Panewka przednia wałka rozrządu Polonez-fabryczna (6541567530)

zakończona
42,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
  • List polecony priorytetowy 8,50 zł
  • lokalizacja: Żołynia
  • stan: nowy
  • producent części: inny

Panewka wałka rozrządu Polonez-oryginał FSO.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 665 746 260
    kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie należy złożyć na adres : als38@interia.pl Zwrot zakupionego przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty przesłania oświadczenia.Zwrot przedmiotu następuje na adres( wraz z podpisanym własnoręcznie odstapieniem od umowy i paragonem zakupu) ALS, Sklep Wielobranżowy ,Alicja Szydłowska, ul. Rynek 6, 37-110 Żołynia Koszty zwrotu towaru do Sprzedawcy pokrywa Klient.Sprzedawca zwraca Klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym obejmujące koszty dostarczenia rzeczy do Klienta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany w ramach dostawy towarów). Zwrot środków przez Sprzedającego następuje w ciągu 14 dni. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu

reklamacje

Wszelkie reklamacje należy składać w formie pisemnej na adres: ALS, Sklep Wielobranżowy Alicja Szydłowska ul. Rynek 6, 37-110 Żołynia Wzór reklamacji można znaleźć na stronie: https://uokik.gov.pl/wzory_pism.php Sprzedający zobowiązuje sie do ustosunkowania się do złożonej reklamacji w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

pozostałe informacje

Wystawiam faktury VAT. W celu otrzymania faktury proszę uzupełnić odpowiednie dane w formularzu przy zakupie lub w informacji dla sprzedającego. Na wpłaty czekamy maksymalnie 8 dni.