Pelanowski - Dom w Bogu (7061790298)

8 osób kupiło 8 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
16,44 zł
z 2 sztuk
Dostawa
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Pocztex Kurier48 9,90 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Augustyn Pelanowski OSPPE - Dom w Bogu

Książka jest piękną i mądrą medytacją o. Augustyna Pelanowskiego na temat Księgi Tobiasza. Opowiada o naszym zagubieniu w świecie, w naszych rodzinach i potrzebie odzyskania serca i uzdrowieniu naszych uczuć. Tłumaczy symbolikę zawartą w Księdze Tobiasza i pomaga zrozumieć Słowo, jakie kieruje do nas Bóg.Bóg ma serce jak rodzinny dom, pełne ciepła i pragnienia przytulenia nas - chce też, byśmy przeszli przez życie z sercem nie tylko dla Niego i dla innych, ale nade wszystko dla siebie samych. 

Większość z nas jest jednak bezdomna, nawet posiadając dom rodzinny lub własny. Bez relacji z Synem Boga jesteśmy osieroceni, bezdomni, zagubieni i rozpaczliwie rzucamy się na innych ludzi, szukając w nich spełnienia tej fundamentalnej potrzeby: powierzenia się komuś tak intensywnie, że można to jedynie porównać z zadomowieniem się w kimś. Zamieszkać w czyimś sercu jest tęsknotą milionów - ale czy dwa puste serca mogą stać się wybawczą pełnią dla siebie, czy też staną się jeszcze większą próżnią? 

Nasze serce jest swoistym tabernakulum, domem, namiotem zamieszkiwania Ducha Bożego. Z pustką wewnątrz nie da się żyć. Pusty żołądek potrzebuje pokarmu, ludzie z głodu dopuszczają się strasznych rzeczy. Czy głód serca nie powoduje, że nawzajem się pożeramy?

Wydawca: paganini

Rok wydania: 2012

ISBN: 978-83-89049-19-3

Ilość stron: 205

Format: 123 x 195 mm

Okładka: miękka, lakier

Waga: 192 g

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
12,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

paganini
Batorego 19
31-135 Kraków
woj. małopolskie
email: sklep@paganini.com.pl
tel.: 124234277

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

paganini s.c. Małgorzata Kotarba,Weronika Stuczyńska
Batorego 19
31-135 Kraków
Dodatkowe informacje

1. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. 2. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Klientowi zamówioną rzecz bez wad fizycznych, zmniejszających jej wartość lub użyteczność. 3. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas transportu, ma prawo zgłosić reklamację. 4. Aby zgłosić reklamację, należy skontaktować się ze Sprzedawcą telefonicznie lub e-mailem (patrz: zakładka "Kontakt"). 5. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon oraz krótki opis, jaka jest przyczyna reklamacji oraz dane adresowe (imię nazwisko, ulica, nr domu, mieszkania, miasto, kod i nr telefonu kontaktowego). 6. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 7. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), Sprzedawca zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. 8. W przypadku zwrotu równowartości ceny towaru Sprzedawca zobowiązuje się niezwłocznie zwrócić wpłaconą przez Klienta kwotę przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że strony ustalą inaczej. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot nastąpi bezpośrednio na rachunek karty. 9. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sprzedawca zwraca natychmiast po rozpatrzeniu reklamacji. 10. Jeżeli Klientem jest podmiot inny niż konsument, wówczas postanowienia niniejszego Regulaminu oraz przepisy Kodeksu cywilnego, odnoszące się do rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy (towarów) nie będą miały zastosowania.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

paganini s.c. Małgorzata Kotarba, Weronika Stuczyńska
Batorego 19
31-135 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Na podstawie przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, Klient będący konsumentem może odstąpić od umowy, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu przed zastrzeżonym terminem. Oświadczenie może być złożone przy wykorzystaniu formularza, stanowiącego załącznik nr 2 do ww. ustawy o prawach konsumenta. 2.Sprzedawca zobowiązuje się niezwłocznie przekazać konsumentowi potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 3. Klient niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy, zwraca towar w stanie niezmienionym ponad korzystanie z towarów w sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towarów - w przeciwnym razie konsument ponosi względem Sprzedawcy odpowiedzialność za pogorszenie stanu towarów. Klient zwraca towar wraz z paragonem. 4. Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta Klient nie może zwrócić towaru między innymi w sytuacji, kiedy z dostarczonych płyt CD lub płyt DVD zostało usunięte oryginalne opakowanie (gdy zakupiony towar był kopiowany lub jest zniszczony). 5.Klient ponosi koszt odesłania zwracanego towaru. 6.Sprzedawca zobowiązuje się niezwłocznie zwrócić wpłaconą przez Klienta kwotę przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że strony ustalą inaczej. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot nastąpi bezpośrednio na rachunek karty. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia towarów inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca zwraca koszty dostawy towarów tylko do wysokości równej najtańszemu zwykłemu sposobowi dostarczenia towarów. 7.Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wstrzymania zwrotu płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania.

O sprzedającym
paganini_com_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

16

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 12 423 42 77
  • 577134277
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

paganini to sklep, hurtownia oraz wydawnictwo założone w 1994 roku. Prowadzimy księgarnię muzyczną i sklep z dewocjonaliami w centrum Krakowa przy ul. Batorego 19 oraz sklep internetowy www.paganini.com.pl. Niektóre produkty wystawiamy również na Allegro.

paganini to bogata, często aktualizowana oferta, a w niej:

* muzyka chrześcijańska, muzyka dla dzieci, jazz, poezja śpiewana, piosenki turystyczne, folk, muzyka żydowska, szanty, muzyka poważna i dawna

* filmy DVD: biografie świętych, materiały do pracy z młodzieżą, zapisy pielgrzymek Papieża

* literatura o tematyce religijnej i muzycznej:książki, czasopisma, śpiewniki, samouczki, nuty, biblie,   książki czytane, słuchowiska

*T-shirty

*dewocjonalia: akcesoria do Chrztu Św., Komunii Św., świece, kartki okolicznościowe, breloki, figury świętych, obrazy, modlitewniki, flagi  i wiele innych