PIŁKA SIATA JEANS JASNY BŁ. L naszywka termo 8cm (6542360202)

zakończona
1,97 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,20 zł
  • List polecony priorytetowy 6,80 zł
  • lokalizacja: Szubin
  • czas wysyłki: do 3 dni

Witamy na aukcji hafciarni ''TAILOR''
Oferujemy aplikacje

PIŁKA SIATKOWA

materiał JEANS jasny odcień szary

obszycie BŁĘKIT

Cena za 1 sztukę
aplikacja termo

STR. O MNIE

Ładna tradycyjna aplikacja na dziurę lub dla ozdoby odzieży itp.
Więcej informacji: tel.606 87 35 40 lub hafcik@tlen.pl

wielkość: siatkowa OKRĄGŁA 8,5 cm średnica,

Zapraszamy na inne nasze aukcje, dużo ciekawych wzorów - POLECAM

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 54 1140 2004 0000 3802 3384 3980
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,80 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List polecony ekonomiczny 5,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 6 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
nie wysyłam za pobraniem
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci Kupującemu należność za towar. Sprzedający zrealizuje zamówienie zgodnie za wyraźną zgodą Kupującego po i po jego spełnieniu Kupujący traci prawo do innych kosztów poza należnością za towar zgodnie z regulaminem Allegro. Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Nie odbieram przesyłek pobraniowych. Towar nie może nosić śladów użytkowania i musi posiadać oryginalne opakowanie. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: hafcik@tlen.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać listem poleconym na adres: ZPH Tailor Łachowo 49 89-200 Szubin. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Sprzedawca /adres sprzedającego/ Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis:

reklamacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

pozostałe informacje

INSTRUKCJA PRZYPINAMY APLIKACJĘ SZPILKĄ ODWRACAMY UBRANIE NA LEWĄ STRONĘ PRASUJEMY WYJMUJEMY SZPILKĘ I DALEJ MOCNO PRASUJEMY DO PEŁNEGO PRZYKLEJENIA TEMPERATURA PRZYPRASOWANIA Około 105-130 stopni C DO DELIKATNYCH MATERIAŁÓW ZALECAM POŁOŻENIE NA UBRANIE WILGOTNEJ SZMATKI ABY NIE SPALIĆ ODZIEŻY NASZYWKI NA ŁOKCIE I KOLANA NALEŻY PO PRZYPRASOWANIU PRZYSZYĆ JAK I DO WSZYSTKICH MATERIAŁÓW KTÓRE SIĘ NACIĄGAJĄ I ROZCIĄGAJĄ POZDRAWIAM SZANOWNY KLIENCIE Korzystam z usług Poczty Polskiej Jeśli list zostanie wysłany kupujący jest zobowiązany do odebrania przesyłki w przypadku zwrotu nieodebraniej przesyłki Poczta pobiera opłatę za zwrot 4,20 zł co obciąża kupującego ponieważ nie dopełnił obowiązku odebrania listu plus opłata za ponowne wysłanie listu. Termin na odebranie listu 14 dni licząc od daty wysłania.