PEUGEOT BOXER JUMPER 2,2 4H03 4HH 2,2 HDI SILNIK (6922432037)

zakończona
7 699,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: peugeot (oryginalne OEM)
  • typ samochodu: samochody dostawcze
  • waga (z opakowaniem): 200.00 [kg]

Strona o Mnie

Moje oceny i komentarze

Moje aukcje

Dodaj mnie do ulubionych.KONTAKT

rspartsss@gmail.com

tel: 790 816 184

skype: trustful0

Pytanie do sprzedającego


REGULAMIN

dostępny na stronie o mnie

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

1X SILNIK do PEUGEOT BOXER 2,2 HDI euro5 przebieg 30928km ( silnik bez podstawowego osprzętu kompletny 10000zł )


Masz pytanie?

tel: 790 816 184W naszej ofercie znajdują się wiele części nowych i używanych.


Zapoznaj się z warunkami naszej aukcji!

Kupując, akceptujesz regulamin!

Zapraszamy do zakupu!

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

kontakt

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
  • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Regulamin sprzedaży

1.   Przed zakupem Kupujący jest zobowiązany zapoznać się z poniższym regulaminem.

2.  Kupujący przed zakupem przedmiotu powinien upewnić się, że kupowana część ma parametry odpowiadające poszukiwanej części (np. symbol, numer), w tym jest przeznaczony do odpowiedniej marki i modelu samochodu.

3.   Zdjęcia w większości aukcji są podglądowe tzn. oferowany przedmiot ma właściwości określone w opisie aukcji, jednakże jego wygląd może się różnić.

4.   W przypadku części używanych, sprzedawane przedmioty mogą nosić ślady montażu i używania, a także charakteryzują się większym lub mniejszym zużyciem, co stanowi ich wadę.

5.  Ceny podane na allegro są cenami brutto ( exportowe )

6.  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Prosimy o kontakt tylko w czasie pracy firmy.

Przesyłka za pobraniem:

7.   Zakupione przedmioty wysyłane są za pobraniem, tylko i wyłącznie po uprzednim dokonaniu przez Kupującego zapłaty za koszty wysyłki. W przypadku braku uiszczenia powyższej opłaty, Sprzedający ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży.

Przesyłka i odbiór przesyłki:

8. W przypadku zakupu elementów blacharskich, szyb lub elementów oświetlenia wysyłka dokonywana jest wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia w trakcie transportu.

9.   Przesyłki są realizowane głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz Poczty Polskiej.

10. Przesyłki realizowane przez firmę kurierską DPD są ubezpieczone na wypadek uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. W przypadku wyboru przez Kupującego przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, Kupujący w obecności przewoźnika powinien sprawdzić zawartość przesyłki. W przypadku występowania ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Kupujący jest zobowiązany sporządzić z kierowcą przewoźnika protokół szkody, który będzie stanowił podstawą dochodzenia roszczeń za uszkodzenie przesyłki od firmy kurierskiej.

11.   W przypadku wyboru przez Kupującego przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, przedmioty wysyłane są tylko i wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego.

Zwrot/wymiana zakupionego przedmiotu:

12. W przypadku większości zakupionych drogą wysyłkową przedmiotów (o ile zapisy aukcji nie stanowią inaczej), Kupujący będący Konsumentem może w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki:

a.   wymienić otrzymany przedmiot na inny o tej samej lub wyższej wartości, albo

b.  zrezygnować z zawartej umowy kupna bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

13. Aby Kupujący będący Konsumentem mógł skorzystać z możliwości określonych w pkt 10 litera a) oraz b), otrzymany przedmiot:

a.   nie może być w żaden sposób uszkodzony,

b.  nie może nosić śladów użytkowania, montowania, czy prób ingerencji (np. rozkręcania, otwierania).

14. W przypadku, gdy zakupionym przedmiotem były elementy blacharskie, szyby lub elementy oświetlenia, Kupujący będący Konsumentem może skorzystać  z możliwości określonych w pkt 10 litera a) oraz b), tylko wówczas jeśli ich stan jest zgodny z pkt 11 oraz jest identyczny jak w momencie wysyłki tzn. przedmiot nie ma żadnych uszkodzeń wynikłych podczas transportu.

15. W przypadku skorzystania z możliwości określonej w pkt 10 litera b) Kupujący będący Konsumentem ponosi wszelkie koszty związane z odesłaniem przedmiotu (w tym koszty wysyłki i opakowania).

16. W przypadku skorzystania z możliwości określonej w pkt 10 litera a) lub b), Sprzedający nie pokrywa żadnych kosztów związanych z montażem lub demontażem przedmiotu.

17. W przypadku, gdy Kupujący będący Konsumentem chce skorzystać z możliwości określonej w pkt 10 litera b), jest zobowiązany  odesłać na adres siedziby Sprzedającego przedmiot wraz z dokumentem zakupu (paragonem lub fakturą) umieszczonym w widocznym miejscu na zewnętrznej części paczki. Nadana paczka musi być z możliwością otwarcia przy odbiorze. Do paczki Kupujący będący Konsumentem jest zobligowany dołączyć oświadczenie zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. wraz z podanymi danymi do przelewu zawierającymi numer konta. (Wzór: http://www.federacja-konsumentow.org.pl/wzory/19.doc)

Reklamacje:

18.  Sprzedający udziela gwarancji rozruchowej, ale tylko wówczas, gdy przedmiot montowany jest we wskazanym przez Sprzedającego warsztacie lub w obecności Sprzedającego.

19. Reklamacje z tytułu rękojmi za wady rzeczy sprzedanej będą rozpatrywane przez Sprzedającego tylko i wyłącznie po okazaniu Sprzedającemu dokumentu zakupu (paragonu lub faktury).

20. W przypadku reklamacji, Kupujący jest zobowiązany odesłać na adres siedziby Sprzedającego reklamowany przedmiot na własny koszt i ryzyko. Reklamowany przedmiot nie może nosić śladów ingerencji (np. rozkręcania, otwierania).

21. W przypadku reklamacji, w widocznym miejscu przesyłki Kupujący jest zobowiązany umieścić dowód zakupu (paragon lub fakturę). Nadana przesyłka musi być z możliwością otwarcia przy odbiorze. Nadana przesyłka nie może być przesyłką pobraniową.

22. Po weryfikacji zasadności reklamacji, w przypadku pozytywnej decyzji Sprzedający zwróci koszty przedmiotu na konto wskazane przez Kupującego.

23. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędy diagnostyczne warsztatów oraz za nienależyty lub niestaranny montaż zakupionych części.

24. W przypadku sprzedaży części używanych, w związku z posiadaniem przez nie wady, o której mowa w pkt 4, zgodnie z Art. 557 § 1 kc Sprzedający jest zwolniony z odpowiedzialności z tytułu rękojmi za te wady.

25. W przypadku Kupującego niebędącego Konsumentem, odpowiedzialność z tytułu rękojmi jest ograniczona do 10 dni od momentu zakupu.

Postanowienia końcowe

26. Nabywając przedmiot, Kupujący oświadcza, że przed zakupem zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.