Piec gazowy EU3T termostat GZ lub PB odpr. spalin (6541837344)

zakończona
1 299,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • rodzaj: gazowe

Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami:

Sprzedaż:

tel. 22 678 63 63

tel. 603 809 920

e-mail: sklep@interloop.pl

lub poprzez formularz Allegro "Zadaj pytanie Sprzedającemu".

Przed zalicytowaniem koniecznie przeczytaj stronę "O mnie".

Kategorie produktów

Palniki wieloolejowe
Nagrzewnice wieloolejowe
Piece i nagrzewnice
Piece akumulacyjne
Grzejniki i ogrzewacze
Kurtyny powietrzne
Mobilne nagrzewnice
Promienniki elektryczne
Części
Wentylatory
Węże gazowe
Instalacje
wykonawstwo
i naprawy

Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Możesz zlokalizować swoją przesyłkę. Po wysłaniu paczki prześlemy Ci mailem bezpośredni link do monitorowania statusu przesyłki, wraz z danymi kontaktowymi.

Przesyłki wysyłamy również za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Istnieje możliwość wysyłki firmą kurierską wskazaną przez Kupującego. Dotyczy to tylko wpłaty na konto.

Zazwyczaj wysyłka zakupionego towaru ma miejsce tego samego lub następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty (potwierdzenia wysyłki za pobraniem).

Odbiór osobisty na ulicy

Radzymińskiej 163

w Warszawie, w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Jeśli chcą Państwo odebrać
towar osobiście, proszę o wcześniejszy kontakt. Potwierdzimy termin odbioru.

Po zalicytowaniu proszę o kontakt w celu ustalenia formy płatności i wysyłki. Brak kontaktu przez 7 dni oznacza rezygnację z zakupu. W takim przypadku wystąpimy do Allegro o zwrot prowizji i wystawimy komentarz negatywny.

W przypadku nieodebrania przesyłki pobraniowej również wystąpimy o zwrot prowizji i wystawimy komentarz negatywny.

Zwrot prowizji do Sprzedawcy skutkuje upomnieniem od Allegro i może spowodować zawieszenie konta Kupującego.

Przy wybraniu opcji "wpłata na konto" proszę wpłacić należność na poniższy rachunek bankowy:

62 1090 1753 0000 0001 2000 3788

P.H.P.U. INTERLOOP
Grzegorz Krajewski
Ul.Ogiński­ego 9/26
03-318 Warszawa

Przy płatności przelewem proszę pamiętać o wpisaniu w tytule przelewu Państwa nazwy użytkownika Allegro. Nie wpisanie nazwy może opóźnić przypisanie płatności, a tym samym realizację transakcji.

Wystawiamy faktury VAT

Po przystąpieniu do licytacji prosimy o maila z informacją:

- czy potrzebna będzie faktura (proszę o podanie danych do faktury), czy wystarczy paragon
- czy będzie przedpłata, czy pobranie
- adres wysyłki jeśli jest inny niż podany w Allegro
- sposób wysyłki (poczta, kurier, odbiór osobisty
)

Ogrzewacz gazowy EU3 TERMOSTATIC
z odprowadzeniem spalin przez ścianę
- marki TERM-GAZ -
- moc 2,8 kW
Gazowe ogrzewacze pomieszczeń typu EU przeznaczone są do indywidualnego ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych u indywidualnych użytkowników. Cechuje je nowoczesny design i niskie zużycie gazu.

Dzięki mało wymagającej instalacji są idealne do ogrzewania mieszkań, domów, domków letniskowych, dacz, sklepów, biur, pracowni, warsztatów itp. Ogrzewacze mogą zastąpić tradycyjną instalację grzewczą, wymagającą dużych nakładów finansowych na budowę instalacji C.O. ( kocioł, grzejniki, rury, zawory itd., a w niektórych przypadkach budowa nowego kanału spalinowego i wentylacyjnego).

Zastosowanie ogrzewacza gazowego EU nie wymaga kanału dymnego ani instalacji wodnej. Wystarczy otwór w ścianie i zamontowanie załączonej do zestawu rury wraz z końcówką.

Urządzenia typ EU3 – zdolne są do ogrzania przestrzeni ok. 60m3

Gazowe ogrzewacze pomieszczeń typ EU są urządzeniami z zamkniętą komorą spalania i niewymuszonym odciągiem spalin. Pobór powietrza do podtrzymywania spalania i odprowadzenia spalin, odbywa się na zewnątrz (przez ścianę) za pośrednictwem koncentrycznych rur o średnicy zewnętrznej 115 mm lub 160 mm. Końcówka zewnętrzna zasysania powietrza i odprowadzenia spalin jest odpowiednio zabezpieczona i umożliwia prawidłowe działanie także w czasie wiatru i deszczu.

Komora spalania wykonana jest z emaliowanej blachy stalowej ze zwiększoną powierzchnią wymiany w celu uzyskania dużej wydajności.

Palnik atmosferyczny może być zasilany gazem ziemnym (2E-G20), lub płynnym propan-butan (3B/P ). Zapłon odbywa się piezoelektrycznie z udziałem palnika zapalającego.

Urządzenia te zostały zaprojektowane w zależności od stopnia unowocześnienia. Rozróżnić należy trzy wersje urządzenia typ Manual, Termostatic (dostępny na tej aukcji) oraz Electronic (dostępne na innych naszych aukcjach), które różnią się między sobą sposobem regulacji temperatury w pomieszczeniu:

 • w wersji Manual regulacja temperatury odbywa się ręcznie przy pomocy pokrętła regulacyjnego w górnej części urządzenia,
 • wersja Temostatic została rozszerzona o możliwość ustawienia żądanej temperatury w pomieszczeniu na pokrętle, a która utrzymywana jest automatycznie podczas pracy urządzenia,
 • wersja Electronic w standardzie wyposażona jest w regulator pokojowy pozwalający na ustawienie konkretnej temperatury w pomieszczeniu oraz na ustawienie 6-cio godzinnego obniżenia temperatury o 3oC np. podczas nieobecności w domu czy biurze. Rozwiązanie to pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji. Dodatkowo można zamontować regulatory z programatorami różnego typu, dostępnymi na innych naszych aukcjach.

Dane techniczne:

 • moc : 2,8kW
 • zużycie gazu dla wersji na gaz ziemny: 0,28m3/h
 • zużycie gazu dla wersji na propan-butan: 0,12kg/h
 • zawór termostatyczny: tak
 • przyłącze gazu: G 3/8" + redukcja G 1/2" - przy podłączeniu na propan-butan konieczna jest złączka do węża tzw. "fajka" (tak jak w domowych kuchenkach gazowych)
 • średnica rur spalinowych: 61mm
 • średnica rur powietrznych: 115mm
 • wymiary gabarytowe: 575x380x180mm
 • masa: 14,5kg

Zestaw zawiera standardowe odprowadzenie spalin do muru o maksymalnej grubości 35 cm. Przy murze o grubości od 35 cm do 50 cm doliczana jest dodatkowa opłata.

Wszystkie ogrzewacze pomieszczeń wyposażone zostały w urządzenie zabezpieczające, odcinające dopływ gazu w przypadku braku płomienia na palniku zapalającym.

Urządzenia spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki (Dz.U.nr 263 poz.2201) – PN-EN 613:2003, PN-EN 613:2002/A1:2004 oraz wymagania zawarte
w Dyrektywie Unii Europejskiej 90/396/EWG.

Gazowe ogrzewacze pomieszczeń otrzymały certyfikat CE wydany przez INiG Kraków, 2009r. (Certyfikat CE1450 – nr 1450BU0002)
Po ostatniej nowelizacji ustawy PRAWO BUDOWLANE Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 marca 2009r (DZ.U.NR.56 poz.461) §175 ust.2 została stworzona możliwość montażu takich urządzeń na parterze z bezpośrednim wyprowadzeniem spalin przez ścianę.

§175 ust.2 brzmi:
„ Wyloty przewodów, o których mowa w ust.1 pkt 2, powinny znajdować się wyżej niż 2,5m ponad poziomem terenu. Dopuszcza się sytuowanie tych wylotów poniżej 2,5m, lecz nie mniej niż 0,5m ponad poziomem terenu, jeżeli w odległości do 8m nie znajduje się plac zabaw dzieci lub inne miejsca rekreacyjne”

Po zalicytowaniu prosimy o maila z informacją jakim gazem będzie zasilany piecyk (gaz ziemny lub gaz propan butan) oraz jaka jest grubość ściany. W cenie ogrzewacza jest układ spalinowo-powietrzny do grubości muru 35cm. Możliwe jest wydłużenie za dodatkową dopłatą.

Na naszych aukcjach znajdziesz: piece akumulacyjne statyczne i dynamiczne; nagrzewnice elektryczne, gazowe, olejowe, wieloolejowe; kotły; grzejniki, osuszacze, palniki gazowe i olejowe; promienniki i wiele innych urządzeń.

Pomagamy dobrać urządzenia do indywidualnych potrzeb Kupujących.

Przeprowadzamy przeglądy oraz prowadzimy serwis zarówno naszych urządzeń, jak również urządzeń innych producentów. W ofercie posiadamy także części zamienne.

Na życzenie klienta możemy urządzenia zamontować w dowolnie wybranym miejscu.

design by mokada

>> Aukcja wystawiona za pomocą programu EasyUploader firmy PhotoSoft <<
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QX9zcyP7SmxDHIVoBIZc­x83i+zun52BgLUCISe8y­QnTLS/0IshDGWcMj/oQk­2E3Jx[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 62 1090 1753 0000 0001 2000 3788
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 23,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT