Patera Rosenthal Sanssouci biały +złoto (6541475618)

zakończona
179,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
 • Przesyłka kurierska 17,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
Zakupy powyżej 499 zł
 • lokalizacja: Lębork
 • czas wysyłki: natychmiast
 • uszkodzenia: porcelana bez defektów
 • data powstania: rosenthal Classic


Patera

Rosenthal

Sanssouci

porcelana w kolorze białym

średnica-27cm ( z uszami-30cm)

żadnych uszczerbień

Zapraszam

Tel 607 363 227

-TYLKO U MNIE !!!!!!!!!!!!!!

Biorę na siebie odpowiedzialnośc za towar do momentu dostarczenia do klienta, w przypadku uszkodzenia,zagubien­ia paczki zwracam wszelkie koszty.
Na życzenie wystawiam Faktury "procedura marży - towary używane"


ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW !!!
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u cuba-pl za co najmniej 499 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 38124038001111001016256676
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 17,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Opłata za przesyłke jest jedna - niezaleznie od wagi i ilosci zakupionych przedmiotów.
Porcelanę wysyłam wyłącznie firmą kurierską.
Styl&Art Mariusz Kubicki
Pekao.SA
38 1240 3800 1111 0010 1625 6676
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta ,Klient będący Konsumentem w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z towarem, może odstąpić od umowy, nie podając przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Przed odesłaniem towaru klient ma obowiązek skontaktowania się ze sprzedawcą telefonicznie /607363227/ lub mailowo mkisb@poczta.onet.pl. , w celu uzgodnienia szczegółów przesyłki zwrotnej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może być złożone przy użyciu poniższego wzoru: -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Prawo odstąpienia od umowy posiada wyłącznie Konsument - osoba fizyczna dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej nie związanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. /Sprzedający/ Styl & Art Mariusz Kubicki Słowackiego 22/21 84-300 LĘBORK Ja / imię i nazwisko i adres kupującego/ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy / nazwa towaru, ilosć, cena / dokument sprzedaży /nr , z dnia / numer oferty /..../ Data zawarcia umowy to /..../ data odbioru /..../ Proszę o zwrot płatności na moje konto / podać numer konta do zwrotu/ /Czytelny podpis/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Towary zwracane muszą być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni wraz z dowodem zakupu / paragonem fiskalnym / oraz wypełnionym, podpisanym formularzem zwrotu. Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. Adres do zwrotu towaru: Styl & Art Mariusz Kubicki Słowackiego 22/21 84-300 LĘBORK Sprzedawca /Styl & Art Mariusz Kubicki/ zastrzega sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem. Niezwłocznie (nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru i oświadczenia o odstąpieniu od umowy ) zwróci wszystkie płatności dokonane przez konsumenta. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności rzeczy.

reklamacje

Postępowanie reklamacyjne Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje i uwagi dotyczące zawartej umowy telefoniczne /607363227/ mailowo pod adresem mkisb@poczta.onet.pl. lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy /Styl & Art Mariusz Kubicki , Słowackiego 22/21, 84-300 LĘBORK/, Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Jeśli zakupiony Towar ma wady Konsument zobowiązany jest odesłać go lub zwrócić osobiście na adres Sprzedawcy :Styl & Art Mariusz Kubicki , Słowackiego 22/21, 84-300 LĘBORK/, wraz z otrzymanym dowodem zakupu, opisem przyczyn reklamacji i treścią żądania. Konsument zobowiązuje się odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar aby bezpiecznie wrócił do Sprzedawcy. W przypadku reklamacji koszty odesłania wadliwego towaru przez Konsumenta ponosi Sprzedający. Jeśli wymiana rzeczy na wolną od wad albo usunięcie wady okaże się niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów, zwracam pieniądze. STYL & ART Mariusz Kubicki