Pianka C Skins profesjonalna termiczna KiteSurfing (6931095382)

zakończona
99,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
  • lokalizacja: wysylka, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • płeć: kobieta, mężczyzna, dziewczynka, chłopiec

Pianka profesjonalny kombinezon C-Skins Atomic . Szczelny podwojny kolniez .

W srodku tajna skrytka na klucz zamykana , Dluga tasma przy zamku aby samemu mozna bylo odpiac .

Nowa - nieuzywana . Rozm 12 czyli L . Wymiary : dl.calkowita od ramienia 88 cm , szer pod pachami 42-50 cm .
Najbardziej uniwersalny i najczęściej kupowany model pianki.

Wysokiej jakości neopren C-Flex.

Ślepe i klejone szwy podniosą komfort noszenia, oraz zapewnią lepszą izolację termiczną pianki.

Znalezienie kombinezon, który może wytrzymać gwałtowny temperatur zimowych może być jednym z największych wyzwań surferów stoją. Tych, którzy lubią wielką otwartą wodę chcą, aby móc korzystać przez cały rok. Z niektórymi z najlepszych na świecie fal występujących w okresie zimowym, miłośników wody nie będzie chciał przegapić. Wiele marek kombinezon twierdzą, że zoptymalizowano ich kombinezony do zimnej wody, aby pomóc swoim surferów przebywać w wodzie przez dłuższy czas. Jednak wiele z tych marek nie popełniły tyle czasu badania i rozwój swoich produktów pianka na zimne warunki wodne jak surfowanie marki C-Skins ma.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
dodatkowe informacje

reklamacje

Oto kilka zasad jakie obowiązują na moich aukcjach (biorąc udział w moich aukcjach - akceptujesz te zasady):1. Nie odwołuję ofert i bardzo proszę o przemyślany udział w aukcji.2. Proszę, by wszystkie pytania i wątpliwości rozstrzygać przed licytowaniem (poprzez "Zadaj pytanie sprzedającemu").3. Zastrzegam sobie prawo do usuwania ofert osób z minusowym stanem konta bądź z licznymi negatywami, natomiast osoby bez pełnej aktywacji konta proszę o potwierdzenie chęci zakupu zaraz po złożeniu oferty.4. W ZWIĄZKU Z NOWYMI PRZEPISAMI UE (01.08.03) O ZAKUPIE TOWARÓW OD OSÓB PRYWATNYCH INFORMUJĘ, ŻE SPRZEDAWANY PRZEZE MNIE TOWAR NIE PODLEGA GWARANCJI ANI RĘKOJMI ANI ZWROTOWI PO DOKONANIU TRANSAKCJI. JEŻELI BIERZESZ UDZIAŁ W AUKCJI, TO OZNACZA ŻE SIĘ Z TYM ZGADZASZ.5. Zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji ze względu na możliwość sprzedaży za pośrednictwem innych portali.6. Nie wysyłam za pobraniem7. Przedmioty, które sprzedaję są moją własnością i znajdują się w moim posiadaniu dłużej niż sześć miesięcy, ich sprzedaż nie stanowi źródła dochodu.Dziękuję za zapoznanie się ze stroną O MNIE. Pozdrawiam i zapraszam na moje aukcje!

pozostałe informacje

Oto kilka zasad jakie obowiązują na moich aukcjach (biorąc udział w moich aukcjach - akceptujesz te zasady): 1. Nie odwołuję ofert i bardzo proszę o przemyślany udział w aukcji.2. Proszę, by wszystkie pytania i wątpliwości rozstrzygać przed licytowaniem (poprzez "Zadaj pytanie sprzedającemu").3. Zastrzegam sobie prawo do usuwania ofert osób z minusowym stanem konta bądź z licznymi negatywami, natomiast osoby bez pełnej aktywacji konta proszę o potwierdzenie chęci zakupu zaraz po złożeniu oferty.4. W ZWIĄZKU Z NOWYMI PRZEPISAMI UE (01.08.03) O ZAKUPIE TOWARÓW OD OSÓB PRYWATNYCH INFORMUJĘ, ŻE SPRZEDAWANY PRZEZE MNIE TOWAR NIE PODLEGA GWARANCJI ANI RĘKOJMI ANI ZWROTOWI PO DOKONANIU TRANSAKCJI. JEŻELI BIERZESZ UDZIAŁ W AUKCJI, TO OZNACZA ŻE SIĘ Z TYM ZGADZASZ.5. Zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji ze względu na możliwość sprzedaży za pośrednictwem innych portali.6. Nie wysyłam za pobraniem7. Przedmioty, które sprzedaję są moją własnością i znajdują się w moim posiadaniu dłużej niż sześć miesięcy, ich sprzedaż nie stanowi źródła dochodu.Dziękuję za zapoznanie się ze stroną O MNIE. Pozdrawiam i zapraszam na moje aukcje!