Pinnacle 19 Studio Ultimate 20 WYPRZEDAŻ OST SZTUK (6473925617)

zakończona
138,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Wrocław
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • rodzaj: klucz

138,99

Moja gwarancja

PEWNOŚĆ CENY

Kupując na mojej aukcji dostajesz gwarancje najniższej ceny. Jeżeli znalazłeś niższą cenę na ten sam produkt u konkurencji, skontaktuj się ze mną, a otrzymasz specjalny rabat.

- POLSKI JĘZYK
- DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO
- PEŁNA DOŻYWOTNIA LICENCJA
- NAJNOWSZA WERSJA 19.5.1

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

Dokonaj zakupu aukcji oraz opłać ją przez system PayU, a wszystkie dane dotyczące licencji otrzymasz na maila po pozytywnej weryfikacji płatności. Nie trać czasu i używaj programu już dziś!
Oferowana wersja jest identyczna jak ta kupiona w pudełku BOX.

LEGALNOŚĆ PROGRAMU

Każdy program jest kupowany na stronie producenta oraz zgodnie z warunkami licencji odsprzedawany klientowi końcowemu. Gwarantuję, iż licencja jest legalna dlatego też na życzenie udostępniam dowód zakupu jaki otrzymałem po zakupie od Pinnacle.
Licencja pochodzi prosto ze strony internetowej producenta.

Opis programu

Współpraca z najnowszymi urządzeniami i formatami:

Pinnacle Studio 19 Ultimate zapewnia jeszcze lepszą wydajność, a co za tym idzie osiągnięcie szybszych efektów oraz stworzenie jeszcze doskonalszych filmów. Aktualna wersja programu została zoptymalizowana, aby współpracować z najnowszymi procesorami Intel 6. generacji (Skylake). Korzysta ona także z natywnej architektury 64-bitowej, która pozwala w pełni wykorzystać moc obliczeniową komputera i pamięci. Umożliwia to jeszcze szybsze renderowanie wielu ścieżek oraz przetwarzanie i odtwarzanie wideo. W tej wersji udostępniono także nowe dekodowanie formatów XAVC, DVCPRO HD, niektóre pliki MXF (dokładna informacja na linii pomocy technicznej Pinnacle tel 22 22 82 18 5), ulepszone inteligentne kodowanie formatu 4K/HD oraz rozszerzone funkcje odtwarzania formatu 4K/HD. Zaś dzięki narzędziom obsługi VFR Twoje nagrania wykorzystane do filmu mogą pochodzić z kamer najnowszej generacji oraz iPhone® 6.

Właściwy poziom dźwięków:

Zbyt głośne szumy z tła zagłuszają rozmowę bohaterów filmu? W profesjonalnym filmie to nie może się zdarzyć. Niezwykła funkcja wyciszania dźwięku tła pozwala zachować właściwą równowagę między dialogami a odgłosami w tle, ściszając je automatycznie lub zgodnie z ustalonymi przez użytkownika parametrami – poziomem i czułością wyciszania.

Najwyższa wydajność struktury 64-bit:

Zobacz wyniki swojej pracy szybciej niż do tej pory dzięki wydajności architektury 64-bitowej, umożliwiającej wykorzystanie pełnej mocy obliczeniowej komputera i pamięci. Ciesz się szybszym renderowaniem i lepszą obsługą plików. Pinnacle Studio 20 został również zoptymalizowany pod kątem procesorów Intel szóstej generacji (Skylake).

Zaawansowana edycja na nieograniczonej liczbie ścieżek, HD, 4K i 3D:

Jednoczesna edycja aż nieograniczonej liczbie ścieżek pozwala uzyskać profesjonalne, wielowarstwowe efekty HD, 4K lub 3D z dokładnością do jednej klatki i tworzyć efekty obrazu w obrazie. Zastosowanie tego trybu edycji nie wymaga skomplikowanych działań – wystarczy wyznaczyć punkt początkowy i końcowy oraz wysłać przycięte klipy na oś czasu, zaś twórca ma pełną kontrolę nad wykonywaniem kolejnych zadań dzięki jednoczesnemu wyświetlaniu klipów źródłowych i podglądowi edycji na osi czasu.

Przechwytywanie zawartości ekranu na żywo (Live Screen Capture):

Dołącz do swojego filmu, prezentacji lub filmików szkoleniowych aktualną zawartość ekranu wraz z dźwiękiem (audio i zarejestrowanym przez mikrofon), a nawet nagrywaj działanie aplikacji Windows 8 i 10. Takie materiały to doskonałe uzupełnienie i urozmaicenie każdego filmu i możliwość dołączenia do niego do tej pory nieosiągalnych elementów. Funkcja Live Screen Capture jest dostępna w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, holenderskim i japońskim.

Zasady aukcji

Indywidualne podejście.

Staram się o każdego klienta indywidualnie, tak, aby móc zapewnić każdemu z Państwu bardzo wygodny oraz swobodny zakup w dni robocze i weekendy.

Bezpieczeństwo.

Każdy z programów jest wysyłany automatycznie po zaksięgowaniu płatności. Dzięki temu otrzymasz licencje w bardzo szybkim czasie i prędko będziesz mógł aktywować swoje oprogramowanie. Posiadam 100% pozytywnych komentarzy, Ty też mi zaufaj !

Cena oraz jakość.

Jakość przeprowadzenia transakcji i tym samym zadowolone klienta jest dla mnie sprawą niezwykłej wagi, dlatego też, specjalnie dla moich stałych klientów, dopasowałem ceny. Wraz z zakupionym programem otrzymasz link do pobrania oryginalnego programu Pinnacle Studio 19 Ultimate!

Efekt Końcowy:

Moim celem jest również ciągłe podnoszenie jakości wykonanych usług. Bezpośrednia opinia kupującego jest dla mnie bardzo ważna i potwierdza prawidłowe zrealizowanie zamówienia. Jako nieliczny zapewniam wysyłkę produktu w tak atrakcyjnej cenie, a tym samym masz 100% bezpieczeństwo podczas realizacji zamówienia.

Program będą mogli Państwo zarejestrować na indywidualne dane osobowe przez internet: www.pinnaclesys.com/­register
- świadczy to o legalnym pochodzeniu programu.


Faktury:

Jeżeli w opcji przedmiotu widzą Państwo możliwość wystawiania faktury, to można ją na dany przedmiot wystawić. Najczęściej faktury zostaną utworzone na mniejszą kwotę, gdyż ja tylko pośredniczę w transakcji. W razie pytań służę oczywiście wszelką pomocą i jestem do dyspozycji.

Reklamacje:

Jeśli nie sprostałem Twoim oczekiwaniom uprzejmie proszę, podziel się ze mną swoimi uwagami. Pozwoli mi to nieustannie podnosić, jakość świadczonych usług. Dokładam wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało wykonane terminowo i profesjonalnie, dlatego zawsze, kiedy pojawi się błąd zrobię wszystko, aby go naprawić.

Każda reklamacja jest traktowana indywidualnie i zostanie przeze mnie nas wnikliwie rozpatrzona.

Kontakt ze mną

Tel.: 796-734-870 (wyślij smsa, oddzownię)
E-mail.: wasyl.allegro@gmail.­com ( odpisuję w trybie natychmiastowym )

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
dodatkowe informacje
SZYBKA WYSYŁKA
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua