PERŁOWY AKANT-kupon 220x210 (6542229513)

zakończona
70,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 9,50 zł
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 13,00 zł
  • List polecony priorytetowy 14,50 zł
  • lokalizacja: @
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • waga (z opakowaniem): 2.00 [kg]

tel. 660 449 249
e-mail: w_zaciszu_ manufaktury@gazeta.pl

Wysyłka wg cennika

Poczty Polskiej.

Nie wysyłam za pobraniem.


mBank 87 1140 2004 0000 3102 6405 0596

Duży kupon grubego, bawełnianego żakardu w kolorze perła/ecru

Wymiary: 220x210cm.Obszyty z czterech stron overlokiem.

Stan idealny.

Polecam.

Informuję,że projekt aukcji,wszystkie zdjęcia i opisy w niej wykorzystane są moją własnością Kopiowanie,przetwarz­anie i rozpowszechnianie ich bez mojej zgody jest zabronione i jako takie

będzie zglaszane odpowiednim organom.Podstawa prawna:Dz.U 94 nr24 poz83.
Zobacz nasze pozostałe aukcje:

PaneleAllegro.pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Paczka48 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
**ZWROTY***1.Na podstawie Art. 27 ustawy o prawach konsumenta: Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. W przypadku zakupu dokonanego „na firmę” z wystawioną fakturą VAT, kupującemu nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, na adres:e-mail :w_zaciszu_manufaktury@wp.pl lub listownie na adres PHU Zacisze Dariusz Pomieniecki,24-120 Kazimierz Dolny, Dąbrówka 20a.Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. na podany powyżej adres.2.Zwrot środków przez Sprzedającego nastąpi nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od datyotrzymania oświadczenia. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 3.Sprzedający zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty(jeżeli to możliwe), jakiego użył kupujący, a jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.Ponadto jeżeli zwracana jest część zakupionych przedmiotów a część przedmiotów pozostaje w posiadaniu kupującego,sprzedający nie zwraca kosztów wysyłki. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)4.Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

pozostałe informacje

PRZED LICYTACJA ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYM REGULAMINEM ORAZ ZASADAMI PANUJĄCYMI NA MOICH AUKCJACH: Właścicielem konta allegro MojaManufaktura jest firma:PHU Zacisze Dariusz Poimieniecki24-120 Kazimierz DolnyDąbrówka 20a118-024-78-13 ***ZAKUP*** 1. Nie odwołuję ofert z aukcji, wiec prosimy o rozważne licytowanie. 2.Preferuję płatności Pay-U jeżeli wybiorą Państwo jako sposób zapłaty zwykły przelew w tytule przelewu koniecznie proszę podać nick z Allegro oraz nr aukcji.w przeciwnym wypadku wysyłka może się znacznie opóźnić . 3.Ze względu na prowadzoną przeze mnie działalność na zakupione przedmioty na życzenie otrzymasz fakturę-nie jestem płatnikiem VAT. 4.Komentarz zawsze wystawiam jako drugi, a Twój komentarz jest dla nas potwierdzeniem że przesyłka dotarła. 5.Na wpłatę za zakupiony towar czekam do 7 dni roboczych* *Istnieje możliwość zakupów wiązanych:jeżeli interesują Cię przedmioty z kilku moich aukcji,a chcesz zaoszczędzić na wysyłce i abyśmy wysłali wszystko w jednej paczce - poinformuj o tym mailowo . W tym przypadku na wpłatę łączną za wszystkie przedmioty oczekujemy max.20 dni od dokonania pierwszego zakupu. Numer konta bankowego: MBANK 87 1140 2004 0000 3102 6405 0596 W przypadku braku wpłaty w w/w terminie rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji, informujemy zespół Allegro o nieuczciwym kontrahencie i wystawiamy stosowny komentarz. po otrzymaniu zwrotu prowizji za zakupiony i nieopłacony przedmiot zostaje on ponownie wystawiony na aukcje.Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłeś dokonać wpłaty przed upływem 30dni,to przed jej dokonaniem prosimy o kontakt w sprawie dostępności towaru. ***WYSYŁKA*** 1. Z racji na internetowy charakter sprzedaży,brak możliwości odbioru osobistego oraz innego sposobu dostawy np."własnego kuriera" Przesyłki przesyłamy korzystając z usług Poczty Polskiej, wg jej cennika ,a dokładny koszt przesyłki podany jest na stronie każdej aukcji . 2.Towar wysyłamy w ciągu 48h. od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie,lub otrzymania informacji o wpłacie Pay-U(oprócz weekendów i dni wolnych od pracy) 3.Nie wysyłamy za pobraniem !!! 4.Nie wysyłam za granicę RP 5.13.Koszt wysyłki zawsze jest podany nastronie licytacji. (jeżeli uważasz iż koszt wysyłki jest zbyt wysoki, NIE LICYTUJ,aby uniknąć później niepotrzebnych nieporozumień) .***WAŻNE *** JEŻELI PRZEDMIOT MA BYĆ WYSŁANY NA ADRES INNY NIŻ PODANY NA ALLEGRO KONIECZNIE WPISZ PRAWIDŁOWY ADRES W FORMULARZ OPCJI DOSTAWY Z ALLEGRO I PRZEŚLIJ GO DO NAS. Jeżeli nie otrzymamy FORMULARZA OPCJI DOSTAWY Z ALLEGRO -PRZESYŁKA ZOSTANIE WYSŁANA NA ADRES Z ALLEGRO. W PRZYPADKU PRZELEWU ZWYKŁEGO(POMIJAJĄC SYSTEM PAY-U) KONIECZNIE PROSZĘ DODAĆ DOPISEK W TYTULE PRZELEWU -"ZMIANA ADRESU"