PAPA NAWIERZCHNIOWA TERMOZGRZEWALNA 4,2 DOSTAWA (6922431333)

zakończona
6,99 zł
sprzedaż zakończona
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 29.0 [kg]
 • uszkodzony: nie
 • rodzaj pokrycia: gont, papa, styropapa
Kontakt z doradcą technicznym
 • profesjonalne doradztwo

 • fachowe realizacje

 • gwarancja zadowolenia

 • > STYROPIAN SPADKOWY <
 • Firma oferuje również styropian docinany metodą CNC do wykonywania spadków na dachu. Możliwe rozwiązania to styropian spadkowy, klin dachowy, styropapa spadkowa laminowana.

tel. 531 123 303

biuro@bitumen.com.pl


Nasze biuro:

PHU BITUMEN

ul. Dnieprowa 17

63-200 Jarocin

PAPA V80S42 4,2 mm WIERZCHNIEGO KRYCIA

CENA BRUTTO: 6,99 zł

Zastosowanie:

Cena dotyczy zakupu 1m2 papy w kolorze szarym, do koloru czerwonego dopłata.

Darmowa dostawa dotyczy zakupu około 100 m2.
Ilości poniżej wiążą się z dopłatą do przesyłki w zależności od ilości towaru brakującego do pełnej palety.

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARBIT V80 S42 jest otrzymywana poprzez nasycenie i powleczenie z obu stron osnowy z welonu szklanego wysokiej jakości asfaltem oksydowanym z dodatkiem wypełniaczy mineralnych. Wierzchnia strona papy jest posypana gruboziarnistą posypką, spodnia strona wstęgi papy jest zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego. Wzdłuż jednego brzegu papy znajduje się pas masy asfaltowej zabezpieczony folią z tworzywa sztucznego, służący podczas układania do wykonania zakładki.

UWAGA:

Do każdego zamówienia dokonanego na aukcjach firmy Bitumen SBS dodajemy gratis w postaci posypki papowej wykorzystywanej do zasypywania wypływu masy asfaltowej wynikającej ze zgrzewania. Poprawia to estetykę i żywotność.

Jako firma produkcyjna zapewniamy zawsze nowy towar, bezpośrednio z linii produkcyjnej, dzięki temu masz pewność, że produkt spełnia parametry.

Ze względu na gabaryty produktu prosimy o kontakt z naszym mobilnym doradcą technicznym, który wyceni koszt transportu i udzieli informacji czy produkt spełnia wymogi dachu, na który zamierzają Państwo go kupić.

DANE TECHNICZNE

Do wykonywania izolacji dachów jako warstwa wierzchnia w wielowarstwowych wodochronnych pokryciach dachowych na stabilnych podłożach przy wykonywaniu nowych i renowacji starych asfaltowych pokryć dachowych. Nie stosuje się jako pokrycie jednowarstwowe, nie jest przeznaczona do pokryć pod uprawy roślinne.

GRUBOŚĆ 4,2mm
WYMIARY ROLKI 1mx7,5m
ELASTYCZNOŚĆ W NISKICH TEMPERATURACH 0 st. C
ROZCIĄGLIWOŚĆ 3% +- 2%
RODZAJ WKŁADKI Welon szklany 80 g/m2
GWARANCJA
3 LATA

Nowa technologia układania pap

Na styropapę zalecane jest układanie pap w nowej technologii zmniejszającej ryzyko wytapiania styropianu podczas zgrzewania. Zapraszamy do innych naszych aukcji.

Nowoczesne papy zgrzewalne wykonane w technologii "Szybki Zgrzew" to nowa jakość w dziedzinie układania pap. Większa o 40% profilowana, termoaktywna powierzchnia spodnia papy wykonanej w tej technologii to nie tylko gwarancja skutecznego, pewnego zgrzania jej całą powierzchnią do podłoża, ale również wydatne przyspieszenie operacji zgrzewania.

Zgrzewanie do podłoża papy z profilowanym spodem "Szybki Zgrzew" jest około 30% szybsze i wymaga znacznie mniej energii, co ogranicza ryzyko przegrzania mieszanki asfaltowej, które jest podstawową przyczyną przedwczesnego starzenia się papy. W przypadku pap modyfikowanych do minimum spada prawdopodobieństwo rozpadu struktury kauczuku SBS, dzięki czemu papa zachowuje deklarowane parametry techniczne, elastyczność i żywotność. W papach produkowanych w tej technologii, dzięki temu że profilowana spodnia strona papy gwarantuje równomierny, pewny i szybki zgrzew z podłożem na całej powierzchni, udało się zwiększyć o 20-50% grubość górnej, głównej powłoki hydroizolacyjnej, umieszczonej nad osnową. Pozwoliło to znacząco poprawić przyczepność posypki bazaltowej, która nie ulega osypywaniu. Tym samym papa jest bardziej odporna na destrukcyjne działanie promieni słonecznych UV, co wydatnie poprawia trwałość wykonywanego pokrycia.

Ekonomika stosowania pap wykonanych w technologii "Szybki Zgrzew" jest bezdyskusyjna. Skrócenie czasu zgrzewania papy do podłoża oraz ograniczenie zużycia gazu podczas operacji zgrzewania pozwalają wykonawcy zarówno na poprawę wydajności, jak i zmniejszenie kosztów, a tym samym wzrost rentowności wykonywanych robót izolacyjnych. Podkreślić należy również fakt, że ulepszone właściwości pap osiągnięto za pomocą rozwiązań bezpiecznych dla ludzi i środowiska naturalnego, bez stosowania dodatkowych substancji chemicznych. Stosowanie pap zgrzewalnych w technologii "Szybki Zgrzew" jest wyrazem dbałości o środowisko naturalne - ponad 25% zmniejszenie zużycia gazu podczas operacji zgrzewania papy owocuje znaczącym ograniczeniem emisji tlenków węgla do atmosfery, a tym samym zmniejsza efekt cieplarniany.

GALERIA

DLACZEGO NASZA OFERTA?

Wycena

 • Po przesłaniu projektu budowlanego lub wymiaru dachu, doradca techniczny przygotowuje kompleksową wycenę potrzebnego materiału oraz kosztów dostawy.

Płatność

 • PayU

 • Przelew tradycyjny

 • Płatność przy odbiorze

Dostawa

 • Termin 48-72h

 • Spedycja Poczta Polska

 • Kurier DHL

Cennik wszystkich grubości styropapy PŁASKIEJ w naszej ofercie

x EPS 60 EPS 80 EPS 100
5cm 18,10zł 18,30zł 18,90zł
8cm 23,30zł 23,80zł 24,80zł
10cm 26,30zł 26,80zł 27,80zł
12cm 29,80zł 30,20zł 32,00zł
15cm 34,10zł 35,30zł 36,90zł

O firmie

Firma Bitumen oferuje swoje usługi na terenie całej Polski. Szeroka sieć dystrybucji w całym kraju pozwala nam na dostarczenie towaru po zamówieniu w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy techniczni i logistycy są do państwa dyspozycji.

Dzięki stałej obecności na rynku nieustannie kontrolujemy produkty oferowane przez producentów w kraju i zagranicą. Nie zawsze najdroższy produkt jest produktem najbardziej odpowiadającym specyfice państwa dachu. Tak samo produkty o najniższej cenie mogą okazać się rozwiązaniami krótkotrwałymi generującymi koszty w bliskiej przyszłości. Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu korzyści w postaci optymalnego rozwiązania które pozwoli na bezproblemowe użytkowanie powierzchni dachu przez następne lata.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje