Piec Nagrzewnica PN-30 D na olej przepracowany HIT (6542585402)

zakończona
3 444,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • rodzaj: olejowe
  • uszkodzony: nie

Witamy na naszej aukcji Pieca Nadmuchowego PN-30D (piec na olej, bez drzwiczek górnych) !!
Doradztwo w sprawie taniego grzania
Napisz do nas na: biuro@promet.kielce.­com.pl
0 606-745-235, 0 602-344-193, 0 600-210-630.
Porozmawiaj z nami na Skype: Zadzwoń Teraz

...::: REWELACJA SEZONU:::...
..:: NOWY MODEL 2015 PN-30 UP::..

__ BEZDYMNE PALENIE - NOWOŚĆ RYNKU! __
Nie Zwlekaj! Skorzystaj Z Okazji!
Tanie Grzanie, Czysty Zysk!

Piece nadmuchowe na olej PN-30 charakteryzuje:

® Możliwość dodatkowego dokupienia rekuperatora do Pieca PN-30. - Zastosowanie REKUPERATORA pozwala na Dodatkowy Odzysk Ciepla z rury odprowadzającej spaliny. Rekuperator wyposażony jest w dodatkowy wentylator wymuszajacy obieg powietrza. Konstrukcja ta umożliwia odzyskać jeszcze wiecej ciepla nie podnosząc zużycia oleju. Najnowsza technologia tylko w piecach PN-30.

® NOWOŚĆ! BEZDYMNE PALENIE !!!! - dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologi doprowadzania i spalania oleju!!

® NOWOŚĆ! Zastosowanie opcjonalnego DOPALACZA/PALNIKA (dostępny oddzielnie) dostępnego w naszej ofercie na olej przepracowany ze stali żaroodpornej wyposażonego w wysoko wydajny nadmuch z trzystopniową regulacją obrotów.
Jest to szczególnie istotne dla klientów operujących w aglomeracjach miejskich.
Dopalacz/palnik jest łatwy w montażu w naszych nowych nagrzewnicach oraz nagrzewnicach zakupionych w latach poprzednich.
Dopalacz produkowany przez nas jest na tyle uniwesalny że może być również zastosowany jako wkład do piecy grzewczych centralnego ogrzewania (C.O.).

® NOWOŚĆ! POMKA PODAJĄCA OLEJ! (dostępna oddzielnie)
Teraz dzięki opcjonalnej pompce (dostępnej również w naszej ofercie) z regulacją przepływu, montowanej w zbiorniku, masz możliwość dokładnego dozowania oleju co pozwala na jeszcze dokładniejszą regulację spalania a co za tym idzie ekonomię działania.

® Nowej konstrukcji kocioł (palenisko) - bardziej wytrzymały wykonany z wysokiej jakości stali i dający lepszy odbiór ciepła a co za tym idzie ekonomie działania i wysoką wydajność.

® Totalne odseparowanie komór spalania i nagrzewania

® Panel sterowania - bezpieczniejszy i prosty w obsłudze

® Usprawnione zabezpieczenia - dające poczucie bezpieczeństwa

® Zastosowanie zaworu zabezpieczajacego - przydatnego w przypadku braku prądu

® Zabezpieczenie termiczne w przypadku potencjalnego przegrzania

® Regulowane stopy pieca - łatwiejsze przystosowanie pieca do warunków

Zobacz Dzialanie Piece w akcji: http://www.youtube.c­om/watch?v=U1FUlHkN2­gU

Nie zwlekaj do zimy z kupnem pieca.

Naszą najnowszą innowacją i jedyną na rynku jest brak konieczności zdejowania górnej pokrywy w celu rozpalania nagrzewnicy !! Najnowsze udoskonalenie to bezpośredni dostęp do paleniska z zewnątrz na dole nagrzewnicy (patrz zdjęcia).

UWAGA

Wprowadzamy nowe rozwiązania i innowacje na rynek, jako pierwsi i jedyni na rynku, co czyni nas liderem na rynku nagrzewnic piecy nadmuchowych opalanych paliwami ciekłymi w tym lekkim olejem opałowym, zużytym olejem silnikowym oraz innymi olejami jak i opalanych paliwami stałymi biomasowymi (drewnem).

W stałej współpracy z wieloma klientami z całej Polski jak i z zagranicy przeprowadzamy rozmowy oraz testy konfiguracyjne jak i funkcjonalne. Rezultatem współpracy jest stale usprawniany pod względem wydajności i prostej obsługi piec nadmuchowy PN-30. Wychodzimy na przeciw wszystkim wymaganiom klientów w celu 100% satysfakcji. Masz pytanie? ZADZWOŃ !

Jesteśmy producentem nagrzewnicy nadmuchowej (pieca nadmuchowego) własnej konstrukcji, który przeznaczony jest do ogrzewania hal, magazynów, szklarni, zakładów produkcyjnych, warsztatów samochodowych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni użytkowych gdzie wymagane jest szybkie i skuteczne ogrzanie pomieszczenia.

Zaletą nagrzewnic (piecy) jest przede wszystkim ekonomia finansowa ogrzewania, prosta obsługa oraz szybkość w jakim nagrzewnica (piec) jest w stanie ogrzewać pomieszczenie dzięki nadmuchowi o wydajności do 2973 m3/h !! Jest to wydajność niespotykana w piecach na rynku !!

Nagrzewnica (piec) może być zasilana olejem różnego pochodzenia m.in.: olejem opałowym, przepracowanym (zużytym) olejem silnikowy, olej transformatorowym, olejem roślinnym (biologicznym zużytym/gastronomicznym), olejami maszynowymi, mineralnymi oraz syntetycznymi itp. Nagrzewnica (piec) PN-30 U P jest uniwersalna - przystosowana w nagłych wypadkach lub na stałe do palenia drzewem. Posiada ona dodatkowe, górne drzwiczki do paleniska co pozwala na swobodne dokładanie stałego materiału opałowego. Wybór spalanego oleju zależy od użytkownika.

Dzięki zastosowaniu metody kropelkowej oraz metodzie wstępnego oczyszczania przepracowanego oleju (metoda odstania i odseparowania) jest on w stanie spalać olej zanieczyszczony wodą, płynem hamulcowym , płynem do chłodnic oraz metalowymi opiłkami.

Aby dodatkowo zwiększy wydajność, istnieje również możliwość zastosowania okrągłych kołnierzy w górnej pokrywie (przykłady na zdjęciach) z przeznaczeniem do rozprowadzenia części rozgrzanego powietrza przy pomocy rur spiro do innego pomieszczenia lub biura.

Praca nagrzewnicy (pieca) nadmuchowego jest płynnie regulowana i może być zautomatyzowana w przypadku użycia pompki podającej olej (dostępna osobno). Zarówno wentylator nadmuchu paleniska, wentylator główny oraz dozownik oleju posiadają płynną regulację co pozwala na szeroko zakresowe dostosowanie grzania, spalania oraz nawiewu według zapotrzebowania klienta na temperaturę, powierzchni grzewczej oraz rodzaju budynku.

Kolnierz-krociec wysyłamy luzem do kazdego pieca , by każdy mógł sobie zamontować gdzie pasuje.np z boku, z góry, z tylu pokrywy, czy np z boku i z góry w przypadku zamówienia dodoatkowego.

Zastosowane w nagrzewnicach dwa niezależne układy czystego powietrza oraz dymno-spalinowego pozwala pozostawić ogrzewane pomieszczenie wolne od spalin i pyłu.

Dzieki wydłużeniu rury spalinowej (u nas jest to 7 metrów) w danym pomieszczeniu pozwala na dodatkowy odzysk ciepła z rury spalinowej zwiększając tym samym moc grzewczą pieca nadmuchowego oraz temperaturę w ogrzewanym pomieszczeniu nawet o 10%. Rury kominowe oraz kolana sprzedawane są osobno i stanowią również nasz asortyment co pozwala zakupić cały zestaw jednorazowo.

Istnieje również możliwość przystosowania nagrzewnic (piecy) według indywidualnego zamówienia w zależności od potrzeb i przeznaczenia np. do grzania wody centralnego ogrzewania dzięki zastosowaniu płaszcza wodnego (wymiennika ciepła).

Dla przykładu jeśli olej różnego pochodzenia można zakupić w cenach od
1 PLN za litr, przy normalnej pracy ok 3 litrów/1h ogrzewania pomieszczenia przez 8 godzin pracy może kosztować tylko 24 PLN. Oczywiście niektóre warsztaty samochodowe nie muszą się o to martwić.

Jak wspomniano wcześniej jesteśmy producentem przez co posiadamy wszytkie części zamienne do sprzedawanaych pieców oraz dajemy na piece gwarancję. Należy być ostrożnym przy zakupie pieców podobnie wyglądających niewiadomego pochodzenia od osób podających nieprawidłowe dane techniczne i eksploatacyjne. My jako producent sprzedaliśmy jak dotąd największą ilość nagrzewnic (pieców) nadmuchowych naszego typu na terenie całej Polski jak i za granicą co pozwala na wskazanie referencji do naszych klientów na terenie danego regionu w kraju lub za granicą w celu konsultacji.

Produkowane i sprzedawane przeaz nas nagrzewnice (piece) posiadają niezbędną dokumentacje i certyfikaty:

Þ Deklaracja zgodności spełniająca wymagania obowiązujących Dyrektyw Europejskich i Sharmonizowanych Norm Polskich.

Þ Oznakowanie CE

Þ Opatentowany przez nas rowniez wzór użytkowo-przemysłowy wewnatrz wspólnotowy jest najlepszym świadectwem dla nas jako producenta i czyni nas wiodacym liderem na rynku nagrzewnic nadmuchowych olejowych typ PN-30 D i oraz olejowo drzewnych typ PN-30 U na rynku Polskim jak i zagranicznym.

Nagrzewnice sprzedawane są do krajow Uni Europejskiej jak i Europy Wschodniej.

Do każdej sprzedawanej nagrzewnicy dołączane są niezbędne dokumenty tj.

· instrukcja obsługi (sporządzona przez profesjonalne niezależne biuro techniczne)

· kopia certyfikatu U.P

· deklaracja zgodności.

Dokumenty te są szczególnie istotne w przypadku kontroli PIP lub innego organu mającego wpływ i prawo kontroli miejsc pracy.

Cała nasza dokumentacja dotycząca nagrzewnicy nadmuchowej została poddana analizie PIP, która po analizie została pozytywnie oceniona a następnie przyjęta.

Kupując nagrzewnice u nas nie ma się czego obawiać lub prowadzic działalność w niepewności, że w przypadku kontroli będzie potrzebna dokumentacja nagrzewnicy.

Problemy mogą powstać w przypadku zakupu innych rynkowych pseudo -podobnych lub tego samego typu nagrzewnic, które żadnej dokumentacji nie posiadają i wtedy może być problem.

Nasze motto to:

Pewnośc, Gwarancja Satysfakcja Klienta i Tanie Grzanie !!!

Dane techniczne:
Wymiary w cm. : 60 x 60 x 130
Moc grzewcza: do 30 kW (regulowana)
Zasilanie wentylatorów: 230 V
Średnica rury spalinowej: 180 mm
Średnica rury rozprowadzeniowej: 160 mm
Spalanie: do 3 litrów dla powierzchni do 300 m2
Zbiornik zasilający: 30 litrów (10 godzin grzania jednorazowo)
Wydajność wentylatora: 2973 m3/h

Doradztwo w sprawie taniego grzania pod nr tel. komórkowymi: 0 602-344-193, 0 606-745-235, 0 600-210-630,

Proszę pisać, dzwonić i pytać - nie wstydzimy się rozmawiać.

Zapraszamy również na stronę internetową Pieca PN-30 U z dokładnym opisem i większą ilością zdjęć: http://www.promet.ki­elce.com.pl/piece lub http://www.promet.ki­elce.com.pl

Nie jesteś pewny dlaczego powinieneś kupić piec tutaj? Czy ten piec jest właśnie dla Ciebie? Użytkownicy wybrali nas jako pewnych i zaufanych producentów i sprzedawców. Zobacz sam opinie o nas i piecach jakie oferujemy:

Sprawdź opinie o nas na Allegro: http://allegro.pl/sh­ow_user.php?uid=4288­487

Poniżej jedynie wycinek listy:

Wzwiązku z dużą ilością pytań na ten temat odpowiadamy na pytania naszych klientow dotyczące badań pieca: Nasze Nagrzewnice PN-30 zostały przebadane w Notyfikowanym Laboratorium Instytutu Energetyki Grzewczej i Sanitarnej W Łodzi nr.49/o9-LG Zamówienia są realizowane na bieżąco.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT