PASEK DO ZEGARKA SPORTOWEGO PULSOMETRU POLAR M400 (6999610499)

zakończona
79,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: WROCŁAW, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

KOLOROWE SILIKONOWE PASKI DO ZEGARKA SPORTOWEGO

POLAR M400
POLAR M430

czarne paski wysyłane są 24 h po wpłacie !!

kolorowe paski dostępne są z dostawą w terminie późniejszym
czas oczekiwania na dostawę to ok 28 dni
po dokonaniu zapłaty należy ustalić kolor paska jaki ma zostać wysłany ,
poprzez "wiadomość do sprzedającego" w karcie płatności

DOSKONAŁA JAKOŚĆ

WERSJA OEM, JAK

ORYGINALNY !!!

BRAK GWARANCJI I RĘKOJMI
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 11,00 zł

Lokalizacja: WROCŁAW, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u adaakcesoria za co najmniej 500,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
5
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
5

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

BRAK GWARANCJI I RĘKOJMI 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

BRAK GWARANCJI I RĘKOJMI
BRAK GWARANCJI I RĘKOJMI
66-666 BRAK
Dodatkowe informacje

BRAK GWARANCJI I RĘKOJMI

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

O sprzedającym
adaakcesoria
91,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

143

 

13

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,6

Obsługa kupującego

4,6

Informacje o sprzedającym

 Zapraszam na moje aukcje. Staram się, by przedmioty wystawione na nich były w bardzo atrakcyjnych cenach i były również najwyższej jakości. Na wszystkie pytania z nimi związane odpowiadam tylko mailowo. Proszę pytać przed licytacją o wszystkie kwestie , jeśli ktoś nie zada żadnego pytania, a później będzie miał pretensje, że miał inne oczekiwania w stosunku do kupionego przedmiotu, lub o czymś nie wspomniałem w opisie niech nie kieruje pod moim adresem żadnych roszczeń. Zgodnie z zasadą " lepiej zadać 100 pytań, niż później raz żałować". Wysyłka wylicytowanego przedmiotu następuje najszybciej jak to jest możliwe przeważnie w ciągu 1-6 dni (roboczych z wyłączeniem piątku i poniedziałku) po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie ( a nie na koncie allegro PayU) . Termin wysyłki zawsze jest podany w parametrach aukcji - przy produktach na indywidualne zamówienie może on wynosić do 8 tygodni!!!  i proszę o tym pamietać . Nie wysyłam żadnych informacji o nr nadania przesyłki przed upływem 10 dni od zaksięgowania wpłaty.  Zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji, gdy nie ma jeszcze żadnych ofert, lub w sytuacjach bardzo wyjątkowych.  NIE ODWOŁUJĘ ŻADNYCH OFERT - JEŚLI POPEŁNISZ BŁĄD I OMYŁKOWO ZALICYTUJESZ, LUB JEŚLI BĘDZIESZ CHCIAŁ ZREZYGNOWAĆ ZE ZŁOŻONEJ OFERTY MUSISZ BYĆ ŚWIADOMY, ŻE NIE JEST TO MOŻLIWE. Produkty nie są objęte gwarancją, ani rękojmią, więc proszę o rozwagę w podejmowamiu decyzji kupna, kupujący w momencie licytowania danego przedmiotu akceptuje ten fakt.  Uprzedzam by wnikliwie zastanowić się nad składaniem ofert, bo nie będą przyjmowane żadne zwroty, z wyjątkiem aukcji gdy jest to wyraźnie napisane w parametrach przedmiotu. Odbiór osobisty nie jest możliwy.   Kontakt wyłącznie drogą mailową. NIGDY NIE WYSYŁAM NICZEGO "ZA POBRANIEM" , W SYTUACJI ZAGINIĘCIA PRZESYŁKI ODPOWIADAM TYLKO DO KWOTY UZNANEJ REKLAMACJI PRZEZ POCZTĘ , jeśli kupujący się z tym nie zgadza proszę o dopłacenie do przesyłki ubezpieczonej.

Pozostałe informacje

JEŚLI KUPUJĄCY PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA NIE UZGODNI DOKŁADNIE SZCZEGÓŁÓW ZAMÓWIENIA , O ILE MAJĄ ONE BYĆ INNE NIŻ PARAMETRY PRZEDMIOTU WIDNIEJĄCEGO NA ZDJĘCIACH I OPISIE ZAMIESZCZONYCH W AUKCJI - OTRZYMA PRODUKT WYBRANY LOSOWO.  INFORMACJE, POZOSTAWIONE W KARCIE PŁATNOŚCI, NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE.


email: adaakcesoria@gmail.com KONTAKT WYŁĄCZNIE MAILOWY