Panasonic DMC-GX8H + 14-140 czarny (6541344704)

zakończona
5 949,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
Zakupy od 799 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rozdzielczość (Mpix): 20.3
 • w zestawie: tylko BODY
 • rodzaj pamięci: SD/SDHC/SDXC
 • zasilanie: akumulator dedykowany
 • czułość ISO: powyżej 12800
 • wizjer: posiada wizjer
 • wielkość wyświetlacza: od 2.6 do 3 cali
 • typ matrycy: live MOS
 • jakość filmów: 4K
 • format RAW: obsługa RAW
 • kolor obudowy: czarny
 • informacje dodatkowe: wbudowana lampa błyskowa, możliwość podłączenia lampy błyskowej, nagrywanie filmów, balans bieli, zdjęcia sekwencyjne, wyjście video, akumulator/ładowarka w zestawie, wi-Fi, dotykowy wyświetlacz, ruchomy ekran LCD, wyjście HDMI
Panasonic DMC-GX8 Body czarny
cena wywoławcza: 5949,00 PLN
Zestaw zawiera:
 • aparat
 • obiektyw LUMIX G Vario 14-140mm f/3,5-5,6 ASPH POWER O.I.S.
 • osłonę gorącej stopki
 • Osłonę korpusu
 • akumulator
 • ładowarkę
 • kabel połączeniowy USB
 • pasek na ramię
 • DVD
 • kartę gwarancyjną
Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.
.

Aparat sprzedawany jest w zestawie z obiektywem LUMIX G Vario 14-140mm f/3,5-5,6 ASPH POWER O.I.S.

Nowy aparat Panasonic, opracowany na bazie sukcesu modelu LUMIX DMC-GX7, został wyposażony w najnowszą technologię rejestracji obrazu w rozdzielczości 4K oraz - po raz pierwszy w aparatach Panasonic - podwójny układ stabilizacji obrazu (Dual I.S.), a jego smukła i elegancka stylistyka prezentuje się doskonale.

Kompaktowy, mobilny i uniwersalny aparat przypadnie do gustu użytkownikom lubiącym fotografowanie w ruchu i na ulicy, a zróżnicowane style fotografowania dostępne w tym modelu docenią zarówno profesjonaliści, jak i fotoamatorzy. Aparat LUMIX DMC-GX8 wyposażony został także w szereg łatwych w obsłudze funkcji kreatywnych, które umożliwiają rejestrowanie i udostępnianie artystycznych wizji z jeszcze większą kontrolą niż dotychczas.

Zapierająca dech w piersiach jakość obrazu za każdym razem

Matryca Digital Live MOS o rozdzielczości 20,3 megapiksela w aparacie LUMIX DMC-GX8 stanowi gwarancję najwyższej jakości obrazu. Nawet w przypadku zdjęć wykonanych przy słabym oświetleniu ilość szumów jest minimalna, a wyższy poziom nasycenia światłem zapewnia lepszą dokładność oraz szerszy zakres dynamiczny, a tym samym realistyczne odwzorowanie kolorów.

Zwiększona zdolność aparatu do rejestracji obrazu przy słabym oświetleniu to także zasługa nowego procesora obrazu Venus Engine, który pozwala uzyskać wysoką rozdzielczość i czułość przy ograniczeniu szumów do minimum. Udoskonalenie to pozwala wyeliminować bloki szumów, które dawniej były trudne do wykrycia, a ostateczny efekt jest maksymalnie zbliżony do tego, co fotograf zobaczył w wizjerze.

Spójność i precyzja odwzorowania obrazu to jeden z podstawowych atutów aparatu LUMIX DMC-GX8, a do uzyskania takiego efektu przyczynia się też pierwszy na świecie podwójny układ stabilizacji obrazu. Dzięki współdziałaniu układów stabilizacji obrazu w obiektywie i korpusie możliwa jest korekta nawet znacznego drżenia ręki, a zdjęcia - zarówno panoramiczne, jak i wykonywane w trybie teleobiektywu oraz przy słabym oświetleniu - nie są rozmazane.

Procesor obrazu Venus Engine z czterordzeniowym procesorem umożliwia szybkie przetwarzanie obrazu w tempie 8 kl./s (AFS) / 6 kl./s (AFC), ułatwiając uzyskanie precyzyjnych i ostrych ujęć szybko poruszających się obiektów. Poprawia on także odwzorowanie kolorów dzięki analizie każdej klatki z uwzględnieniem nie tylko samego koloru, ale także nasycenia i jaskrawości. Aparat LUMIX DMC-GX8 zapewnia również lepsze odzwierciedlenie faktury („Natural Texture Expression”) dzięki znacznie poprawionej czułości, rozdzielczości, odwzorowaniu kolorów i gradacji.

Pełna kontrola nad rejestracją obrazu 4K


Jednym z najważniejszych udoskonaleń w porównaniu z popularnym modelem LUMIX DMC-GX7 jest wprowadzenie funkcji wideofilmowania 4K. Aparat LUMIX DMC-GX8 rejestruje niezwykle płynne wideo w wysokiej rozdzielczości QFHD 4K 3840 x 2160 przy 25p (50 Hz) lub 24p w formacie MP4, a także w rozdzielczości Full-HD 1920 x 1080 przy 60p (50 Hz) w formacie AVCHD Progressive lub MP4 (MPEG-4 / H.264) z praktycznym ciągłym autofokusem.

Nowa funkcja 4K w modelu LUMIX DMC-GX8 pozwala nie tylko na uzyskanie zadziwiającej jakości obrazu wideo, ale także na przyjęcie zupełnie nowego podejścia do procesu fotografowania. Funkcja 4K Photo, powiązana z funkcją zapisu wideo 4K, umożliwia wyodrębnienie 8-megapikselowego kadru z pełną kontrolą i precyzją, co ułatwia uwiecznienie wszystkich magicznych i najbardziej ulotnych chwil.

Aparat LUMIX DMC-GX8 został wyposażony w trzy funkcje 4K Photo: 4K Burst Shooting, 4K Burst (Start/Stop) i 4K Pre-burst. Funkcje, które po raz pierwszy zastosowano w niedawno wprowadzonym modelu LUMIX DMC-G7, pomagają zarejestrować najdoskonalsze ujęcie, pozwalając na wyodrębnienie konkretnego kadru z nagrania wideo 4K:

4K Burst Shooting - umożliwia nieprzerwane fotografowanie w tempie 30 kl./s przez maksymalnie 29 minut i 59 sekund, a materiał ten można następnie wykorzystać tak samo jak zdjęcia seryjne wykonane z przytrzymanym spustem migawki.
4K Burst (Start/Stop) - uruchamia seryjne fotografowanie za pomocą pojedynczego naciśnięcia spustu migawki i zatrzymuje przez kolejne naciśnięcie; taki tryb pracy sprawdza się przy dłuższym oczekiwaniu na najlepszy moment do zdjęcia.
4K Pre-burst - automatycznie zapisuje po 30 klatek z sekundy przed naciśnięciem spustu migawki i po nim, dzięki czemu fotograf ma do dyspozycji aż 60 ujęć, z których może wybrać najlepsze.

Zarówno w trybie 4K Burst Shooting, jak i 4K Burst (Start/Stop) można zarejestrować prawie 30 minut materiału, co daje kilkadziesiąt tysięcy obrazów w różnym formacie: 3840 x 2160 (16:9), 3328 x 2496 (4:3), 3504 x 2336 (3:2) i 2880 x 2880 (1:1).

Uniwersalny aparat na każdą okazję


Seria LUMIX GX słynie z kompaktowej i eleganckiej stylistyki. Najnowszy model, opracowany na bazie sukcesu swojego poprzednika, zapewnia jednocześnie mnóstwo nowych rewelacyjnych funkcji maksymalizujących użyteczność urządzenia. Zbudowany ze stopu magnezowego korpus aparatu LUMIX DMC-GX8 jest lekki, a jednocześnie solidny i wytrzymały. Dzięki odporności na zachlapanie i kurz uzyskanej przez dokładne uszczelnienie poszczególnych części korpusu możliwe jest fotografowanie w ekstremalnych warunkach.

Nowy wizjer LVF o rozdzielczości 2360 tys. punktów można odchylać w zakresie 0–90 stopni, co zwiększa funkcjonalność i wygodę posługiwania się aparatem. Wyświetlacze OLED zastosowane zarówno w wizjerze LVF, jak i monitorze, charakteryzują się szybkim czasem reakcji, co umożliwia precyzyjną obserwację szybko poruszających się obiektów, a wysoki współczynnik kontrastu 10 000:1 gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów bez prześwietlania i zaciemniania mocno oświetlonych i zacienionych stref kadru.

Widoczność w wizjerze LVF znacznie się poprawiła dzięki nowo zaprojektowanej muszli ocznej. Współczynnik powiększenia 1,54x / 0,77x (odpowiednik formatu 35 mm) - jak dotąd największy w całej serii LUMIX G - pozwala skomponować ujęcie i zarejestrować je jako zdjęcie lub materiał wideo dokładnie według koncepcji użytkownika. Z tyłu aparatu zastosowano 3-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1040 tys. punktów, który można odchylać w poziomie (0–180 stopni) i pionie (0–250 stopni), co ułatwia fotografowanie pod różnymi kątami.

Oba wyświetlacze obejmują 100% pola widzenia obiektywu, dzięki czemu fotograf nie przeoczy ważnych wydarzeń rozgrywających się przy krawędziach kadru, a ustawienia jasności, kontrastu i nasycenia wyświetlanego obrazu można regulować osobno. Widok obrazu przełącza się automatycznie między wizjerem LVF a monitorem z tyłu aparatu dzięki czujnikowi oka w wizjerze LVF, co przyczynia się do wydłużenia czasu pracy akumulatora.

Kolejnym rozwiązaniem zwiększającym zakres kontroli użytkownika nad ustawieniami aparatu LUMIX DMC-GX8 są dwa praktyczne pokrętła, których działanie można dostosować do indywidualnych potrzeb. Pokrętła umieszczone z przodu i z tyłu aparatu służą zasadniczo do ustawiania przysłony i szybkości migawki, ale system Dial Operation Switch pozwala tymczasowo zmienić ich przeznaczenie. Takie rozwiązanie usprawnia wybór trybu zdjęć, w tym 4K Photo, oraz umożliwia szybsze i dokładniejsze kadrowanie oraz rejestrowanie ujęć nieruchomych lub filmu.

Fotografowanie najbardziej ulotnych chwil

System autofocusu oparty na detekcji kontrastu stosowany we wszystkich aparatach LUMIX G umożliwia przesyłanie cyfrowego sygnału z szybkością do 240 kl./s, co zapewnia niezwykle szybką i płynną automatyczną regulację ostrości.

W modelu LUMIX DMC-GX8 system ten wzbogacono o opracowaną przez firmę Panasonic technologię Depth From Defocus (DFD)1, która jeszcze bardziej skraca czas ustawiania ostrości. DFD oblicza odległość od obiektu, oceniając dwa obrazy o różnym poziomie ostrości i analizując jednocześnie optyczną charakterystykę kompozycji. W rezultacie automatyczne ustawianie ostrości w aparacie LUMIX DMC-GX8 trwa niewiarygodnie krótko, bo tylko 0,07 sekundy2. Błyskawiczna regulacja ostrości przydaje się szczególnie przy większej ogniskowej oraz umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z większą częstotliwością (8 kl./s AFS / 6 kl./s AFC).

Dzięki zastosowaniu nowego algorytmu wydajność śledzenia przez autofokus w aparacie LUMIX DMC-GX8 poprawiła się o 200% w porównaniu z modelem LUMIX DMC-GX7. Nowy system śledzenia przez autofokus opiera się nie tylko na kolorze, ale także na rozmiarze i wektorze ruchu obiektu, co zwiększa precyzję śledzenia i za każdym razem zapewnia doskonałą ostrość zdjęć. Ponadto funkcja autofokusu przy słabym oświetleniu umożliwia bardziej precyzyjne ustawienie ostrości w ekstremalnie trudnych warunkach, jakie panują na przykład w czasie wieczornego wyjścia z przyjaciółmi czy przy fotografowaniu przyrody po zmroku.

Praktyczne funkcje łączności


Aparat LUMIX DMC-GX8 jest wyposażony w moduł Wi-Fi, który zwiększa funkcjonalność urządzenia, ułatwiając i przyspieszając procedurę udostępniania zdjęć. Dzięki obsłudze standardu NFC aparat można w prosty sposób połączyć ze smartfonem i tabletem, aby wysłać zdjęcia i klipy wideo do mediów społecznościowych lub e-mailem do rodziny i znajomych niemal natychmiast po ich zarejestrowaniu. Urządzenie mobilne można także wykorzystać do zdalnego sterowania aparatem LUMIX DMC-GX8 i regulacji takich ustawień, jak ostrość, przysłona, szybkość migawki i ISO, a także do uruchomienia spustu migawki.

Mnóstwo innych, ciekawych funkcji


-Nowa maksymalna szybkość migawki 1/16 000 s (migawka elektroniczna)
-Udoskonalony tryb panoramy (priorytet jakości obrazu lub kąta ujęcia)
-Gniazdo mikrofonu 2,5 mm
-Ulepszony wizjer LVF 21 mm ułatwiający obsługę aparatu przez osoby noszące okulary
-Precyzyjne ustawienie zakresu ostrości na ekranie aparatu; autofokus z czujnikiem oka / dotykowy / Starlight
-Tryb P/A/S/M przy rejestracji wideo
-Tryb cichy
-Tryb kreatywnej kontroli
-Edycja w aparacie, w tym: przetwarzanie formatu RAW i retusz
-Tryb filmu poklatkowego / animacji poklatkowej

1 System autofocusu opartego na detekcji kontrastu z technologią DFD działa tylko z obiektywami Panasonic Mikro Cztery Trzecie.
2 W trybie AFS, z obiektywem LUMIX G VARIO 14–140 mm / F3,5–5,6 ASPH. / POWER O.I.S. (H-FS14140) lub LUMIX G X VARIO 12–35 mm / F2,8 ASPH. / POWER O.I.S. (H-HS12035) (w przybliżeniu).

Liczba efektywnych pikseli 20,3 mln
Typ matrycy Live MOS
Rozmiar matrycy 17,3 x 13,0 mm
Stabilizacja obrazu typu "Image Sensor Shift"
Mocowanie obiektywu Micro 4/3
Czas otwarcia migawki 60-1/8000 s, czas B (maks. 30 min)
Filmy: 1/25-1/16000 s
Samowyzwalacz 2 lub 10 s
System ustawiania ostrości Kontrastowy system AF
Tryb ustawiania ostrości AFS (Jednorazowy) / AFF (Zmienny) / AFC (Ciagły) / MF
Tryb AF
Wykrywanie i śledzenie twarzy i oczu
49-polowe ustawianie ostrości
niestandardowe ustawianie obszarów ostrości
1-polowe ustawianie ostrości
punktowe ustawianie ostrości
Zakres działania AF EV -4-18 (ekwiwalent ISO 100)
Lampa wspomagająca AF Tak
Blokada AF Tak (przycisk AF/AE LOCK)
Pozostałe funkcje AF One Shot AF, Shutter AF, zwolnienie migawki po wciśnięciu przycisku do połowy, Quick AF, stale mierzony AF (podczas nagrywania filmów), Eye Sensor AF, AF+MF, MF Assist, Touch MF Assist, Focus Peaking, funkcja Touch AF/AE, Touch Pad AF, migawka dotykowa
System pomiaru światła System 1728-strefowy, wielowzorcowy
Tryb pomiaru światła
Wielopunktowy
Centralny ważony
Punktowy
Zakres pomiaru
EV 0-18 (obiektyw f/2, odpowiednik ISO 100)
Tryb naświetlenia
Program AE
Priorytet przysłony AE
Priorytet migawki AE
Manualny
Czułość ISO
Auto
Inteligentny tryb ISO
100 (Extended) / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 / 25600 (możliwość zmiany na krok 1/3 EV)
(Nagrywanie filmów z maksymalną czułością ISO 6400)
(Automatyczna czułość ISO w trybie M)
Kompensacja naświetlenia
±5 EV (±3 EV dla filmów) w krokach co 1/3 EV
Blokada AE Tak (przycisk AF/AE LOCK)
Bracketing AE
3, 5, 7 klatek co 1/3, 2/3 lub 1 EV, maks. ±3 EV, pojedyncze/seryjne
Wyświetlacz
OLED ze sterowaniem dotykowym, obracany
Przekątna 3 cale
Format 3:2
Szerokie kąty widzenia
Rozdzielczość ok. 1,04 mln punktów
Pokrycie kadru: ok. 100%
Ustawienia monitora: Jasność, Kontrast, Nasycenie, Czerwony odcień, Niebieski odcień
Wizjer
elektroniczny, odchylany OLED
Rozdzielczość: 2,36 mln punktów
Pokrycie kadru: ok. 100%
Regulacja dioptrii: od -4,0 do +3,0
Około 1,54x/0,77x (odpowiednik aparatu 35 mm) z obiektywem 50 mm ustawionym na nieskończoność
Czujnik oka
Ilość programów tematycznych 24
Balans bieli
Auto
światło dzienne
pochmurno
w cieniu
światło halogenowe
lampa błyskowa
ustawianie bieli 1, 2, 3, 4
ustawienie temperatury koloru
Regulacja balansu bieli
zabarwienie niebieskie/bursztyno­we
zabarwienie magenta/zielone
Ustawienia temperatury kolorów
2500-10000 K z krokiem co 100 K
Bracketing balansu bieli
3 ekspozycje w osi niebieski/bursztynow­y lub purpura/zielony
Format zapisu zdjęć
JPEG (DCF, Exif 2.3)
RAW
MPO (w przypadku podłączenia obiektywu 3D w standardzie systemu Mikro Cztery Trzecie)
Format zapisu filmów
AVCHD (format audio: Dolby Digital 2 kanały)
MP4 (format audio: AAC 2 kanały)
Proporcje obrazu 4:3, 3:2, 16:9, 1:1
Jakość zdjęć
RAW
RAW+Fine
RAW+Standard
Fine
Standard
MPO+Fine (z obiektywem 3D w standardzie systemu Mikro Cztery Trzecie)
MPO+Standard (z obiektywem 3D w standardzie systemu Mikro Cztery Trzecie)
Przestrzeń barw
sRGB
AdobeRGB
Rozmiary zdjęć (piksele)
[4:3] 5184x3888(L) / 3712x2784(M) / 2624x1968(S) / 1824x1368 (z dołączonym obiektywem 3D w standardzie Mikro Cztery Trzecie)
[3:2] 5184x3456(L) / 3712x2480(M) / 2624x1752(S) / 1824x1216 (z dołączonym obiektywem 3D w standardzie Mikro Cztery Trzecie)
[16:9] 5184x2920(L) / 3840x2160(M) / 1920x1080(S) / 1824x1024 (z dołączonym obiektywem 3D w standardzie Mikro Cztery Trzecie)
[1:1] 3888x3888(L) / 2784x2784(M) / 1968x1968(S) / 1712x1712 (z dołączonym obiektywem 3D w standardzie Mikro Cztery Trzecie)
Rozdzielczość filmów
MP4:
[4K] 3840x2160: 4K/25p 100 Mb/s, 4K/24p 100 Mb/s

[Full HD] 1920x1080: FHD/50p 28 Mb/s, FHD/25p 20 Mb/s
[HD] 1280x720: HD/25p 10 Mb/s
[VGA] 640x480: VGA/25p 4 Mb/s
AVCHD: [Full HD] 1920x1080: FHD/50p: nagrywanie 28 Mb/s, 50p
[Full HD] 1920x1080: FHD/50i: nagrywanie 17 Mb/s, 50i
[Full HD] 1920x1080: FHD/25p: nagrywanie 24 Mb/s / 50i (wydajność matrycy wynosi 25 kl./s)
[Full HD] 1920x1080: FHD/24p: 24 Mb/s
Menu w języku polskim tak
Pamięć karty pamięci SD/SDHC/SDXC
Złącza
USB: USB 2.0 High Speed Multi
HDMI: micro HDMI TypeD / VIERA Link/Wideo: Auto / 4K / 1080p / 1080i / 720p / 576p/Audio: Stereo
Wyjście sygnału audio i video: Monofoniczny, NTSC/PAL/
Mikrofon: Stereo, redukcja wiatru: WYŁ. / Standardowa / Wysoka
Głośniki: Mono
Złącze zdalnego sterowania: wejście 2,5 mm do podłączenia zdalnego sterowania
Gniazdo wejściowe mikrofonu: φ2,5 mm dla mikrofonu zewnętrznego/Tryby Stereo/Mono są dostępne po podłączeniu DMW-MS1 (opcjonalnie).
Zasilanie
akumulator litowo-jonowy (7,2 V, 1200 mAh, 8,7 Wh)
Wi-Fi
IEEE 802.11b/g/n, 2412-2462 MHz (1-11 ch), Wi-Fi / WPA / WPA2, Tryb Infrastruktura
NFC
ISO/IEC 18092, NFC-F (tryb pasywny)
Wymiary (dł. x wys. x gł.)
133,2 x 77,9 x 63,1 mm
Masa
ok. 435 g (sam korpus)
ok. 487 g (korpus z baterią i kartą SD)

Gwarancja: 24 miesiące

Alior Bank
71 2490 0005 0000 4530 6685 9546

.
Zapraszam także na inne moje aukcje (RIMEX-SKLEP3):
Inne aukcje | Strona o mnie | Komentarze | Zadaj pytanie © sellhelp
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u RIMEX-SKLEP3 za co najmniej 799 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 71 2490 0005 0000 4530 6685 9546
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Prowadzimy również sprzedaż hurtową
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

RIMEX Łukasz Rypień
Juliusza Słowackiego 49
05-075 Warszawa
NIP: 952-209-49-73
REGON: 146591150

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 10:00 - 14:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Przyjmujemy sprzęt używany w rozliczeniu.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Rimex Łukasz Rypień
Słowackiego 49
05-075 Warszawa
PL

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Panasonic Polska
serwis do wyboru
00-000 serwis do wyboru
PL
Dodatkowe informacje

 e-Gwarancja
 

e-Gwarancja obowiązuje na terytorium Polski i jest stosowana jedynie dla  produktów dystrybuowanych przez Panasonic Marketing Europe GmbH Oddział  w Polsce. Jedynym wymaganym dokumentem przy zgłoszeniu reklamacji  produktu jest czytelny fiskalny dowód zakupu z tym jednak zastrzeżeniem,  że kraj zakupu i kraj zgłoszenia reklamacji musi być tożsamy. Dokument  ten należy przedstawić wraz z wadliwym produktem w Autoryzowanym Centrum  Serwisowym lub w przypadku naprawy „domowej” pracownikowi wykonującemu  naprawę. 


Więcej informacji pod adresem: http://www.panasonic.com/pl/gwarancja.html