Pendrive iStick 4GB iPhone 6S 5SE iPad Lightning (6483554776)

11 dni do końca
cena kup teraz
89,99 zł
z 100 sztuk
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 14,00 zł
  • lokalizacja: Hurtownia
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy

e-mail: noncomplianted@gmail­.com

Pracujemy w godzinach: Pon. - Pt.: 12.00 - 18.00

Witaj!

x

Przedmiotem aukcji jest pamięć zewnętrzna do Twojego iPhone'a!

Już dziś możesz pozbyć się problemów z wiecznym brakiem pamięci w smartfonie!

Pomoże Ci w tym specjalny pendrive wraz z aplikacją iStick! (do ściągnięcia z App Store)

Porty: Lightning, USB

Pojemność: 4GB

Kolor: złoty

Materiał: stop cynku, ABS

Kompatybilność: iOS 8 i następne, iPhone, iPad, iPod, Mac, PC

Wymiary: ok. 52 x 26 x 10 mm

Gwarancja: 1 rok

Galeria:

..........

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Płatność

Przyjmujemy wpłaty za pomocą PayU.

Zapewnia to zarówno sprawność,
jak i bezpieczeństwo transakcji!

Dostawa

Wysyłka towaru odbywa się zwykle w przeciągu 3 dni roboczych od daty wpłaty, okres doręczenia wynosi w granicach 21 - 28 dni roboczych, ze względu na zagraniczną wysyłkę.

Jeśli paczka nie dojdzie w ciągu 45 dni roboczych,
zwracamy zapłaconą kwotę.
W stosunku do przedmiotów personalizowanych,
c­zas ten może się wydłużyć do 60 dni roboczych.


Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
od dnia jego otrzymania.

Kontakt

e-mail: noncomplianted@gmail­.com

Dokonując zakupu na naszej aukcji zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu dostarczenia przedmiotu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 14,00 zł
kolejna sztuka: 7,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: noncomplianted@gmail.com. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej lub z formularza elektronicznego uzyskanego po kontakcie przez w/w adres mailowy. Po otrzymaniu oświadczenia woli, sprzedający prześle adres na który należy skierować przesyłkę

reklamacje

Opis procedury reklamacji: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem noncomplianted@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1.1.imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 1.2.datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 1.3.przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 1.4.wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) DO: noncomplianted Ja ... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ..., numer oferty ... . Data zawarcia umowy to ... , data odbioru ... , Imię i nazwisko ... , Login Allegro ... , Adres ... , Data ... , Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy noncomplianted nie ponosi kosztu odesłania Towaru Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w razie, gdy towar nosi wyraźne ślady użytkowania lub zużycia i/lub został mechanicznie uszkodzony przez Kupującego. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Noncomplianted oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzeczy (towar) bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Gorzowie Wielkopolskim. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.