Parapety dębowe-naturalne, najwyższa jakość,TANIO! (6912009883)

zakończona
64,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 22,00 zł
 • lokalizacja: Kraków, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 6.00 [kg]
 • uszkodzony: nie
O MNIE
INNE AUKCJE
KOMENTARZE
E-MAIL

Kontakt

Telefon: 693 97 10 90
Email: biuro@podobraziazdus­za.pl

Wysyłka

Kurierem
 • Tanim kurierem - od 25 zł
Odbiór osobisty
 • w Przemyślu

Regulamin

B. Art powstało i działa dla Ciebie - oto najważniejsza reguła!

Witaj na aukcji B. Art!

Blaty dębowe oraz jesionowe!
Każdy blat przystosowujemy na życzenie do zastosowania jako:
-Parapet -Blat -Półka -inne

Blaty najwyższej jakości, estetycznie wykonane, surowe,szlifowane.

Parapet 100 x 25 cm, z zaokrąglonymi rogami oraz krawędziemi:
64 zł!

Wykonamy każdy wymiar oraz grubość!

GWARANTUJEMY WYSOKĄ JAKOŚĆ! ZAPRASZAMY - DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

Posiadamy własny tartak, suszarnię oraz stolarnię, dzięki temu mamy pełen nadzór nad jakością naszych stopni,podstopni, parapetów, blatów, słupów itp. produktów.

Przykładowe opinie klientów
o naszych stopniach:

vmen (93), 10 paź 2011
Zakupiłem stopnie i podstopnie. Pięknie zrobione, ze wszystkimi dodatkami o które prosiłem. Po prostu rewelacja. Wszystko w jak najlepszym porządku! Szybko, sprawnie, przyjemnie - cała transakcja bez zarzutu. Polecam !!!

Bogdan, Kraków, 01 lut 2012
Jakość wykonania schodów bez zarzuty zarówno jeśli chodzi o wymiary jak i wykończenie.Jest tak jak miało być.Tyle i aż tyle.
dziękuję

A. Sielańczyk, Katowice
polecam, takie jak miały być i terminowo

Robert Monczka, Szczecin
Schody (trepy) wykonane zgodnie z rysunkami i szablonami, materiał użyty dobrej jakości, grubość na życzenie.

T. Kraszewski
Wszystko jak w opisie. Bardzo dobra jakość i szybka dostawa. Polecam.

M. Natkański
Wszystko co najlepsze, esencja solidności i wzorowe partnerstwo w aukcjach to nie wszystkie określenia przedstawiające transakcję z tym Allegrowiczem!!! Polecam gorąco - każdy kontakt z nim wart jest fortunę!

Monika Kurek, Miłków
Stopnie wykonane z bardzo dobrego drzewa, dokładnie takie o jakie prosiłam. Kontakt z firmą bezproblemowy, szybki i bardzo pomocny. Jestem bardzo zadowolona z transakcji i z wyboru firmy.Od poczatku do końca w pełni profesjonalnie.

RYSZARD GRYCZ
STOPNIE BARDZO STARANNIE WYKONANE ZGODNIE Z MOIM ZLECENIEM,Z MATERIAŁU O WYSOKIEJ JAKOSCI, REALIZACJA I DOSTAWA W UMÓWIONYM TERMINIE,DO TRANSPORTU ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZONE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE WSPÓŁPRACY!

ZOBACZ KOMENTARZE ALLEGRO
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

B. Art założyłem w roku 2010, od tamtej pory z powodzeniem prowadzę działalność polegającą na produkcji ręcznie robionych podobrazi, krosien malarskich, stopni dębowych oraz płótna lnianego, a także dystrybucji / handlu detalicznym i hurtowym półproduktami dla osób robiących podobrazia a także artykułami dla plastyków. Zakupy w B. Art to gwarancja jakości i indywidualnego podejścia do klienta. Dane firmy: B.Art Bartłomiej Łaniusz Kuńkowce 9, 37-700 Przemyśl NIP: PL7952357641 Siedziba firmy: ul. Długa 61/1 31-147 Kraków

kontakt

 • 570 393 800
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18
 • 693 971 090
  Zamówienia hurtowe i bardzo nietypowe

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

adres do zwrotu:
B.Art Bartłomiej Łaniusz
Długa 61/1
31-147 Kraków
Polska
 
Zwrotu zakupionego towaru można dokonać do 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem koniecznym do zwrotu jest zwrot pełnowartościowego towaru w takim stanie w jakim klient go od nas otrzymał, wraz z opakowaniem. Kupujący zobowiązany jest do powiadomienia sprzedającego telefonicznie lub drogą mailową o chęci zwrotu. W paczce zwrotnej powinny znajdować się: paragon/faktura vat oraz wszelkie dane do przelewu zwrotnego. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych! Sprzedawca, w przypadku odstąpienia przez Kupującego od umowy, zwraca należność za towar w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki.

reklamacje

Wszystkie Towary zakupione w Sklepie Internetowym podlegają 2 (dwu) letniej rękojmi, zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta oraz Ustawą Kodeks Cywilny. Do rozpatrzenia reklamacji wymagany jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT). B.Art w terminie14 dni od dnia zgłoszenia przez Konsumenta reklamacji, poinformuje Go o swoim stanowisku w zakresie zasadności zgłoszonego roszczenia. Przesyłka z reklamowanym Towarem powinna zawierać oświadczenie Konsumenta, zawierające w miarę dokładny opis wady Towaru oraz aktualny adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu lub adresem e-mail, aby umożliwić bezpośredni i niezwłoczny kontakt z Konsumentem. Konsument ponosi koszty wysyłki reklamowanego towaru do siedziby firmy B.Art. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, Sprzedawca naprawi albo wymieni Klientowi reklamowany produkt na pełnowartościowy. Jeśli wymiana albo naprawa będzie niemożliwa lub narażałaby Klienta na znaczne niedogodności Sprzedawca, zgodnie z żądaniem Klienta, obniży cenę albo zwróci – na skutek odstąpienia przez Klienta od umowy – pełną należność za reklamowany produkt w ciągu 14 (czternaście) dni. Reklamowany towar należy odesłać na adres: B.Art Bartłomiej Łaniusz ul.Długa 61/1 31-147 Kraków