PENNYBOARD WOOD CLASSIC NILS FISZKA FISH KAUCZUK (6482161165)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Bytom
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.30 ÷ 15.30

Dział sprzedaży

tel: 32 388 60 79

mobile: 662 230 167

e-mail: allegro@2sport.pl

Dział reklamacji i zwrotów

tel.: 32 388 60 74

mobile: 696 005 827

e-mail: serwis

TEKO Sp. z o.o.

41-905 Bytom

ul. Św. Elżbiety 6

Płatości

ING Bank Śląski S.A.

PL 62 1050 1230 1000 0090 3027 5953

PayU

Dostawa

PayU lub przelew zwykły kurier DHL

15,00 zł

Kurier DHL "za pobraniem"

20,00 zł

Pamiętaj !!!

Kupując kilka artykułów na naszych aukcjach

za wysyłkę płacisz tylko raz!!!

Gwarancja

Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na zakupiony towar

Super sprzedawca

zaufało nam już ponad 26 000 klientów

Zwrot towaru

Zakupiony towar nie spełnił Twoich oczekiwań?

Nic się nie stało...

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Sprzedający w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwrotu zobowiązany jest do odesłania pieniędzy za zwrócony przedmiot na wskazane konto.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwracane towary muszą być kompletne, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko) wraz z dokumentem zakupu (paragon / fv). Zwracany towar należy odesłać najpóźniej w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy wraz z oświadczeniem o zwrocie i nr konta na adres:

Teko Sp. z o.o.

ul. Św. Elżbiety 6

41-905 Bytom

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 62105012301000009030275953
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 323886079
  dział handlowy infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.30
 • 662230167
  dział handlowy infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.30
 • 323886074
  dział serwis infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.30

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwrotu zobowiązany jest do odesłania pieniędzy za zwrócony przedmiot na wskazane konto. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwracane towary muszą być kompletne, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko) wraz z dokumentem zakupu (paragon / fv). Zwracany towar należy odesłać najpóźniej w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy wraz z oświadczeniem o zwrocie i nr konta na adres: Teko Sp. Z o.o. ul. Św. Elżbiety 6 41-905 Bytom

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem serwis@abisal.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail, tel kontaktowy Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - opis przedmiotu reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. - zdjęcie opisywanej wady, - dowód zakupu, - zdjęcie lub skan ewentualnego protokołu szkody spisanego z kurierem doręczającym, Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. W przypadku uzasadnionej reklamacji każda wymiana i wysyłka jest na koszt sprzedawcy.

pozostałe informacje

Korzystamy z usług firm przewozowych: DHL (www.dhl.com.pl), poczta polska (www.poczta-polska.pl). W zależności od zakupionego towaru, jego specyfiki, wagi, gabarytów, dostosowujemy odpowiedniego przewoźnika oraz rodzaj przesyłki. Kurierzy doręczają paczki w godzinach 8.00-16.00, doręczenie o innej porze jest tylko i wyłącznie kwestią dobrej woli kuriera doręczającego. Trasa oraz dokładna godzina doręczenia jest zależna tylko od kuriera. Przypominamy, iż w przypadku przesyłek powyżej 30 kg, kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru do lokalu Kupującego. Przy takich przesyłkach kurier dostarcza towar pod budynek adresata, najbliżej jak to możliwe, biorąc pod uwagę stan infrastruktury drogowej.