PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z BRYLANTEM 0.37 P1/G (6922330232)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • kamień : diament
  • rodzaj: wyrób jubilerski
  • materiał: drewno, złoto

opis

Witam na moich aukcjach.

Zajmuje się sprzedażą pierścionków nowych lub używanych w STANIE IDEALNYM nie mających śladów używania (tzn. był kupiony i nie noszony).

Pierścionki które są przedmiotem sprzedaży są głównie dedykowane na ZARĘCZYNY.

Najchętn­iej sprzedaje na zasadach odbioru osobistego w Warszawie (zachęcam wtedy do skonsultowania się od razu z wybranym przez Ciebie Jubilerem/Rzeczoznaw­ca). JEŻELI CHCESZ KUPIĆ Z DOSTAWĄ POCZTĄ proszę skontaktuj się ze mną TELEFONICZNIE przez zakupem/zalicytowani­em.

Zarówno w przypadku odbioru osobistego jak i wysyłki pocztą zgadzam się na zwrot w ciągu 3 dni od daty otrzymania przez nabywcę. Z TYTUŁU ZWROTU NIE ROBIĘ ŻADNYCH PROBLEMÓW. Ważne jest dla mnie zadowolenie kupującego. Nie zamierzam sprzedawać „na siłę” Taka jest moja zasada działania. W razie pytań proszę o tel. 694 684 156

Jestem otwarty na NEGOCJACJE CENOWE - proszę kontaktować się ze mną telefonicznie PRZED ZAKUPEM. Istnieje możliwość obejrzenia pierścionka w Warszawie. Pierścionek jest dostępny od ręki (gotowy, nie trzeba czekać na jego wyprodukowanie).

Przedmiotem aukcji jest PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z BRYLANTEM 0.37 CT (ważony luzem przed oprawą) 4,67x2,72 mm P1/G wykonany z żółtego 14-to (Au/585) karatowego złota. Idealny na zaręczyny lub prezent. Rozmiar 10 Waga: 1,85 g. Do wysyłki dołączam CERTYFIKAT wystawiony przez Rzeczoznawcę z uprawnieniami POLSKIEGO TOWARZYSTWA GEMOOLOGICZNEGO (nie jakiś zagraniczny mający nie wiele wspólnego z rzeczywistością) oraz eleganckie pudełko.

BRYLANT MA PIĘKNĄ BRABANCJĘ I NIE MA ABSOLUTNIE ŻADNYCH INKLUZJI WIDOCZNYCH GOŁYM OKIEM. JEST TO ROZWIĄZANIE DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ KUPIĆ PIERŚCIONEK Z DUŻYM I BIAŁYM KAMIENIEM ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE.

!!! UWAGA !!! Sprzedawane przez mnie brylanty NIE SĄ ULEPSZANE. Ulepszanie polega na ingerencji w diament aby uzyskać lepsze jego parametry – najczęściej czystość. Wykonuje się to za pomocą lasera i wypełniacza szczelin. Dobry jubiler rozpozna brylant ulepszany od naturalnego bez problemu pod lupą. Brylanty ulepszane mają tzw. Błysk niebieski lub purpurowy. Brylanty ulepszane są mało wartościowe (poprzez to że człowiek w nie ingerował, nie czymś rzadkim naturalnie) a także po ponownym przeszlifowaniu ulegają zniszczeniu.

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Faktura

Nie wystawiam faktury