PIASTA KOŁA PRZÓD OPEL INSIGNIA CHEVROLET MALIBU (6911006412)

zakończona
179,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
Zakupy od 5 000 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Jerzmanowice, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: NTY
  • typ samochodu: samochody osobowe

opis

SPRZEDAM NOWĄ PIASTĘ KOŁA PRZÓD FIRMY NTY

2 LATA GWARANCJI

Dane techniczne:

Felga, ilość otworów: 5
śr. flanszy [mm]: 157

Marka Model Pojemność silnika [ccm] Rok produkcji

CHEVROLET MALIBU (V300) 1956 2012.04 -
CHEVROLET MALIBU (V300) 1998 2012.02 -
CHEVROLET MALIBU (V300) 1998 2012.02 -
CHEVROLET MALIBU (V300) 2384 2012.01 -
CHEVROLET MALIBU (V300) 2384 2012.01 -
OPEL INSIGNIA 1364 2011.04 -
OPEL INSIGNIA 1598 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1598 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1598 2013.03 -
OPEL INSIGNIA 1796 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2009.05 -
OPEL INSIGNIA 1956 2010.06 -
OPEL INSIGNIA 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA 1956 2012.03 -
OPEL INSIGNIA 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1998 2010.09 -
OPEL INSIGNIA 1998 2011.09 -
OPEL INSIGNIA 1998 2014.04 -
OPEL INSIGNIA 2792 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 2792 2009.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1364 2011.04 -
OPEL INSIGNIA sedan 1598 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1598 2009.01 -
OPEL INSIGNIA sedan 1598 2013.03 -
OPEL INSIGNIA sedan 1796 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2010.06 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2012.03 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2011.09 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2014.04 -
OPEL INSIGNIA sedan 2792 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 2792 2009.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1364 2011.09 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1598 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1598 2009.01 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1598 2013.03 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1796 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2010.06 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2012.03 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2010.09 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2011.09 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2014.04 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 2792 2008.10 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 2792 2009.07 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1598 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1956 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1956 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1956 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1998 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1998 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1998 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1998 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 2792 2010.05 -
VAUXHALL INSIGNIA 1364 2011.04 -
VAUXHALL INSIGNIA 1598 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1598 2009.01 -
VAUXHALL INSIGNIA 1598 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1796 2008.07 - 2013.09
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.10 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2009.05 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1998 2011.09 -
VAUXHALL INSIGNIA 2792 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 2792 2009.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1364 2011.04 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1598 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1598 2009.01 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1598 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1796 2008.07 - 2013.09
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.11 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2009.05 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1998 2011.09 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 2792 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 2792 2009.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1364 2011.04 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1598 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1598 2009.01 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1598 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1796 2008.07 - 2013.09
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.11 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2009.05 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1998 2011.09 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 2792 2008.08 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 2792 2009.07 -

Kody OE:

BENDIX 050767B

FAG 713644930

FAG 713644950

FIRST LINE FBK1165

GENERAL MOTORS 13502216

GENERAL MOTORS 13502785

GENERAL MOTORS 13502886

GENERAL MOTORS 13504970

GENERAL MOTORS 13504972

GENERAL MOTORS 13580135

GENERAL MOTORS 13580685

GENERAL MOTORS 13580687

GENERAL MOTORS 15851077

GENERAL MOTORS 328292

GENERAL MOTORS 3502785

GENERAL MOTORS 7467839

GSP 9330024K

MOOG 512399

MOOG 513282

MOOG 513288

MOOG BR930674

MOOG BR930777

MOOG HA590260

MOOG HA590351

MOOG OP-WB-11083

NATIONAL 512399

NATIONAL 513282

NATIONAL 513288

OPEL 13502785

OPEL 328292

QUINTON HAZELL QWB1382

RUVILLE 5362

RUVILLE 5364

SKF VKBA6666

SKF VKBA6765

SNR R15358

SNR R15363

SPIDAN 27617

Podana cena dotyczy jednej sztuki.

Posiadam także wiele innych części do OPEL INSIGNIA CHEVROLET MALIBU.

Tel. 888-961-444

Tel. 888-918-444


Kontakt

Tel: 888-961-444
Tel: 888-918-444
email: arkolgarage@gmail.co­m

Wysylka

Platnosci

16 1140 2004 0000 3102 5634 6679

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u ArkolGarage za co najmniej 5 000 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
20,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
4
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Arkol Garage Auto Części
Szkolna 44
32-048 Jerzmanowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1.  Konsument może odstąpić od Umowy Sprzedaży towaru zakupionego przez Internet w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych bez podawania uzasadnienia - w takim przypadku klient musi jedynie ponieść koszt związany z przesłaniem produktu.


2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy Sprzedaży rozpoczyna się w momencie objęcia towaru w posiadanie przez konsumenta.


3. Aby odstąpienie od Umowy Sprzedaży było ważne, konsument w przesyłce zwrotnej wraz z odsyłanym towarem MUSI zamieścić: a) dokument potwierdzający zakup (paragon lub faktura VAT),  b)potwierdzić anulowanie transakcji - potwierdzić zwrot prowizji, oraz c) formularz, który będzie zawierał:


- Imię i nazwisko konsumenta oraz ewentualną nazwę firmy (tylko w przypadku faktury VAT)


- Adres konsumenta (ulica, miejscowość, kod pocztowy) lub adres firmy (tylko w przypadku faktury VAT)


- Kontakt do konsumenta (numer telefonu)


- Nazwę lub numer aukcji, na której został dokonany zakup towaru


- Datę dokonania zakupu towaru


- Numer konta bankowego, na który zostanie wykonany przelew z żądaną kwotą zwrotu


4. Zwracanego towaru należy NIE WYSYŁAĆ PRZESYŁKĄ POBRANIOWĄ! 


5. Konsument NIE OTRZYMA ZWROTU ŻĄDANEJ KWOTY jeśli: zwracany towar został: a) uszkodzony, b) posiada ślady używania, które  wykraczają poza konieczność sprawdzenia stanu lub zgodności produktu, c) posiada ślady montażu.