zaimportujesz dźwięk zarówno z urządzeń obsługujących taśmy i analogowych[1], jak i pliki audio w formacie 5.1 surround. Po raz pierwszy zapewnia on także obsługę opcji importu nagrań w standardzie kompresji HEVC (H.265) do procesorów Intel szóstej generacji i niektórych kart NVIDIA.

Zasady aukcji

Indywidualne podejście.

Staram się o każdego klienta indywidualnie, tak, aby móc zapewnić każdemu z Państwu bardzo wygodny oraz swobodny zakup w dni robocze i weekendy.

Bezpieczeństwo.

Każdy z programów jest wysyłany automatycznie po zaksięgowaniu płatności. Dzięki temu otrzymasz licencje w bardzo szybkim czasie i prędko będziesz mógł aktywować swoje oprogramowanie. Posiadam 100% pozytywnych komentarzy, Ty też mi zaufaj !

Cena oraz jakość.

Jakość przeprowadzenia transakcji i tym samym zadowolone klienta jest dla mnie sprawą niezwykłej wagi, dlatego też, specjalnie dla moich stałych klientów, dopasowałem ceny. Wraz z zakupionym programem otrzymasz link do pobrania oryginalnego programu Pinnacle Studio 20 Ultimate!

Efekt Końcowy:

Moim celem jest również ciągłe podnoszenie jakości wykonanych usług. Bezpośrednia opinia kupującego jest dla mnie bardzo ważna i potwierdza prawidłowe zrealizowanie zamówienia. Jako nieliczny zapewniam wysyłkę produktu w tak atrakcyjnej cenie, a tym samym masz 100% bezpieczeństwo podczas realizacji zamówienia.

Faktury:

Jeżeli w opcji przedmiotu widzą Państwo możliwość wystawiania faktury, to można ją na dany przedmiot wystawić. Najczęściej faktury zostaną utworzone na mniejszą kwotę, gdyż ja tylko pośredniczę w transakcji. W razie pytań służę oczywiście wszelką pomocą i jestem do dyspozycji.

Reklamacje:

Jeśli nie sprostałem Twoim oczekiwaniom uprzejmie proszę, podziel się ze mną swoimi uwagami. Pozwoli mi to nieustannie podnosić, jakość świadczonych usług. Dokładam wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało wykonane terminowo i profesjonalnie, dlatego zawsze, kiedy pojawi się błąd zrobię wszystko, aby go naprawić.

Każda reklamacja jest traktowana indywidualnie i zostanie przeze mnie nas wnikliwie rozpatrzona.

Kontakt ze mną

Tel.: +48 796 734 870
E-mail.: wasyl.allegro@gmail.­com ( odpisuję w trybie natychmiastowym )

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
dodatkowe informacje
SZYBKA WYSYŁKA