Phenibut 200g Fenibut stres sen regeneracja GABA (6541435754)

zakończona
189,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 15,00 zł
 • lokalizacja: Ostrołęka
 • forma: proszek
 • data ważności : przynajmniej 1 rok od momentu zakupu

Kupując na tej aukcji kupujesz u zawodnika i trenera.Każdy klient może liczyć na darmową konsultacje.Kupując więcej produktów z moich aukcji za przesyłkę płacisz tylko raz.Posiadam inne produkty Revange,po kontakcie mogę wystawić na allegro.Przy wpłacie na konto i zakupach powyżej stu złotych gratis lub gratisy i próbki .W wiadomości do mnie napisz czy chcesz jakąś konkretną próbkę Revange,najczęściej takową posiadam i wysyłam gratis.Revange to nie tylko spalacze ,ale też inne suplementy najwyższej farmaceutycznej jakości ,eksportowane z USA na cały świat.

Wrzuć na luuuuz

Zrelaksuj się… regeneruj się

Treningi, sport, dążenie do lepszych osiągów – to Twoja pasja… Twój sposób na życie, na realizacje zainteresowań, zdrowy styl życia lub nawet coś więcej…

… nieważne jak bardzo angażujesz się – na pewno chcesz, aby dawał Ci przyjemność – satysfakcje z polepszania efektów!

Niezależnie od tego jaki poziom zaangażowania reprezentujesz,

Bez względu na dyscyplinę,

Niezależnie od celu i stopnia zaawansowania…

…chcąc, nie chcąc – jest to jeden z elementów każdego dnia.

Praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia…

…wszystko to sprawia, ze czasami ciężko wyrobić.

STRES KUMULUJE SIĘ W TOBIE!!!

Przez stres nie jesteś w stanie nadążyć! To zaburza regeneracje!

Czasami potrzebujesz wytchnienia… chcesz odpoczynku, uspokojenia. Porządny odpoczynek nie jest zły – ale nie zawsze możesz sobie na niego pozwolić. Dobra impreza i „co? mocniejszego” dla poczesania umysłu – to odstresowuje… jednak używki i alkohol to nie najlepszy sposób na dłuższą metę.

Je?li chcesz zniwelować stres, poczuć relaks i jednocześnie cieszyć się osiągami sportowymi, które dają Ci POZYTYWNEGO KOPA do działania na każdej płaszczyźnie życia…

… POTRZEBUJESZ czego?, co nie tylko nie zaburzy Twojej regeneracji, ale wręcz usprawni ja dając uczucie LUUUUUUZZZUUUUU, RELAKSU.

Potrzebujesz czego? bezpiecznego, łatwego i sprawdzonego.

Phenibut – wrzuć na luuuuzzz

Fenibut (phenibut) to potoczna nazwa kwasu beta-fenylo-gamma-am­inomasłowego. To pochodna GABA. Fenibut w przeciwieństwie do GABA posiada o wiele szersze spektrum efektów i znacznie wyższy potencjał działania. Działa lepiej i wyraźniej!

Fenibut odkryto w latach 60-tych XX wieku w Rosji. Z powodzeniem stosowano go jako nootropik – środek polepszający funkcjonowanie układu nerwowego. Działa on na podobnej zasadzie co GABA, ale w przeciwieństwie do niego DOCIERA DO MÓZGU. Przekraczając barierę krew-mózg wywiera na prawdę odczuwalne działanie.

Jako neurotransmiter powoduje stymulowanie neuronów odpowiedzialnych za uwalnianie „hormonów szczęścia” takich jak dopomina.

Działanie to zbliżone jest do niektórych leków antydepresyjnych. Wykazano, że Fenibut powoduje rozluźnienie i zmniejszenie napięcia mięśni szkieletowych. Może redukować skutki stresu związane z negatywnymi przeżyciami o charakterze traumy. Pomaga zapomnieć o przyczynach stresu, leku i niepokoju, bez zaburzania racjonalnego funkcjonowania. Nie wykazuje przy tym działania narkotycznego czy opioidalnego. Jest bezpieczny, jeśli stosuje się go w rozsądnych dawkach.

Pośrednio pomaga rozluźnić się i zmniejszyć poziom hormonów stresu, które zaburzają sen i regeneracje. Dzięki temu zjawisku wpływa pozytywnie na przemianę materii organizmu sportowca. Pomaga tłumic, wywołóany stresem, katabolizm. Stwarza to optymalne warunki do zwiększenia wydzielani hormonów anabolicznych i polepszenia osiągów sportowych.

Fenibut pomaga odprężyć się, zmniejszyć niepokój. Daje przyjemne i subtelne uczucie błogości i relaksu. W porównaniu do GABA nie powoduje nieprzyjemnych odczuć. Pomaga uspokoić organizm wieczorem i wprowadzić nas w głęboki, regeneracyjny sen. To z kolei wpływa na zwiększone uwalnianie hormonu wzrostu.

Phenibut Najprościej rzecz ujmując…

 • Wprowadza organizm w stan głębokiego relaksu

 • Daje uczucie błogości i odprężenia, redukuje stres

 • Potęguje procesy regeneracji i wypoczynku

 • Stosowany na noc zwiększa energie za dnia

 • Powoduje subtelna poprawę samopoczucia

 • Łagodzi negatywne skutki stresu

 • Powoduje wzrost produkcji hormonu wzrostu

 • Wzmaga proces wzrostu masy mięśniowej

 • Sprzyja szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej

Dawkowanie

Fenibut stosowany w rozsądnych i zalecanych dawkach nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, jest bezpieczny. Najlepiej stosować jedynie okazjonalnie – „w razie potrzeby”. Najlepiej stosować w dni wolne od treningu i konieczności wzmożonej pracy fizycznej, czy umysłowej. Najlepszy efekt uzyskuje się zażywając w porze wieczornej.

Nie należy stosować dłużej jak 2-3 dni. Po tym okresie występuje zwykle efekt przyzwyczajenia i spadek efektywności działania. Przerwa 3-5 dni jest wystarczająca dla odzyskania pełnej wrażliwości organizmu na ten środek.

Minimalna odczuwalna dawka to ok. 500mg. Za bezpieczne uważa się dawki do 2-3 gramów na porcje. Nie należy ich przekraczać.

UWAGA!!!

Nie wolno przekraczać zalecanych dawek – mogą powodować ospałość i przyzwyczajenie organizmu.

Nie łączyć z alkoholem, środkami narkotycznymi, stymulantami, lekami antydepresyjnymi, nasercowymi i innymi lekami.

Nie stosować w przypadku depresji, zaburzeń emocjonalnych.

Produkt dla osób powyżej 21 roku życia.

Informacja Żywieniowa

Wielkość Porcji:500mg

Ilość Porcji w Opakowaniu: 400

Ilość w Jednej Porcji:

Fenibut - kwas beta-fenylo-gamma-am­inomasłowy 500mg

Sposób przechowywania:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w warunkach pokojowych.

Trzymać z dala od dzieci!!!

Sposób dawkowania:

Stosować doraźnie, najlepiej w porze póznopopołudniowej lub wieczornej. Nie stosować przed wysiłkiem fizycznym, praca umysłowa i treningiem. Nie stosować dłużej jak 3 dni. Po 3 dniach ciągłego stosowania zrób 3-5 dni przerwy. Stosuj porcje 500-3000mg jednorazowo. (0,5-3g).

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje