PERFECT BUST 90 TAB POWIĘKSZANIE PIERSI + FEROMONY (6483222513)

zakończona
149,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Paczka pocztowa ekonomiczna
 • Paczkomaty 24/7
 • lokalizacja: Warszawa - Centrum - Kabaty
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

PERFECT BUST 90 TAB. + FEROMONY DAMSKIE LOVE AND DESIRE 13ML GRATIS
POWIĘKSZANIE PIERSI
NOWA UDOSKONALONA FORMUŁA

!PROMOCJA!

Pełne piersi o jakich marzyłaś!

Feromony dla kobiet LOVE & DESIRE 13 ML - GRATIS! (Normalnie w cenie 59,90 PLN tutaj gratis)

Zestaw zawiera:

- 1 opakowanie Perfect Bust 90 tab.
- 1 opakowanie feromonów damskich Love&Desire 13ml (gratis!)

Marzysz o pełnych i kształtnych piersiach? Marzenia się spełniają! Zapomnij o kosztownych i bolesnych operacjach plastycznych powiększania piersi. Teraz możesz powiększyć biust uzupełniając dietę o naturalne suplementy. Jeśli jesteś kobietą, która dąży do ideału, chce zmienić swój wizerunek i zwiększyć swoje poczucie pewności siebie - Pomoże Ci w tym naturalny suplement diety Perfect Bust.

Perfect Bust - naturalny sposób na większe piersiBezpieczne powiększenie piersi bez ingerencji skalpela

Brak efektów ubocznych

Tylko naturalne komponenty

Przywraca idealną wagę!

Efekty zostały przebadane klinicznie i mają całkowite poparcie medycyny

Piękne piersi, to duże piersi

Piękne, pełne piersi to marzenie każdej kobiety. Fasynacja mężczyzn dużym biustem ma swoje uwarunkowania biologiczne. Pierwotnie duże piersi dawały przyszłemu partnerowi informację o zdolnościach rozrodczych kobiety. Dlatego większe piersi u kobiety decydowały o tym, którą partnerkę wybierze. W dzisiejszych czasach nie jest to już warunkiem, jednakże większy biust daje kobiecie większe poczucie pewności siebie i własnej wartości. Pomyśl, że będziesz mogła w końcu założyć sukienkę z dużym dekoltem, bez konieczności sztucznego powiększania piersi wkładkami w biustonoszu.

Powiększanie piersi bez operacji!

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich naturalnych kształtów to pewnie rozważałaś przeprowadzenie operacji plastycznej. W prasie i w telewizji dużo się o tym mówi, jednak nikt nie wspomina o konsekwencjach takiego zabiegu. Pamiętaj, że jest to zabieg chirurgiczny, który pozostawia blizny, a efekty powiększenia biustu nie jest trwały. Po jakimś czasie silikonowe wkładki trzeba wymienić na nowe, więc decydując się na zabieg musisz się liczyć z tym, że to nie będzie ostatnia kosztowna operacja w Twoim życiu. Wiele kobiet po przeprowadzeniu zabiegu powiększania piersi narzeka na komplikacje z tym związane ( takie jak: zapalenia sutka, nie gojące się blizny, pęknięcie torebeczki silikonowej, powikłania pooperacyjne ). Decydując się więc na powiększenie piersi warto rozeznać się w innych środkach, które mogą przynieść zdecydowanie lepsze i trwalsze efekty.

Pierwsze efekty już w 28 dni!

Marzysz o pełnych i kształtnych piersiach? Marzenia się spełniają. Ale zapomnij o kosztownych i bolesnych operacjach plastycznych. Teraz możesz powiększyć swój biust uzupełniając dietę o naturalne suplementy. Jeśli jesteś kobietą, która dąży do ideału, chce zmienić swój wizerunek i zwiększyć swoje poczucie pewności siebie? Pomoże Ci w tym naturalny suplement diety Perfect Bust.

Piersi powiększone nawet o 2 rozmiary!

W trzy miesiące po rozpoczęciu kuracji Twoje piersi powiększą swój rozmiar od 1 do 2 miseczki. Dalsze stosowanie suplementu może powiększyć piersi nawet o trzy rozmiary. Odczuwalność pożądanych efektów będzie widoczna dla większość kobiet właśnie w tym czasie. Jednak część kobiet może czekać na zmiany dłużej, ponieważ na działanie preparatu Perfect Bust mają wpływ różnice indywidualne każdego organizmu tj. przemiana materii, waga oraz skład ciała.

Pobudź działanie hormonów

Jeśli masz małe piersi to znaczy, że podczas dojrzewania Twój organizm nie wytworzył dużej ilości żeńskiego hormonu - estrogenu, który jest odpowiedzialny za rozmiar, wypełnienie i kształt biustu. Niski poziom tego hormonu może spowodować, że kształty biustu będą bardziej filigranowe, a przez to mniej wyeksponowane. Preparat Perfect Bust jest stworzony tak aby pobudzał organizm do produkowania hormonów, odpowiedzialnych za wielkość piersi. Rezultaty będą widoczne i odczuwalne dla Ciebie i Twojego partnera! Poczujesz się piękniejsza i bardziej pewna swoich wdzięków.

Siła naturalnych składników

Sekret działania suplementu Perfect Bust tkwi w unikalnej kompozycji, dobranej tylko z naturalnych składników opartych na ziołach. Składniki wprowadzone do organizmu stymulują powiększanie się Twoich piersi, ponieważ zawarte w nich naturalne hormony – fitoestrogeny pochodzenia roślinnego, zachowują się praktycznie tak samo jak estrogeny, produkowane przez ciało kobiety. W uaktywnieniu gruczołów piersiowych pomagają roślinne estrogeny, dzięki którym rośnie tkanka piersiowa, a w efekcie powiększa się biust. Perfect Bust w bezpieczny sposób pobudza Twoje piersi do naturalnego wzrostu, tak jak podczas procesu dojrzewania.

Odmłodzona i w świetnej formie

Perfect Bust nie tylko stymuluje Twój organizm w wydzielaniu hormonów, ale i dba o utrzymanie go w dobrej formie. Stosując go nie tylko osiągniesz rozmiar piersi o jakim marzysz, ale także wpłyniesz na polepszenie swojej kondycji fizycznej, ponieważ składniki Perfect Bust wpływają pozytywnie na przemianę materii i ogólne funkcjonowanie Twojego organizmu. Poczujesz się piękniejsza i odmłodzona o parę lat!

Tylko naturalne składniki

W preparacie Prefect Bust wykorzystana została moc naturalnych składników roślin, których siła jest znana już od wieków!Jagoda Saw Palmetto: to drzewko palmowe pochodzące w Ameryki Północnej. Owocuje z dużymi ciemnoczerwonymi jagodami, które dzięki wysokiej zawartości fitosterolów powstrzymują zanik i obumieranie gruczołów piersiowych. Pobudzają również popęd seksualny u kobiet i u mężczyzn.

Ekstrakt z Nasion Fenugreek: To roślinny odpowiednik kobiety. Nasiona fenugreek zawierają fitoestrogeny, które działają w organizmie ludzkim na podobieństwo estrogenów. Fenugreek pomaga kobiecemu organizmowi w wytwarzaniu hormonów oraz wspomaga pracę gruczołów piersiowych.

Nasiona Kopru: to jedna z najstarszych roślin leczniczych na świecie, która obfituje we flawonidy, które mają łagodne efekty hormonalne i pobudzające, a co za tym idzie wspomaga spalanie tłuszczy.L-Tyrozyna: To aminokwas występujący w naturze, który odgrywa duża rolę w funkcjonowaniu gruczołów (przysadki, tarczycy nadnercza) odpowiedzialnych za produkcję hormonów.

Korzeń Ziemniaka Meksykańskiego: zawiera beta-karoteny i diosgeniny, które mają wydatny fitochemiczny wpływ na optymalny rozrost kobiecych piersi. Powszechnie używany jako środek na osteoporozę.

Wodorosty z Pacyfiku: zawierają duże ilości jodu, tak niezbędnego przy prawidłowej pracy tarczycy.Liść Damiana: to roślina, która od dawna jest wykorzystywana jako lekarstwo na problemy menstrualne oraz hormonalne. Zawiera fitochemikalia, np. alfa-sośniny, beta-karoten, beta-sośniny, beta-sisterol. Od dawna jest znana i wykorzystywana jak stymulator narządów rodnych.

Korzeń Dong Quai: to korzeń rośliny leczniczej od wieków stosowanej w Azji używany jest jako remedium na najbardziej znane oznaki menopauzy, takie jak napady gorąca oraz skurcze. Ten korzeń zasłużył sobie w Chinach na miano "kobiecego żeń-szenia" gdyż okazał się

Oset Blessed Herb: jest stosowany na całym świecie od lat w kuracjach hormonalnych, ponieważ jest doskonały naturalnym stymulantem hormonów w kobiecym organizmie.Kwiat Chmielu: To zioło wykorzystywane nie tylko do produkcji piwa ale i w lecznictwie. Napar z chmielu działa skutecznie przy zasypianiu, łagodzi nadpobudliwość, ma zastosowanie w leczeniu gruczołu krokowego, usprawnia trawienie. Krzew jest bogaty we flawonidy, które sterują nie tylko produkcją kobiecych hormonów ale i towarzyszy im rozwój gruczołów piersiowych.

Ziele Matki Wort: to zioło najczęściej spotykane na całym świecie. Popularnie w Polsce zwane dziurawcem. Ziele Matki Wort zawiera leonurynę, która stymuluje funkcjonowanie macicy.

Ekstrakt z Korzenia Czarnej Kohorty: z przeprowadzonych badań wynika że roślina ta ba bardzo podobne działanie do leków stosowanych w typowych terapiach hormonalnych.Owies zwyczajny: jest bogaty w saponiny, flawonidy, minerały oraz alkaloidy niezbędne do prawidłowej pracy systemu hormonalnego.

Gwarancja działania

Wszystkie substancje ziołowe zawarte w preparacie Perfect Bust są znanymi w medycynie środkami, a ich skuteczność działania jest potwierdzona od wieków. Ta precyzyjnie dobrana mieszanka składników jest absolutnie naturalna i nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Perfect Bust to całkowicie bezpieczny produkt, który nie jest środkiem farmakologicznym, a pochodnymi roślin, działających łagodnie, ale na tyle skutecznie aby przynosić szybkie efekty. Większość z ziół jest spotykana i powszechnie stosowana w wielu tradycyjnych domach. Skuteczność ich działania może być porównywana do działania popularnego naturalnego antybiotyku jakim jest czosnek. Jednak jak w przypadku każdej substancji i tutaj istnieje pewne ryzyko reakcji alergicznych, które w praktyce zdarza się to wyjątkowo rzadko.

Gwarancja jakości

Perfect Bust jest jedynym suplementem w Polsce posiadającym zezwolenia na dystrybucję w Polsce, wraz z atestami gwarantującymi efekt działania i bezpieczeństwo. Perfect Bust to jedyny środek legalny w Polsce i kompleksowo zbadany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

Zobacz atest !!!

100% Gwarancja!

W trzy miesiące po rozpoczęciu kuracji Twoje piersi powiększą swój rozmiar od 1 do 2 miseczki. Dalsze stosowanie suplementu może powiększyć piersi nawet o trzy rozmiary. Odczuwalność pożądanych efektów będzie widoczna dla większość kobiet właśnie w tym czasie. Jednak część kobiet może czekać na zmiany dłużej, ponieważ na działanie preparatu Perfect Bust mają wpływ różnice indywidualne każdego organizmu tj. przemiana materii, waga oraz skład ciała.

Jak Perfect Bust wypada na tle konkurencji?

FAQ - Najczęściej zadawane pytania:
1. Jakie jest działanie Perfect Bust?

Opisując w skrócie, reguluje wewnętrzną gospodarkę oraz potencjał hormonalny w organizmie kobiety.

2. Czy Perfect Bust to produkt bezpieczny?


Produkt ten jest bezpieczny, zatwierdzony przez służby sanitarne zarówno w Polsce jak USA. Nie wykryto żadnych ubocznych efektów po jego użyciu.

3. Jak zażywać Perfect Bust?

Do 3 razy dziennie po jednej kapsułce.

4. Czy stosowanie Prefect Bust powoduje jakieś efekty uboczne?


Nie zaobserwowano żadnych efektów ubocznych i można powiedzieć z pewnością, że efekty są same pozytywne. Prefect Bust reguluje pracę kobiecych gruczołów hormonalnych i jest także niezastąpiony w leczeniu kobiecych dolegliwości tj. niepłodność, nadmierne krwawienie i skurcze miesiączkowe. Pomaga też w zachowaniu optymalnej wagi ciała.

5. Jakie są oznaki działania?

Objawy są podobne do tych z okresu dojrzewanie kiedy to kobieta zaczyna się rozwijać, jej piersi zaczynają rosnąć, ale może też odczuwać większe pobudzenie i rozdrażnienie niż zwykle. Takie zachowanie można zaobserwować w ciągu 3-4 tygodniu kuracji. Niektóre z Pań przechodzą kurację dużo łagodniej odczuwając jedynie uczucie pełności biustu.

6. Czy wszystkie kobiety mogą zażywać Prefect Bust?

Jedyne przeciwwskazania są dla kobiet w ciąży, podczas dojrzewania oraz podczas leczenia w szpitalu.

7. Czy stosowanie Prefect Bust jest bezpieczne?

Nie wykryto żadnych ubocznych efektów po zażyciu preparatu. Od dawana stosuje się składniki preparatu w terapiach hormonalnych i w ziołolecznictwie.

Oferujemy Ci ATRAKCYJNE zniżki przy zakupie kilku sztuk, sprawdź:

OPINIE KLIENTÓW:

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 50 1020 5558 1111 1565 4840 4335
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczkomaty 24/7
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 534 340 440
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 - 18:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Reklmacja: Zasady reklamacji, wymiany lub zwrotu znajdują się na stronie: http://ftp.ka-ja.eu/allegro/reklamacja/ Uwaga! Każdy klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny do 10 dni po otrzymaniu paczki, jeżeli nie spełnia jego wymagań. Jeżeli towar jest uszkodzony nie ma problemu z wymianą. Towar nie może być używany (może być otworzony, wypróbowany, ale niemoże być na nim żadnych śladów używania). UWAGA!! Akcesoria erotyczne jako artykuły osobistego użytku, jeśli nie stwierdzono usterki można zwrócić tylko w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu!!! To samo dotyczy również nagrań na DVD oraz wszystkich kosmetyków, suplementów diety, żeli, kremów oraz sprayów - można je zwrócić tylko w oryginalnym zafoliowaniu/opakowaniu, nie otwierane.

reklamacje

Reklmacja: Zasady reklamacji, wymiany lub zwrotu znajdują się na stronie: http://ftp.ka-ja.eu/allegro/reklamacja/ Uwaga! Każdy klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny do 10 dni po otrzymaniu paczki, jeżeli nie spełnia jego wymagań. Jeżeli towar jest uszkodzony nie ma problemu z wymianą. Towar nie może być używany (może być otworzony, wypróbowany, ale niemoże być na nim żadnych śladów używania). UWAGA!! Akcesoria erotyczne jako artykuły osobistego użytku, jeśli nie stwierdzono usterki można zwrócić tylko w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu!!! To samo dotyczy również nagrań na DVD oraz wszystkich kosmetyków, suplementów diety, żeli, kremów oraz sprayów - można je zwrócić tylko w oryginalnym zafoliowaniu/opakowaniu, nie otwierane.

pozostałe informacje

Jesteśmy znani na polskim rynku od 6 lat. Jesteśmy zarejestrowaną firmą będącą płatnikiem VAT. U nas dokonasz bezpiecznych zakupów. Zawsze możesz liczyć na fachowa poradę i pomoc.Apteka_Intymna należy do firmy: PUH Ka-Ja ul. Rybacka 1 89-606 Charzykowy Adres korespondencyjny: PUH Ka-Ja Lasek Brzozowy 13 02-792 Warszawa ODBIÓR OSOBISTY: Odbiór osobisty jest możliwy w naszych sklepach stacjonarnych mieszczących się:w centrum na ul. Al. Jerozolimskie 54, lokal 55 ( Galeria Północna Dworca Centralnego) Czynne w godzinach: PON - SOB: 11.00 - 19.00 lub na kabatach na ul. Kabacki Dukt 2 (koło metra kabaty) Czynne w godzinach: PON -PT: 9.00 - 22.00 SOB-NIEDZ: 10.00 - 18.00 po uprzednim kontakcie z konsultantami pod numerami: Centrum: konsultacja telefoniczna (mob.) 536 417 766 Kabaty: konsultacja telefoniczna (mob.) 534 340 440 lub WAŻNE: by nabyć towar po cenach internetowych, należy przyjść z wydrukiem wygranej aukcji, płacić można jedynie gotówką lub kartą na miejscu. Przy zapłacie przelewem, sprzedawca nie ma możliwości wydania towaru. Podaj hasło "Apteka" przy odbiorze, a dostaniesz atrakcyjny upominek!WYSYŁKA:Produkty wysyłamy następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu informacji, że mamy wysłać paczkę pobraniową. Paczki nadane kurierem DPD są dostarczane w 24h! Zwykle zamówienia złożone za pobraniem do godziny 13.00 danego dnia roboczego lub opłacone przelewem, który dotrze do nas też do 13.00, są wysyłane tego samego dnia. Może się zdarzyć, że wyjdą najpóźniej na drugi dzień roboczy. Z przyczyn od nas niezależnych realizacja zamówienia może się wydłużyć maksymalnie do 14 dni. DANE DO WPŁATY:Kupujący po złożeniu oferty otrzyma automatycznego maila z danymi do wpłaty na konto. WAŻNE: ZLECAJĄC PRZELEW NADAJ MU NASTĘPUJACY TYTUŁ : "[Nazwa_uzytkownika kupującego] - [Nr_aukcji] "PUH KA-JA JACEK STEMPIN ul. Rybacka 1 89-606 CHARZYKOWY nr konta w Inteligo 50 1020 5558 1111 1565 4840 4335 DLA PŁACĄCYCH SPOZA POLSKI: Kod SWIFT to: BPKOPLPW. Banki dokonujące przelewów SWIFT posiadają informacje dotyczące kodów wszystkich banków, dlatego wystarczy znać nazwę Banku - PKO BP SA oraz numer rachunku, na który chce się dokonać przelewu.Koszty wysyłek zagranicznych kurierem GLS znajdą Państwo w linku poniżej: http://ftp.ka-ja.eu/wysylki/Lista krajów do których realizujemy przesyłki zagraniczne: - Austria - Belgia - Czechy - Niemcy - Dania - Hiszpania - Finlandia - Francja - Wielka Brytania - Grecja - Włochy - Holandia - Portugalia - Szwecja - Słowacja Reklmacja: Zasady reklamacji, wymiany lub zwrotu znajdują się na stronie: http://ftp.ka-ja.eu/allegro/reklamacja/ Uwaga! Każdy klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny do 10 dni po otrzymaniu paczki, jeżeli nie spełnia jego wymagań. Jeżeli towar jest uszkodzony nie ma problemu z wymianą. Towar nie może być używany (może być otworzony, wypróbowany, ale niemoże być na nim żadnych śladów używania). UWAGA!! Akcesoria erotyczne jako artykuły osobistego użytku, jeśli nie stwierdzono usterki można zwrócić tylko w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu!!! To samo dotyczy również nagrań na DVD oraz wszystkich kosmetyków, suplementów diety, żeli, kremów oraz sprayów - można je zwrócić tylko w oryginalnym zafoliowaniu/opakowaniu, nie otwierane.