PIEC OLEJOWY GAZOWY LAKIERNIA MALARNIA PROSZKOWA (6483759613)

zakończona
38 683,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy

Sterowanie komputerowe dotykowe

Dedykowane palniki


Zamki przeciwwybuchowe

Wysoko-sprawne wymienniki

Wymuszony obieg powietrza ścianami i podłogą

Grube ściany 240-460mm

Seria SLS
Seria SLS-O Seria SOS Seria SGS Seria SGS
Zasilanie Prąd Prąd Olej NG LPG
Wymuszony obieg powietrza
Ilość czujników temperatury 1 2 2 2 2
Zamknięcia przeciwwybuchowe
Uszczelnienie silikonowe drzwi
Grubość izolacji ściany (mm) 80 240 240 240 240
Grubość izolacji sufitu (mm) 80 300 460 460 460
Max Ilość kroków w programie 1 5 5 5 5
Czas nagrzewania do 180°C 40min 35min 25min 25min 25min
Ilość skrzydeł drzwi 1 2 2 2 2
Zapotrzebowanie na prąd ++++ +++++ + + +
Koszty części zamiennych + ++ +++ +++ +++
Koszty eksploatacji ++++ ++++ ++ + +++++
Koszty zakupu + ++ +++ ++++ ++++


Pierwsza wpłata 3145zł netto, 47 rat po 739zł 2gr netto
Wykup 0% , ubezpieczenie w cenieCena 31.450zł + VAT dotyczy pieca serii "SOS" o wymiarach W1200 H1800 D3000 z komputerowym sterowaniem PLC.
Piec o tych wymiarach serii "SLS-O" 23,450zł + VAT
Piec o tych wymiarach serii "SLS" 14,000zł + VAT

Montaż urządzeń, i szkolenie w cenie urządzenia.
Gwarancj­a i wsparcie techniczne 12 miesięcy.


Twój producent wysokiej jakości lakierni proszkowych

Czujniki mierzące górną i dolną przestrzeń komory - automatyczna kalibracja
W komorze zainstalowane są dwa czujniki temperatury. Jeden znajduje się w górnej czesci komory, drugi natomiast w dolnej. Dzięki podłączeniu ich obu do logicznego sterownika, możliwa jest ich wzajemna kalibracja. Znając temperatury w górnej i dolnej częsci komory sterownik automatycznie kontroluje poprawność wypalania. To przełomowe rozwiązanie pozwoli Ci zapewnić jakość wypalania jak nigdy dotąd. Sterownik sam w razie potrzeby poprawi nastawy. W razie przegrzania komory, drugi czujnik pełni funkcję awaryjną rozłączającą funkcję grzania według norm AMS.
Panel dotykowy
Interfejs z kolorowym wyświetlaczem monitoruje poprawne działanie każdego z podzespołów i np. analizując przyrost temperatury informuje o stanie procesu i czasie do jego końca.
Programowanie krzywych
Sterownik umożliwia wcześniejsze zdefiniowanie do 5 programów, i krzywych do 5 zdarzeń czasowo - temperaturowych.
Historia procesów, licznik spalania oleju
Każdy z cykli jest rejestrowany, z możliwością odtworzenia jego przebiegu. Licznik spalania
Analizując ustawienia palników przeliczane jest zużycie paliwa.
Wymuszony obieg powietrza - bardzo dobry rozkład temperatur
Nasze badania wykazały, że jednorodność temperatury powietrza w naszych piecach z obiegiem nie przekracza ± 3°C ! To duzo lepiej niz wymogi QUALICOAT. Regulowane daszki na obu ścianach pozwalają na regulację dostarczanego powietrza, taka technologia stosowana jest jedynie w najlepszych piecach na świecie.
Szybkie nagrzewanie - 240-460mm ściany
W piecach hybrydowych firmy ROMER grubość ścian wynosi od 240mm do 460mm w miejscach krytycznych. Izolacja układana jest na zakład, co uniemożliwia powstawanie mostów cieplnych. Dzięki temu nasze piece szybko się grzeją i oszczędzają Twoje pieniądze.
Oszczędne sekcyjne wymienniki ciepła
Wymienniki ciepła ROMER zaprojektowane zostały przez specjalistów, posiadaja duza powierzchnie oddawania ciepła przez co sa oszczedne. W piecu montowane jest więcej wymienników niz w przypadku wymiennika bocznego - poprawia to rozkład temperatur i łagodzi konsekwencje awarii. Powietrze rozprowadzane jest obiema scianami i przy podlodze. Kazdy wymiennik posiada własny wentylator i odpowiada za swoją sekcje pieca, który posiada swoje czujniki, i grzeje tylko w momencie kiedy jest to potrzebne.
Zamki przeciwwybuchowe
W Piecach firmy ROMER zamontowane są zamki przeciwwybuchowe, aby je otworzyć wystarczy pociągnąć za drzwi. Zamek posiada regulację docisku drzwi, aby je zamknąć wystarczy je pchnąć, zamek złapie drzwi i je automatycznie dociągnie.
Montaż zamka umożliwia otworzenie pieca od środka, w razie gdyby pracownik został zamknięty w komorze. Takie rozwiazanie poprawia szczelnosc drzwi, komfort pracy i wpisuje sie w normy piecy EX.

Opcje standardowe (do wyboru, bez opłat)

Szyny standardowe
Opcja z dwoma wózkami, najbardziej popularna. Wózek zewnętrzy wyposażony w skrętne koła gumowe. System stosowany jest przy małych i średnich obciążeniach. Wpływa na obniżenie zawartości zanieczyszczeń z posadzki w komorze. Wózek dolny dostarczany w formie ramki z kołami bez nadbudowy. Wózek górny dostarczany w formie ramki z łożyskami wysokotemperaturowym­i na kołach toczonych, nie malowany gotowy do spawania.

Szyny górne
Opcja z dwoma szynami o przekroju 70x70x4 pokrytymi farbą odporną na temperatury do 500 stopni Celsjusza. System stosowany jest przy średnich i dużych obciążeniach w dużych liniach. To rozwiązanie, pozwala na jednorazowe podwieszenie elementu na linii, i następnie jedynie jego przesuwanie, jest szybkie w obsłudze, wymaga jednak rozbudowy linii o system poprzecznego trawersu oraz stanowiska rozładowcze.
Szyny w podłodze
Opcja z jednym wózkiem, stosowana przy bardzo dużych obciążeniach rzędu kilku ton. Wózek wyposażony jest w odlewane koła żeliwne na łożyskach ślizgowych. Uniemożliwia skręcanie, wózek jeździ wyłącznie w tył i na przód. Ta opcja powoduje obniżenie całkowitej wysokości pieca o 10cm w porównaniu z innymi. Wózek dostarczany w formie ramki z kołami. bez nadbudowy, nie malowany gotowy do spawania.

Opcje dodatkowe (za dopłatą)

Dzielenie pieca (Grodź)
Dzielenie pieca jest stosowane w większych piecach w razie gdy nie zawsze istnieje potrzeba grzania całej komory. Grodź jest dobrze izolowana i nie zaburza obiegu powietrza. Istnieje możliwość podziału pieca na dwie niezależne komory, w drugiej komorze można wówczas wykonać cykl o niezależnych parametrach, lub np suszenie po procesie przygotowania powierzchni.
Automatyczne przewietrzanie pieca
to układ wentylatorów i siłowników zarządzanych
inteligentnymi sterownikami oddymiający komorę. Przewietrzanie to dodatkowy
przewód wentylacyjny wymuszający wymianę powietrza wentylatorem. Układ stosuje
się kiedy w komorze wypalania powstają opary które należy wyprowadzić na zewnątrz
pieca podczas procesu wypalania. Przewietrzaniem steruje się wprowadzając
następujące parametry - Długość przewietrzania, interwał przewietrzania. System co
zadany okres czasu przez zadaną ilość sekund otwiera przewody wentylacyjne i
wymienia powietrze.
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua