Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Phicus (Fages, Reviriego, Trilla) - Plom (6958636088)

do wyczerpania przedmiotów

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Nie wystawiam faktury
  • Liczba płyt w wydaniu:
    jedna

Opis

Phicus:

Ferran Fages: electric guitar

Àlex Reviriego: double-bass

Vasco Trilla: drums

Seria wydawnicza „Trybuny Muzyki Spontanicznej” zaprasza za kolejną muzyczną podróż do Barcelony! Po kwartecie Völga i orkiestrze Memoria Uno, czas na skromne trio, o jakże dynamicznej nazwie Phicus.

Ferran Fages, znacząca postać europejskiej awangardy, gitarzysta, a także wytrawny eksplorator dźwięków elektronicznych i elektroakustycznych, zagra na gitarze elektrycznej. Wspierać go będzie niebywała para instrumentalistów, którą zdążyliście już poznać, obcując z kwartetem Völga - Àlex Reviriego na kontrabasie i Vasco Trilla na perkusji i perkusjonaliach.

Siedem improwizowanych fragmentów o tajemniczych tytułach. Zwarta opowieść, która dramaturgicznie budowana będzie na antonimach: hałas – cisza, emocje – uspokojenie, chaos – skupienie. „Szklista” gitara w opozycji do „czupurnego” kontrabasu, który lubi zaśpiewać i bystrej perkusji, która zwinnie interpretuje sytuację sceniczną. Przekornie, mimo użycia gitary elektrycznej, na płycie dominować będą dźwięki akustyczne lub elektroakustyczne.

Jeśli zapytacie o tropy gatunkowe, doby nie starczy, by je wszystkie wskazać. Zatem tylko te najmniej chybione - medytacje bez struktury kompozycyjnej, mające z tyłu głowy estetyczny kolokwializm Velvet Underground, smak wczesnego Sonic Youth, no i … co by się stało, gdyby Keiji Haino spotkał w ciemnym zakamarku placu Robadors nobliwych Panów z AMM.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Wiry, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Andrzej Nowak
Klonowa 5
62-051 Wiry

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
Brommba
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Wyświetlenia:37
Numer oferty:6958636088
Zgłoś naruszenie zasad

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry