Paradigm Signature S6v.3 wiśnia okleina WYPRZEDAŻ (6910993527)

zakończona
23 199,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • lokalizacja: Reguły, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Paradigm

TEL: 22 353-14-14 wew. 1

e-mail: salon@polpak.com.pl

Gadu Gadu: 6025392

GODZINY PRACY:
10:00 - 18:00 pon - pt
11:00 - 15:00 sobota

Aleje Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

Odbiór osobisty
po przedpłacie

Na­sze to­wa­ry wy­sy­ła­my za po­śred­nic­twem fir­my ku­rier­skiej „FedEx”.
Pań­stwo de­cy­du­je­cie o spo­so­bie wy­sył­ki, wy­bie­ra­jąc z po­śród za­pro­po­no­wa­nych na stro­nie każ­de­go przedmio­tu.

Wy­bie­ra­jąc fir­mę ku­rier­ską waż­ny też jest ak­tu­al­ny nr te­le­fo­nu kon­tak­to­we­go.

Produkty są objęte
gwarancją producenta.

Paradigm Signature S6v.3 ostatnia para WYPRZEDAŻ
kolor okleiny wiśnia
głośniki wystawione na wystawie salonu
poprzednia cena 28 999,-
Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć

Najlepsze głośniki na świecie są medium dla muzyki, otwierają drogę do oryginalnego wykonania. Zabierają nas od przyziemnego do magicznego świata, od zwykłego do nadzwyczajnego przeżycia.

Są one odzwierciedleniem charakteru. Nie ze względu na charakter głośnika, ponieważ głośniki uważane, za najlepsze musza być pozbawione osobowości akustycznej. Najlepsze głośniki zapewniają kameralne przekazanie nastroju autora tekstu, przekazu kompozytora, wizji reżysera.

Pozwalają nam poczuć muzykę, oraz magię, usłyszeć ją i zobaczyć za pośrednictwem zmysłów.
Dla jeszcze lepszej muzyki i kina domowego, nie ma bardziej spójnego brzmieniowo głośnika niż wybór Paradigm Reference Signature ujawniającego wszystko zamierzenia artysty.

Przygotuj się na zauroczenie przez zapierającą dech w piersiach nową generację głośników Signature v3. Nowością jest wprowadzony przez inżynierów głośnik wysokotonowy P-Be Kopułki wysokotonowe z czystego berylu. Dzięki temu klasa Signature może trafić do każdego użytkownika, który pragnie wkroczyć w świat nieskazitelnego dźwięku Paradigm.

Seria Signature dla zapewnienia najwyższej jakości jest również produkowana tylko w Ameryce Północnej. Nie tylko podejście "koszt nie gra roli", ale także pasja i włożone serce decydują o tym, że to właśnie seria Signature uzyskała najwyższą efektywność oraz najbardziej dynamiczne kolumny klasy high-end jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

Najnowsza technologia, kilkaset godzin poszukiwania, projektów i testów owocuje zdumiewającym 50% wzrostem wydajności (+3dB) w stosunku do poprzednich wersji. Przygotuj się na zauroczenie przez zapierającą dech w piersiach nową generację dźwięku Paradigm Reference Signature.

Podczas projektowania głośników średniotonowych i niskotonowych naszym głównym wyzwaniem było
wygenerowanie bardzo dokładnego i ściśle precyzyjnego brzmienia.
Przetworniki średniotonowe i niskotonowe zostały oprawione przy pomocy specjalistycznie uformowanego resoru wykonanego z TPE (termoplastyczny elastomer).
Innowacyjny typ resorowania jest 10 razy bardziej efektywny przy maksymalnych wychyleniach. Poprzednia wersja oferowała wychylenie 20 mm, nowa wersja dysponuje wychyleniem 30 mm. Układ specjalnie dopasowanych podwójnych magnesów zwiększa energię liniową.
Membrany głośników basowych również zostały zaprojektowane od nowa. Dzięki technologii kierunkowego wtryskiwania uzyskano 30% mniejsze zużycie minerałów. Dzięki temu membrana jest lżejsza i bardziej efektywna przy niskich poziomach głośności. Aby zwiększyć efektywność głośnika nawet przy
największych wychyleniach inżynierowie tak zaprojektowali resor głośnika, aby wytrzymywał ekstremalne obciążenia.

Technologia budowy głośnika średnio-niskotonoweg­o PARADIGM Reference Signature v.3

Co-PAL Membrana głośnika średnio-niskotonoweg­o z wtryskiwanego kobaltu anodyzowana czystym aluminium. Połączenie 2 pierwiastków do tworzenia membrany dało oczekiwany efekt - idealne pasmo przenoszenia przy niewielkiej wadze membrany.

Specjalistycznie marszczone zawieszenie z termoplastycznego elastometru. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego typu zawieszenia, głośnik może uzyskać niedościgniony jak do tej pory kąt wychylenia.

Zaawansowane technologicznie resory NOMEX® Zaprojektowane w celu zapewnienia idealnej pracy przy maksymalnych wychyleniach membrany głośnika.

Aluminiowy kosz głośnika z systemem odprowadzania ciepła AVS™. Wysoki skok głośnika wymusił zaprojektowanie nowego kosza w celu zapewnienia stabilnego osadzenia elementów głośnika. Obudowa wyposażona w system odprowadzania nadmiaru ciepła i doskonały układ wentylacyjny gwarantują stabilność parametrów głośnika nawet przy największych obciążeniach.

Metalizowana kopułka anty-kurzowa. Kopułka anty-kurzowa wraz z nowej generacji membraną tworzą idealne połączenie oraz jednolitą strukturę co redukuje szumy powietrza.

Pozbawiona ostrych krawędzi podstawa osadzenia cewki głośnika. Niewielkiej wagi, odporny na wysokie temperatury aluminiowy zwój został nawinięty na specjalnie zaprojektowany karkas z Apical w celu idealnego odprowadzenia ciepła.

Jednolity magnes ze skupionym polem geometrycznym. Zastosowanie sztywnego, odpornego na wysokie temperatury i charakteryzującego się niską masą magnesu ferrytowego zapewniło ogromną moc i skuteczność.

Przeprojektowanie konstrukcji mocowania magnesu. Komputerowo zaprojektowane i przeprojektowane dolne mocowanie magnesu zwiększa wychylenie membrany o 50%.

Zoptymalizowane górne mocowanie magnesu. Komputerowo zaprojektowane górne mocowanie zmniejsza drgania i zwiększa wychylenie membrany o 50%.

Technologia budowy głośnika niskotonowego PARADIGM Reference Signature v.3

Tworzona metodą wtryskową polipropylenowa membrana wypełniona minerałami.
Nowy proces technologiczny tworzenia membran zaowocował 30% oszczędnością minerału. Dzięki temu membrany są jeszcze lżejsze a przy tym nie tracą na sztywności.

Specjalistycznie marszczone zawieszenie z termoplastycznego elastometru.
Specjalny proces wulkanizacji Santoprene® został wybrany w celu wytworzenia materiału zdolnego wytrzymać ekstremalne warunki pracy. Zaawansowane technologicznie resory NOMEX®
Zaprojektowane w celu zapewnienia idealnej pracy przy maksymalnych wychyleniach membrany głośnika.Pozbawiona ostrych krawędzi podstawa osadzenia cewki
głośnika

Nowa konstrukcja głośnika wymusiła zwiększenie ilości oraz jakości materiałów wykorzystanych do jego budowy. Zwój cewki głośnika nawinięto na karkas z podwójnej warstwy sztywnego materiału Kapton®, w celu zwiększenia sztywności i wyeliminowania wszelkich drgań.
Podwójny jednolity magnes ze skupionym polem geometrycznym. Zastosowanie sztywnego, odpornego na wysokie temperatury i charakteryzującego się niską masą magnesu ferrytowego zapewniło ogromną
moc i skuteczność. Aluminiowy kosz głośnika z systemem odprowadzania ciepła AVS™. Wysoki skok głośnika wymusił zaprojektowanie nowego kosza w celu zapewnienia stabilnego osadzenia elementów głośnika. Obudowa wyposażona w system odprowadzania nadmiaru ciepła i doskonały układ wentylacyjny gwarantują stabilność parametrów głośnika nawet przy największych obciążeniach.

Polipropylenowa kopułka anty-kurzowa. Zaprojektowana w celu idealnej współpracy z membraną i gwarantująca równomierne rozprzestrzenianie dźwięku poza osią głośnika.

Wzmocniony łącznik magnesów. Komputerowo zaprojektowany i zmieniony łącznik zwiększa o 50% wychylenie membrany głośnika. Komputerowo zoptymalizowane górne i dolne mocowania magnesu.
Pozwala zwiększyć o 50% wychylenie membrany głośnika.

Głowne Cechy

P-Be Kopułki wysokotonowe z czystego berylu. Czysty beryl został wybrany ze względu na wyjątkowe właściwości termiczne, mechaniczne oraz fizyczne: jest lżejszy niż diament lub aluminium z niezrównaną sztywnością. Reakcja jest natychmiastowa i niezwykle jednolita.

ARB Odlewane żeberka aluminiowe w tylnej komory tłumiącej wychwytuje i szybko rozproszą pozostałości rezonansów wewnętrznych.

Co-PAL Czyste anodowane kobaltem aluminiowe średniotonowe membrany. Połączenie wysokiej sztywności do masy z najwyższej tłumieniem wewnętrznym co przekłada się na jeszcze większą dokładność. Rezultatem jest gładkie, pasmo przenoszenia.

Podwójny ATC Asymetryczne stożkowe kanały. Precyzyjny odlew aluminiowy z podwójnymi stożkowymi kanałami wewnętrznymi zapewnia optymalną głośność. Asymetryczna konstrukcja rozprasza falę tylną a centrum komory jest w bezpośrednim połączeniu z ogromnym okładem magnetycznm, zapewniając efektywną drogę odprowadzania ciepła wytwarzanego przez cewki. Strategicznie rozmieszczone żebra chłodzące na tylnej ścianie komory izolują przetwornik od ciepła.

Typ / Konstrukcja 4 przetwornikowa, 3-drożna, podłogowa, bi wiring
Punkty odcięcia zwrotnicy; 2kHz, 190Hz
Moc 200W,
Zalecana moc wzmacniacza 15 - 400W
Pasmo przenoszenia 45Hz - 45kHz (+/-2dB)w osi
45Hz - 20kHz (+/-2dB) 30°poza osią
Bassreflex Przedni/tylny
Impedancja 8ohm
Efektywność 91dB
Przetwornik wysokotonowy 25 mm (1") P-Be (czysty beryl)
Przetwornik średniotonowy 178 mm (7") Co-PAL czyste aluminium
38 mm (1.5") podwójna cewka
Przetwornik niskotonowy 2 x 178 mm (7") polipropylenowy wzbogacony minerałami
38 mm (1.5") czterowarstwowa cewka
Wymiary (W x S x G) 111 x 21 x 34.5 cm
Waga 31.8 kg /szt.

Zapraszamy do zakupu

24 miesiące gwarancji
Przy przedpłacie wysyłka gratis
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 41 1910 1123 2404 1128 2121 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

POLPAK POLAND Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 106D lok.203
01-466 Warszawa
NIP: 525-15-58-506
REGON: 012292542
KRS: 0000066055
Witamy w Polpak Poland Spółka Polpak Poland Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku i jest dystrybutorem wysokiej klasy urządzeń audio hi-fi, kina domowego i instalacyjnych AV dla wymagających miłośników najlepszego dźwięku i obrazu.Naszym celem i pasją, jest przyjazna, kompleksowa obsługa naszych Klientów i Partnerów w zakresie dostaw świetnych urządzeń klasy high-end i hi-fi, profesjonalnego doradztwa oraz pełnego suportu przed i po sprzedażowego, co z konsekwencją realizujemy od początków założenia firmy. Partnerzy Polpak Poland to sieć wyspecjalizowanych i doświadczonych instalatorów, salonów sprzedaży oraz sklepów internetowych, w których nasi Klienci otrzymają wszelką pomoc i poradę dotyczącą marek audio, które znajdują się w naszej dystrybucji.

kontakt

 • 22 3531414
  od pn-pt 10:00-18:00 sob. 11:00-15:00

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
POLPAK POLAND Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły
PL
Dodatkowe informacje

Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru, chyba że POLPAK POLAND sp. z o.o. zgodził się je ponieść lub nie poinformował Klienta o konieczności poniesienia tych kosztów. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez POLPAK POLAND sp. z o.o., POLPAK POLAND sp. z o.o. nie jest zobowiązany do zwrotu Klient poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Organizacja wysyłki zwracanego towaru, w tym odpowiednie zabezpieczenie towaru na czas transportu leży po stronie Klienta. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży uważa się ją za niezawartą. Jeżeli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży zanim POLPAK POLAND sp. z o.o. przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. POLPAK POLAND sp. z o.o. nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwróci Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru. POLPAK POLAND sp. z o.o. dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty jakiego użył Klient, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli POLPAK POLAND sp. z o.o. nie zaproponował, że sam odbierze towar od Klienta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania towaru z powrotem. Klient ma obowiązek zwrócić towar POLPAK POLAND sp. z o.o. lub przekazać go osobie upoważnionej przez POLPAK POLAND sp. z o.o. do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży, chyba że POLPAK POLAND sp. z o.o. zaproponował, że sam odbierze towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. Towar powinien być zwrócony na adres: POLPAK POLAND Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 333A, 05-816 Reguły k/Warszawy. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru, chyba że POLPAK POLAND sp. z o.o. nie poinformował Klienta o prawie odstąpienia od umowy sprzedaży zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827). Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów, w których przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji Klienta i służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
POLPAK POLAND Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/ Warszawy
PL
Dodatkowe informacje

Reklamacje z tytułu Rękojmi lub Gwarancji można przesłać na adres: POLPAK POLAND Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 333A, 05-816 Reguły k/Warszawy, adres e-mail: salon@polpak.com.pl lub w przypadku roszczeń z tytułu Gwarancji także bezpośrednio w autoryzowanych serwisach wskazanych w dokumencie gwarancyjnym towaru.