PEAVEY 6505+, ROK NA GWARANCJI JEDYNA TAKA OKAZJA (6912192090)

zakończona
3 500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

witka !

CHCESZ KUPIĆ U MNIE ? PROSZĘ, PRZECZYTAJ MOJE ZASADY :

TU CHCIAŁBYM PODZIEKOWAC DLA ALLEGRO, ZE MOJE 204 POZYTYWNE KOMENTARZE KTÓRE ZBIERALEM PRZEZ PRAWIE 13 LAT ( ZERO NEGATYWOW I NEUTRALI ) ZNIKNEŁY W PIEKIELNYCH CZELUŚĆIACH :).

  1. ODBIÓR WYŁĄCZNIE OSOBISTY – PO OGLĘDZINACH SPISUJEMY UMOWĘ KUPNA SPRZEDAŻY. MOŻLIWOŚĆ OGRANIA WZMAKA W SALI DO PRÓB W GODZINACH MAX DO 20:00 PONIEDZIALEK, ŚRODA, PIĄTEK, SOBOTA,NIEDZIELA ( WTOREK I CZWARTEK ODPADAJĄ )

  2. JESLI MASZ DUŻO NEGATYWOW ( TERAZ „NIE POLECAMÓW” ) ODMAWIAM SPRZEDAŻY

  3. NIE ODPISUJĘ NA SMSY.

  4. CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI.


!!!!!!!! JESZCZE ROK I 2 MIESIĄCE NA GWARANCJI !!!!!!!!!

KRÓTKO : na sprzedaż w stanie idealnym wręcz sklepowym - peavey 6505 plus, kupiony 14.09.2016, oczywiśćie dowód zakupu jest :)

POWÓD SPRZEDAŻY : mam delikatnie mówiąc, dolegliwość - nadwrażliwość słuchową, której nikomu nie życzę ( no może paru osobom :))) ), przez którą muszę dozować hałas jeśli nie jest on konieczny ;). Ekstremalne hałasy wolę zostawić na koncerty, nie na próby. Jest po prostu za głośny dla mnie :(. Najzwyczajniej w świecie się podjarałęm BRZMIENIEM, bo jest rewelacyjne i zbagatelizowałem 120 wat na lampie ;(.

OD SIEBIE : Wzmak od początku trzymany w case ( może tez na sprzedaż kejsa wystawię na razie, leci sam łeb ) Kupując go nie miałem ograniczeń finansowych, wybralem go spośrod mesa boogie rectifier, marshalla dsl,laneya irt, randala satan itp. Oczywiśćie brzmienie - rzecz gustu. Ale uważam, że „Peavey 6505 plus”wraz z EVH kopie dupsko wszystkim hi-gainowym wzmakom … tak … nawet mesie ( nie wiedziałem że to kiedyś powiem ;) ). Jedyna taka okazja, chcesz mieć wzmak jak ze sklepu na gwarancji jeszcze prze rok i 2 miechy ? Się nie zastanawiaj, znając życie ktoś będzie szybszy :), wiem z autopsji .

INFO :

PEAVEY 6505 PLUS JEST OBECNIE WZMACNIACZEM KTÓRY MA NAJWIĘCEJ LAMP Z MASOWO PRODUKOWANYCH WZMAKÓW STĄD PONOĆ JEGO ZAPĘDY W KIERUNKU MEATLU ;)

PRODUKOWANY W USA !!! NIE W CHINACH CZY GDZIE TAM JESZCZE JAK NP. KOMBO PEAVEY 6505 PLUS

KONTAKT : Robert 531-869-666 , dzikirobson@gmail.com

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje