PINAKOTEKA - Piosenki ulotne - Fugitive songs - CD (6922309302)

Nikt nie licytuje, bądź pierwszy
aktualna cena
25,00 zł
do końca licytacji
czas do końca licytacji
::
Zakończona
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • liczba płyt w wydaniu: jedna
  • opakowanie: w folii

oryginalna
płyta CD


PINAKOTEKA

Piosenki ulotne

Fugitive songs


Płyta NOWA
ORYGINALNIE
ZAFOLIOWANAAsia Jasińska: pianistka, anglistka, socjolożka. Pisze muzykę do tekstów różnych poetów: Kowalskiej, Poświatowskiej, Pasternaka, Oliszewskiej. Jej muzycznymi inspiracjami są Sosa, Jarrett, Corea, A.Cohen, Debussy czy Ravel. Jako wykładowca współpracuje z warszawskimi uczelniami - ostatnio głównie ze studentami zagranicznymi.

Monika Szulińska: perkusistka. Współpracuje z zespołem Mazowsze, Filharmonią Narodową, zespołem Sinfonia Varsovia, Teatrem Narodowym, zespołem Zejman & Garkumpel i Alter Etno, bierze udział w muzycznym programie „Śpiewające fortepiany" z zespołem Malina Band.

Jacek Szuliński: kontrabasista. Współpracował z wieloma teatrami w Warszawie: Dramatycznym, Żydowskim, Rozmaitości, Ateneum, Filharmonią Narodową, Sinfonią Varsovią, zespołem Zejman & Garkumpel, był na kontrakcie muzycznym w Cali w Kolumbii.

Tadeusz Melon: skrzypek, kompozytor i aranżer, koncertmistrz orkiestry kameralnej Collegium Varsoviense w Warszawie, członek zespołu Zejman & Garkumpel, uczestniczył w wielu festiwalach, programach radiowych i telewizyjnych (m. in. „Domowe przedszkole", „Jak oni śpiewają", koncerty w PR I, Radio Białystok, Radio Szczecin, Radio dla Ciebie). Jest autorem licznych utworów muzyki klasycznej, w tym opery kameralnej dla dzieci, muzyki orkiestrowej i filmowej; miłośnik Meksyku i Kolumbii.

Dagmara Latosińska: wokalistka, absolwentka wydziału piosenki w PSM na Bednarskiej oraz absolwentka pedagogiki specjalnej. Pracuje z dziećmi, prowadzi warsztaty muzyczne metodą Gordona. O jej śpiewie Elżbieta Zapendowska powiedziala, że brzmi jak głos Anny German. W zespole od września 2011 roku, zastąpiła Magdę Fiałkowską, pierwszą wokalistkę Pinakoteki.• odbiór osobisty - po przedpłacie
• wysyłka - POLECONY PRIORYTET - 8 zł

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje