PIASTA KOŁA PRZÓD OPEL INSIGNIA CHEVROLET MALIBU (6911006412)

Od 17-08-2017 do 27-08-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
9 dni do końca
cena kup teraz
179,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Jerzmanowice, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: NTY
  • typ samochodu: samochody osobowe

SPRZEDAM NOWĄ PIASTĘ KOŁA PRZÓD FIRMY NTY

2 LATA GWARANCJI

Dane techniczne:

Felga, ilość otworów: 5
śr. flanszy [mm]: 157

Marka Model Pojemność silnika [ccm] Rok produkcji

CHEVROLET MALIBU (V300) 1956 2012.04 -
CHEVROLET MALIBU (V300) 1998 2012.02 -
CHEVROLET MALIBU (V300) 1998 2012.02 -
CHEVROLET MALIBU (V300) 2384 2012.01 -
CHEVROLET MALIBU (V300) 2384 2012.01 -
OPEL INSIGNIA 1364 2011.04 -
OPEL INSIGNIA 1598 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1598 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1598 2013.03 -
OPEL INSIGNIA 1796 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2009.05 -
OPEL INSIGNIA 1956 2010.06 -
OPEL INSIGNIA 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA 1956 2012.03 -
OPEL INSIGNIA 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 1998 2010.09 -
OPEL INSIGNIA 1998 2011.09 -
OPEL INSIGNIA 1998 2014.04 -
OPEL INSIGNIA 2792 2008.07 -
OPEL INSIGNIA 2792 2009.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1364 2011.04 -
OPEL INSIGNIA sedan 1598 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1598 2009.01 -
OPEL INSIGNIA sedan 1598 2013.03 -
OPEL INSIGNIA sedan 1796 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2010.06 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2012.03 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2011.09 -
OPEL INSIGNIA sedan 1998 2014.04 -
OPEL INSIGNIA sedan 2792 2008.07 -
OPEL INSIGNIA sedan 2792 2009.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1364 2011.09 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1598 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1598 2009.01 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1598 2013.03 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1796 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2010.06 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2012.01 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2012.03 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1956 2013.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2008.07 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2010.09 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2011.09 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 1998 2014.04 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 2792 2008.10 -
OPEL INSIGNIA Sports Tourer 2792 2009.07 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1598 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1956 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1956 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1956 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1998 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1998 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1998 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 1998 2010.05 -
SAAB 9-5 (YS3G) 2792 2010.05 -
VAUXHALL INSIGNIA 1364 2011.04 -
VAUXHALL INSIGNIA 1598 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1598 2009.01 -
VAUXHALL INSIGNIA 1598 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1796 2008.07 - 2013.09
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2008.10 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2009.05 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 1998 2011.09 -
VAUXHALL INSIGNIA 2792 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA 2792 2009.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1364 2011.04 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1598 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1598 2009.01 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1598 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1796 2008.07 - 2013.09
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2008.11 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2009.05 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 1998 2011.09 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 2792 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA sedan 2792 2009.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1364 2011.04 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1598 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1598 2009.01 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1598 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1796 2008.07 - 2013.09
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2008.11 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2009.05 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2012.03 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1956 2013.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1998 2008.07 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 1998 2011.09 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 2792 2008.08 -
VAUXHALL INSIGNIA SPORTS TOURER 2792 2009.07 -

Kody OE:

BENDIX 050767B

FAG 713644930

FAG 713644950

FIRST LINE FBK1165

GENERAL MOTORS 13502216

GENERAL MOTORS 13502785

GENERAL MOTORS 13502886

GENERAL MOTORS 13504970

GENERAL MOTORS 13504972

GENERAL MOTORS 13580135

GENERAL MOTORS 13580685

GENERAL MOTORS 13580687

GENERAL MOTORS 15851077

GENERAL MOTORS 328292

GENERAL MOTORS 3502785

GENERAL MOTORS 7467839

GSP 9330024K

MOOG 512399

MOOG 513282

MOOG 513288

MOOG BR930674

MOOG BR930777

MOOG HA590260

MOOG HA590351

MOOG OP-WB-11083

NATIONAL 512399

NATIONAL 513282

NATIONAL 513288

OPEL 13502785

OPEL 328292

QUINTON HAZELL QWB1382

RUVILLE 5362

RUVILLE 5364

SKF VKBA6666

SKF VKBA6765

SNR R15358

SNR R15363

SPIDAN 27617

Podana cena dotyczy jednej sztuki.

Posiadam także wiele innych części do OPEL INSIGNIA CHEVROLET MALIBU.

Tel. 888-961-444

Tel. 888-918-444


Kontakt

Tel: 888-961-444
Tel: 888-918-444
email: arkolgarage@gmail.co­m

Wysylka

Platnosci

16 1140 2004 0000 3102 5634 6679

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 16 1140 2004 0000 3102 5634 6679
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Arkol Garage Auto Części
ul. Szkolna 44
32-048 Jerzmanowice
NIP: 944-201-76-40
REGON: 120786192

kontakt

  • 888-961-444
    Kontakt od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00 w soboty od 9:00 do 15:00
  • 888-918-444
    Kontakt od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00 w soboty od 9:00 do 15:00

reklamacje

6. Aby uznać towar za uszkodzony w transporcie, konsument MUSI sprawdzić zawartość oraz stan przesyłki w obecności kuriera lub przy odbiorze przesyłki pocztowej. W przypadku uszkodzenia konieczne jest spisanie protokołu szkody oraz sfotografowanie uszkodzonego towaru, gdyż stanowi on podstawę do wystąpienia reklamacji u spedytora. Reklamacja uszkodzenia towaru uznawana jest jedynie wtedy, gdy podczas zgłaszania reklamacji został wcześniej sporządzony protokół szkody ze spedytorem (kurierem lub listonoszem). 7. Każdy zakupiony na aukcji towar określony jako NOWY (nieużywany) podlega dwuletniej gwarancji dla osób prywatnych oraz jednorocznej gwarancji dla firm. Gwarancji nie podlegają jedynie elementy karoseryjne oznaczone jako reperaturki, elementy blacharskie oraz towar sprzedawany jako używany. 8. W przypadku, gdy konsument uzna towar za wadliwy przysługuje mu możliwość reklamowania danego produktu. W tym celu konsument powinien najpierw skontaktować się ze sprzedawcą celem ustalenia procedury reklamacyjnej, w szczególności uzgodnienia sposobu postępowania sprzedającego w przypadku uwzględnienia reklamacji (np. wymiana towaru na nowy, naprawa, itd.). 9. Po ustaleniu procedury reklamacyjnej konsument składa oświadczenie w formie pisemnej, które dołącza do przesyłki zwrotnej zawierającej wadliwy towar. Oświadczenie takie musi zawierać: - Imię i nazwisko konsumenta oraz ewentualną nazwę firmy (tylko w przypadku faktury VAT) - Adres konsumenta (ulica, miejscowość, kod pocztowy) lub adres firmy (tylko w przypadku faktury VAT) - Kontakt do konsumenta (numer telefonu) - Nazwę produktu - Datę dokonania zakupu towaru - Krótki opis wady / usterki - Ustalony podczas kontaktu ze sprzedającym sposób realizacji reklamacji (wymiana towaru na nowy / odesłanie towaru do serwisu gwarancyjnego lub do producenta / zwrot gotówki) - Jeśli ustalono zwrot gotówki należy dopisać: ustaloną kwotę zwrotu (kwotę zakupu towaru BEZ KOSZTÓW WYSYŁKI) oraz numer konta bankowego, na który zostanie wykonany przelew z żądaną kwotą zwrotu. 10. Sprzedawca zobowiązuje się rozpatrzeć reklamację bez zbędnej zwłoki, tuż po zbadaniu rzeczy, w terminie nie dłuższym niż 14 (czternaście) dni kalendarzowych. 11. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w opisie produktu.

pozostałe informacje

WYMIANA 12. Konsument ma możliwość wymiany towaru na inny w ciągu 14 (czternastu) dni od daty objęcia towaru w posiadanie przez konsumenta bez podania przyczyny. Sprzedawca gwarantuje wymianę towaru pod warunkiem, iż pożądany towar zamienny będzie aktualnie dostępny w ofercie. 13. Towar można wymienić jeśli: zakupiony wcześniej produkt nie został uszkodzony, ani nie nosi widocznych śladów użytkowania, znajduje się w oryginalnym pudełku (jeśli w takim został doręczony) oraz jeśli został dołączony dowód sprzedaży wraz z formularzem zawierającym następujące informację: - Imię i nazwisko konsumenta oraz ewentualną nazwę firmy (tylko w przypadku faktury VAT) - Adres konsumenta (ulica, miejscowość, kod pocztowy) lub adres firmy (tylko w przypadku faktury VAT) - Kontakt do konsumenta (numer telefonu) - Nazwę aukcji, na której został dokonany zakup towaru - Datę dokonania zakupu towaru - Nazwę oraz specyfikację towaru, który ma zostać wysłany. - Numer konta bankowego (w przypadku, gdy wartość towaru wybranego w zamian za zwracany jest mniejsza) 14. Koszt odesłania wymienianego towaru oraz koszt wysłania wymienianego towaru pokrywa konsument. 15. W przypadku, gdy wartość towaru wybranego w zamian za zwracany jest mniejsza, sprzedawca odsyła różnicę na wskazany przez konsumenta numer konta bankowego. 16. W przypadku, gdy wartość towaru wybranego w zamian za zwracany jest większa, zostaje on (towar) wysłany przesyłką pobraniową, która uwzględnia zaistniałą różnicę.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Arkol Garage Auto Części
Szkolna 44
32-048 Jerzmanowice
PL
Dodatkowe informacje

1.  Konsument może odstąpić od Umowy Sprzedaży towaru zakupionego przez Internet w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych bez podawania uzasadnienia - w takim przypadku klient musi jedynie ponieść koszt związany z przesłaniem produktu.


2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy Sprzedaży rozpoczyna się w momencie objęcia towaru w posiadanie przez konsumenta.


3. Aby odstąpienie od Umowy Sprzedaży było ważne, konsument w przesyłce zwrotnej wraz z odsyłanym towarem MUSI zamieścić: a) dokument potwierdzający zakup (paragon lub faktura VAT),  b)potwierdzić anulowanie transakcji - potwierdzić zwrot prowizji, oraz c) formularz, który będzie zawierał:


- Imię i nazwisko konsumenta oraz ewentualną nazwę firmy (tylko w przypadku faktury VAT)


- Adres konsumenta (ulica, miejscowość, kod pocztowy) lub adres firmy (tylko w przypadku faktury VAT)


- Kontakt do konsumenta (numer telefonu)


- Nazwę lub numer aukcji, na której został dokonany zakup towaru


- Datę dokonania zakupu towaru


- Numer konta bankowego, na który zostanie wykonany przelew z żądaną kwotą zwrotu


4. Zwracanego towaru należy NIE WYSYŁAĆ PRZESYŁKĄ POBRANIOWĄ! 


5. Konsument NIE OTRZYMA ZWROTU ŻĄDANEJ KWOTY jeśli: zwracany towar został: a) uszkodzony, b) posiada ślady używania, które  wykraczają poza konieczność sprawdzenia stanu lub zgodności produktu, c) posiada ślady montażu.