PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-5 5m (6908299025)

zakończona
16,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,99 zł
Zakupy od 250 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Swarzędz k/Poznania, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis



PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m



Produkt nowy z 24 miesięczną gwarancją.

Wystawiamy paragony fiskalne lub faktury VAT.

Darmowe wsparcie techniczne.

16,90





PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m

<

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Typ złącza: SC/APC <-> SC/APC
Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC
Długość: 5 m
Gwarancja: 2 lata
br>



Przelew na konto bankowe

mBANK
82 1140 2004 0000 3302 7607 4708



Darmowa wysyłka już od 149 zł !!!

Wysyłka kurierem już od 12,49 zł

Wysyłka paczkomaty już od 8,59 zł

Masz pytanie ? Skontaktuj się z nami !




Kleczewski_pl
ul.Rzemieślnicza 10
62-020 Swarzędz k/Poznania
tel. 61 66 61 377
gsm. 796 211 362
Dział handlowy obsługa allegro :
allegro@kleczewski.p­l
Dział handlowy obsługa sklepu internetowego :
sklep@kleczewski.pl
Dział serwisu :
serwis@kleczewski.pl

Zobacz nasze pozostałe aukcje:


Wystawiono z oprogramowania
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u kleczewski_pl za co najmniej 250 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1000

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
15,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1000

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT