PG tips Loose Tea 80 Cups 250g (6912086636)

12 dni do końca
cena kup teraz
21,99 zł
z 6 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny gratis
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie gratis
 • Pocztex Kurier48 gratis
 • lokalizacja: Wielka Brytania, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • forma: liściasta
 • waga (z opakowaniem): 0.3 [kg]
 • kraj pochodzenia: Inny
 • granulacja: herbata sypka

PG tips Loose Tea 80 Cups 250g

PG Tips Loose. Czarna herbata znana na całym świecie za smak i ponadczasowość. N r 1 w Wielkiej Brytanii, gdzie wypija się 35 milionów filiżanek każdego dnia. PG Tips aromatyczna czarna herbata jest zbierana z najlepszych roślin uprawianych na Cejlonie i Kenii, zapewniając wysokiej jakości herbatę o wyjątkowym smaku.

Wspaniała aromatyzowana, codzienna herbata. Z luźnej herbaty można regulować jej siłę według własnych upodobań. Jest to jedna z najpiękniejszych cech sypkich herbat.

Fully Rainforest Alliance Certified tea

Producent

Unilever UK

PG Tips
Freepost ADM3940
Londyn
SW1A 1YR.

Netto

250 gram

Galeria produktu

Kontakt

 • bogdanjank@onet.pl
 • +44 77 091 802 92
 • +48 730 015 526

Wysyłka

Pozostałe aukcje

Pozostałe aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 25132015372102189530000001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 12
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
Pocztex Kurier48 gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 12
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
OLMART
NOWE BORYSZEWO 112
09-410 PŁOCK
Polska
 
INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas ; "Olmart", Crewe, Cheshire, 16 Rigg Street, U.K. telefon; +447709180292, adres mail; bogdanjank@onet.eu o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy znajdującego się na naszej stronie internetowej :http://e-olmart.com/regulamin , jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: Nowe Boryszewo 112, 09-410 Płock, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów sprzedaży, których przedmiotem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia, rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; rzecz, która po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostaje nierozłącznie połączona z innymi rzeczami oraz w innych przypadkach wynikających z przepisów prawa.

reklamacje

Tryb postępowania reklamacyjnego 1. W przypadku wad lub niezgodności towaru z umową, kupującemu przysługuje uprawnienie do reklamacji towaru poprzez zawiadomienie sprzedającego drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: bogdanjank@onet.eu lub pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny Serwisu: Nowe Boryszewo 112,09-410 Płock. 2. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać następujące dane:- imię i nazwisko- adres do korespondencji (również adres e-mail oraz numer telefonu)- przedmiot reklamacji- przyczynę reklamacji- podpis (tylko w przypadku reklamacji składanej pocztą) 3. Reklamacje rozpatrywane będą przez Sprzedającego niezwłocznie. 4.O rezultacie reklamacji Sprzedający poinformuje Użytkownika na adres e-mail, wskazany w zgłoszeniu reklamacyjnym, a w przypadku korespondencji listownej – na adres wskazany przez Użytkownika. 5. W razie uwzględnienia reklamacji, Sprzedający zobowiązuje się uzgodnić termin i tryb naprawy towaru lub wymiany towaru wolny od wad – a jeżeli nie jest to możliwe - obniżenia ceny. 6. Jeżeli wada rzeczy sprzedanej jest istotna, konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

pozostałe informacje

ODBIÓR OSOBISTY NOWE BORYSZEWO 09-410 PŁOCK PROSZĘ O KONTAKT NA NR TELEFONU; 609033765 W CELU USTALENIA TERMINU ODBIORU