PIERZGA 500G - ELIKSIR ŻYCIA PROSTO OD PSZCZELARZA (6541261820)

zakończona
100,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,50 zł
  • List polecony priorytetowy 11,00 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
  • lokalizacja: Uście Gorlickie
  • czas wysyłki: do 3 dni
  • stan: nowe

Pasieka "Pod Brzozą" znajduje się w Beskidzie Niskim na terenie gminy Uście Gorlickie w miejscowości Gładyszów, który położony jest w otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Okolice nasze pozbawione zanieczyszczeń przemysłowych, w ponad 60% pokryte lasami sprawiły, iż przestawiliśmy się kilka lat temu z gospodarstwa konwencjonalnego na alternatywną jego formę tj. na gospodarstwo ekologiczne.

Czyste powietrze, gleba, wody oraz lasy sprawiają, że czerpie się z nich wiele dobroczynnych dla zdrowia surowców między innymi nektary z kwiatów i drzew, które zebrane i przetworzone przez pszczoły znajdujemy codziennie na stole w postaci miodu pszczelego. I właśnie tej doskonałej jakości miody oraz produkty pszczele oferuje Państwu Pasieka "Pod Brzozą", prowadzona przez Annę i Kazimierza Madzula.

W niniejszej aukcji oferujemy Państwu pierzgę pszczelą 500g nie mieloną

Pierzga pochodzi ze zbioru 2016r

Pierzga jest to pyłek kwiatowy zebrany przez pszczołę miodną, złożony w komórkach plastra pszczelego, poddany fermentacji mlekowej w warunkach beztlenowych w środowisku gniazda pszczelego. Wartość pierzgi do celów spożywczych, profilaktycznych i leczniczych jest znacznie wyższa niż pyłku ze względu na bogatszy skład, proces konserwacji oraz łatwą przyswajalność.


Wskazania do podawania pierzgi: niedokrwistość, choroby jelit, choroba nadciśnieniowa, choroby układu nerwowego, cukrzyca, brak łaknienia, stany wyczerpania psycho-fizycznego oraz okresy rekonwalescencji po przebytych chorobach i zabiegach operacyjnych jak również chemiach.


Pierzgę spożywamy w ilości:
dorośli 2 łyżeczki dwa razy dziennie
dzieci 1 łyżeczka dwa razy dziennie

Pierzga została pozyskana ręcznie bez obróbki mechanicznej

Pierzga pochodzi bezpośrednio z pasieki pszczelarza

Nasza pasieka posiada certyfikat Polskiego Związku Pszczelarskiego nr 241, który przyznaje prawo stosowania banderoli PZP i w praktyce oznacza kontrole jakości na każdym etapie produkcji oraz zapewnia, że to miód i produkty pszczele są najwyższej jakości wytworzone w sposób naturalny przez pszczoły.


Życzymy smacznego i dużo zdrowia

Leśna świeżość leśny smak to magurskich miodów znak


Anna i Kazimierz Madzula

Gładyszów 50
38-315 Uście Gorlickie
woj. Małopolskie

tel. (0-18) 351 00 72
tel.kom 606 603 772

e-mail: podbrzoza@op.pl www.magurskiemiody.p­l

05106000760000302000­768691

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank BPH S.A. 05 1060 0076 0000 3020 0076 8691
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List polecony ekonomiczny 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Pasieka "Pod Brzozą" znajduje się w Beskidzie Niskim na terenie gminy Uście Gorlickie w miejscowości Gładyszów, który położony jest w otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Okolice nasze zaniedbane pod względem rozwoju przemysłowego, z dala od przelotowych tras, paradoksalnie jawią się dziś jako obszar o wyjątkowym bogactwie cennych walorów przyrodniczych i krajobrazowych. W naszym regionie poziom zanieczyszczenia powietrza i wód oraz zagrożenie hałasem jest praktycznie znikome, o czym świadczy naturalne, nieskażone środowisko przyrodnicze, unikalne gatunki roślin i zwierząt. Czyste powietrze, gleba, wody oraz lasy sprawiają, że czerpie się z nich wiele dobroczynnych dla zdrowia surowców między innymi nektary z kwiatów i drzew, które zebrane i przetworzone przez pszczoły znajdujemy codziennie na stole w postaci miodu pszczelego. I właśnie tej doskonałej jakości miody proponuje Państwu Pasieka "Pod Brzozą"

pozostałe informacje

Nasza pasieka posiada certyfikat Polskiego Związku Pszczelarskiego nr 241, który przyznaje prawo stosowania banderoli PZP, i w praktyce oznacza kontrole jakości na każdym etapie produkcji oraz zapewnia, że jest to miód najwyższej jakości wytworzony w sposób naturalny przez pszczoły. Pod względem odżywczym miód stanowi niepowtarzalną kompozycję, jest wysoko kaloryczny (100g zawiera ok. 300kcl), łatwo przyswajany, zwiera ponad 60 składników niezwykle ważnych dla organizmu człowieka. Oprócz wartości odżywczych posiada trzy najważniejsze właściwości: - wpływa na metabolizm komórkowy i układowy, - działa przeciwbakteryjnie, - działa detoksykujaco, neutralizuje toksyny pochodzące ze środowiska naturalnego. Podczas przechowywania miodu następuje jego naturalna krystalizacja. Szybkość krystalizacji zależna jest z jakich roślin zebrany jest nektar, temperatury przechowywania, składu procentowego poszczególnych cukrów prostych. Proces krystalizacji charakteryzuje tylko miody naturalne, miody sztuczne nigdy nie krystalizują.