Peckoltia vittata WYSYŁKA KURIER Białystok saxon4 (5931642432)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • rodzaj zwierząt: słodkowodne

opis


515 274 568
pn-pt(10-18) preferuję sms


marcin0591@poczta.on­et.pl

Inne moje aukcje
Komentarze

Istnieje opcja wysyłki pks/pkp ( Dodatkowe informacje o dostawie i płatności )

Kupując na moich aukcjach za wysyłkę
płacisz tylko 1raz. Zamówienia się sumują.

Możliwy także odbiór osobisty:
Adres naszego sklepu :
Sokólska 3a lok 4
Białystok, osiedle Białostoczek
pn-pt(10-18)
so(10-15)

Peckoltia vittata

Wielkosc rybek 3-4cm.

Cena wynosi 25zl/szt.

W okresie wiosny/lata/jesieni bezpieczna wysyłka ryb za pośrednictwem kuriera. W okresie zimowym wysyłka za pośrednictwem pks lub pkp. Więcej informacji pod nr tel. 515274568 lub email: marcin0591@poczta.on­et.pl

W razie jakichkolwiek pytań wystarczy sie ze mną skontaktować drogą telefoniczną, bądź poprzez e-mail: marcin0591@poczta.on­et.pl . Zapraszam również na moje pozostałe aukcje .

ListaAukcji
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Białystok, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Dodatkowe informacje

W okresie wiosny/lata/jesieni bezpieczna wysyłka ryb za pośrednictwem kuriera. W okresie zimowym wysyłka za pośrednictwem pks lub pkp. Więcej informacji pod nr tel. 515274568 lub email: marcin0591@poczta.onet.pl

Punkty odbioru

Saxon Marcin Minkiewicz
Sokólska 3a lok 4
15-865 Białystok
woj. podlaskie
email: marcin0591@poczta.onet.pl
tel.: 515274568

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
  • sobota 10:00 - 15:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Gwarancję na ryby można zgłaszać do 24h od otrzymania towaru ukazując w emailu zdjęcia niezadowolenia z otrzymanego towaru. Towar musi być oryginalnie zapakowany czyli w woreczaku w jakim Państwo go dostajecie a nasepnie po rozpakowaniu. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu kilku dni, po tym czasie jeśli reklamację rozpatrzono pozytywnie zwracamy koszta za reklamowany towar.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Saxon Marcin Minkiewicz
Sokólska 3a lok 4
15-865 Białystok
Dodatkowe informacje

Ewentualne reklamacje uwzględniane są do 24h od czasu otrzymania zakupionego towaru. Paczki nadawane poczta polską: wysyłka na odpowiedzialność klienta ( dotyczy wysyłki żywych ryb akwariowych), raki, roślinki, krewetki, ślimaki, podlegaja reklamacji, przy czym ja daję gwarancję na dotarcie ich w całości i w pełni zdrowia do klienta. Reklamacja uwzglniana jest na podstawie dowodu; a mianowicie przesłania na adres e-mail zdjęć ukazujących niezadowolenie klienta z otrzymanego towaru (do 24h od otrzymania towaru). Towar musi być oryginalnie zapakowany. Za niedostarczenie paczki w określonym czasie przez danego przewoźnika nie ponoszę odpowiedzialności. Staramy się wtedy pomóc klientowi w takiej sprawie i ją wyjaśnić.

Zwroty
1 dzień

Czas na odstąpienie od umowy

1 dzień

Adres do zwrotu

Saxon Marcin Minkiewicz
Sokólska 3a lok 4
15-865 Białystok

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz ulegającą szybkiemu zepsuciu lub mającą krótki termin przydatności do użycia (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Nie wymagamy od klientów zwrotu towaru - podstawą do reklamacji wysłanego towaru jest okazanie na e-mail zdjęcia ukazującego nie zadowolenie klienta z otrzymanego towaru. Reklamacje rozpatrywane są po kontakcie na email.

O sprzedającym
Saxon4
98,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

2021

 

15

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 515274568
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Saxon Marcin Minkiewicz

ul. Sokólska 3a lok.4

15-865 Białystok

Pozostałe informacje

Kontakt:

tel. 515274568

e-mail: marcin0591@poczta.onet.pl

Nr konta bankowego: 02 1500 1344 1013 4036 7674 0000 ( odstępy dla łatwiejszego odczytu )

Adres naszego sklepu:

Saxon Akwarystyka i Zoologia

Sokólska 3a lok 4 (Osiedle Białostoczek)

15-865 Białystok

Wpłat należy dokonywać na konto bankowe : 02150013441013403676740000 lub payU. W tytule przelewu proszę wpisać za co dokonany jest przelew.

REGULAMIN:

*>UWAGA! >

1>Ewentualne reklamacje uwzględniane są do 24h od czasu otrzymania zakupionego towaru.

2a>Wysyłki pocztą polską nadajemy tylko w poniedziałki,wtorki i maxymalnie we środę tak by przesyłka dotarła do klienta w tygodniu jej nadania.

2b>Przesyłki kurierskie nadawane są w poniedziałki, wtorki, środy. Kurier dostarcza paczki zazwyczaj w przeciągu 24h, maxymalne oczekiwanie na dostarczenie paczki przez przewoźnika to 48h od czasu jej nadania.

2c>Wszystkie przesyłki nadajemy maxymalnie do 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty przez klienta, zazwyczaj jest to okres kilku dni roboczych ( nie wliczamy tu soboty, niedzieli oraz świąt).  

2d>Wysyłka przesyłek może być opóźniona o kilka dni w przypadku dużych mrozów w naszym regionie lub regionie klienta, do czasu dogodniejszych warunków pogodowych. Nie wysyłamy paczek ( chyba, że za zgoda i na odpowiedzialność klienta) gdy temperatura spada poniżej -5oC. Ta zasada dotyczy także upałów powyżej 30oC w okresie letnim.

2e>Sprzedający ma prawo do odmowy wysyłki danego towaru jeśli przykładowo dane zwierzę jest chore, bądź w złej kondycji. Wtedy następuje zwrot kwoty za ten towar dla klienta.

2f>Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedoręczenie paczki przez kuriera w momencie gdy przewoźnik nie zastał nikogo  pod wskazanym adresem do wysyłki. Przesyłki doręczone po upływie 48h (wynikające ze statusu wcześniejszej próby doręczenia) nie podlegają reklamacji.

2g>Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za przewoźnika gdy ten nie kontaktuje się z klientem w sprawie doręczenia paczki (nie mamy na to wpływu). Na prośbę klienta udostępniamy numer paczki do śledzenia, przez co klient może osobiście skontaktować się z przewoźnikiem mającym paczkę i umówić się między sobą na dogodny termin jej doręczenia.

3>Paczki nadawane poczta polską: wysyłka na odpowiedzialność klienta ( dotyczy wysyłki żywych ryb akwariowych), raki, roślinki, krewetki, ślimaki, podlegają reklamacji, przy czym ja daję gwarancję na dotarcie ich w całości i w pełni zdrowia do klienta.

4>Reklamacja uwzględniana jest na podstawie dowodu; a mianowicie przesłania na adres e-mail zdjęć ukazujących niezadowolenie klienta z otrzymanego towaru (do 24h od otrzymania towaru). Towar musi być oryginalnie zapakowany. Nie dotyczy paczek opisanych w punkcie 2f i 2g.

5>Za wysyłkę kurierem biorę pełną odpowiedzialność i zapewniam zwierzętom dogodne warunki do wysyłki, w ten sposób by każdy klient był zadowolony z otrzymanych, zdrowych zwierząt.

6>Za niedostarczenie paczki w określonym czasie przez danego przewoźnika nie ponoszę odpowiedzialności.

7>Podczas gdy klient po zakupie zrezygnuje z danego towaru, a po otrzymaniu wpłaty paczka nie została jeszcze nadana jesteśmy w stanie anulować zamówienie i zwrócić otrzymaną wpłatę.

8>Nie wysyłamy paczek za pobraniem dotyczy to poczty polskiej. (przesyłki pobraniowe wysyłane są za pośrednictwem kuriera).

9>Wszystkich wpłat należy dokonywać na konto bankowe podane na każdej z aukcji, lub tez w szybszy sposób poprzez PAY-U  

REGULAMIN ODBIÓR OSOBISTY

1>Sklep czynny PN-PT (10-18), SO (10-15)

2>Po zakupach na allegro.pl proszę o kontakt pod numer 515274568 i umówienie się odnośnie  dogodnego terminu odbioru zakupionego towaru.