Pamiątka Chrztu Świętego Prezent Statuetka KRZZ2 (7112575408)

zakończona
114,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,80 zł
 • Paczka48 14,80 zł
 • Przesyłka kurierska 17,80 zł
 • lokalizacja: Białystok, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

opis

Przedmiotem sprzedaży jest Pamiątka Religijna "Krzyż 3D" z Twoją dedykacją.
Wygrawerujemy ją dla Ciebie wewnątrz szklanej statuetki o wymiarach 10x7x3 cm.


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Dostawa i płatność
od 11,80 zł

Lokalizacja: Białystok, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,80 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
11,80 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
5 dni roboczych
Paczka48
pierwsza sztuka
14,80 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
19,80 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
5 dni roboczych
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,80 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Punkty odbioru

Kryształy 3D
ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25
15-025 Białystok
woj. podlaskie
email: bok@krysztaly3d.pl
tel.: 85 734 13 24

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

KSK Anna Sawoń
ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25
15-025 Białystok
Dodatkowe informacje

 1. Przedsiębiorstwo KSK Anna Sawoń (w skrócie KSK) odpowiada za wady sprzedawanych produktów na podstawie obowiązujących przepisów prawa. 
 2. Reklamacje można składać do KSK w formie elektronicznej przesyłając stosowne oświadczenie pocztą elektroniczną na adres bok@krysztaly3d.pl, lub w formie pisemnej na adres siedziby KSK. Link do proponowanego wzoru pisma reklamacyjnego został umieszczony na końcu tego opisu. 
 3. Z uwagi na charakter sprzedawanych przez KSK kryształów 3D najlepszą formą składania reklamacji jest wysłanie wiadomości email na adres bok@krysztaly3d.pl. Jeżeli będzie to uzasadnione charakterem wady do jego opisu powinny zostać dołączone zdjęcia dokumentujące wadę. W sytuacji wątpliwej może zajść konieczność zwrotu reklamowanego produktu do siedziby KSK. Przed odesłaniem reklamowanego produktu należy uzgodnić wcześniej z przedstawicielem KSK tryb i warunki, na jakich ma nastąpić wysyłka. 
 4. Podstawą reklamacji zamówionego kryształu 3D nie może stanowić zmiana przez klienta koncepcji lub oceny projektu po jego zaakceptowaniu. 
 5. W przypadku, gdy doręczona przesyłka z zamówionymi produktami będzie nosiła znamiona uszkodzenia (tj. zgniecenia, zamoczenia opakowania, naderwania taśm zabezpieczających, przerwania ciągłości opakowania) prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności przedstawiciela firmy przewozowej, której została powierzona dostawa produktów. 
 6. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że KSK niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony w ramach reklamacji lub też KSK nie wymieniło produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunęła. 
 7. KSK rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni KSK nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi KSK. 
 8. Po wyczerpaniu trybu reklamacyjnego, klienci mają możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim działającym przy wybranym przez klienta Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce *Konsumenci*, opcja *Rozstrzyganie sporów konsumenckich*. 

Wzór formularza reklamacji: https://www.krysztaly3d.pl/hotlink/dokumenty/reklamacja.pdf 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

KSK Anna Sawoń
ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25
15-025 Białystok

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 1. Klient, który dokonał zakupu jako osoba fizyczna i nabył dany produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, podlega ochronie ustawowej jako konsument. 
 2. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta konsument może odstąpić od umowy zakupu, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty odebrania zamówionych produktów. W przypadku dostawy zamówienia partiami bieg tego terminu rozpoczyna się od dnia dostarczenia ostatniej części zamówienia. Prawo to jednak jest ograniczone w sytuacji, gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (art. 38 ww. ustawy). 
 3. Oznacza to, że gdy przedmiotem zamówienia jest kryształ 3D z wykonanym indywidualnym grawerunkiem wg. specyfikacji klienta nie przysługuje mu prawo do odstąpienia od umowy wynikające z Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, a KSK nie jest zobowiązane przepisami prawa do jego przyjęcia oraz automatycznego zwrotu ceny jego zakupu. 
 4. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości wykonania zamówionych produktów konsument ma prawo złożyć reklamację.


O sprzedającym
CrystalCiTY-pl
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

288

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • +48 ** *** ** ** (pokaż)
 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy producentami eleganckich kryształów 3D. Stanowią idealny prezent okolicznościowy. Kryształy 3D wykonujemy grawerując laserem 3D wewnątrz szklanych statuetek, bez naruszania ich powierzchni. Duże możliwości personalizacji pozwalają na stworzenie unikalnych kompozycji 3D już dla jednej sztuki! 

Na Allegro posiadamy dwa odrębne konta:

 • CrystalCITY-pl - na którym sprzedajemy produkty I kategorii, wolne od jakichkolwiek wad produkcyjnych.
 • StrefaPromocji - zwane inaczej kontem OUTLETowym, na którym można kupić produkty przecenione z drobnymi wadami (czasami niewidocznymi gołym okiem), tj. delikatne zarysowania czy pęcherzyki powietrza.

Pozostałe informacje

I. Złożenie zamówienia

 1. Wszystkie produkty prezentowane na koncie CrystalCiTY-pl są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 2. Ceny produktów prezentowanych w serwisie są cenami brutto, tj. obejmują podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości określonej przez obowiązujące przepisy prawa.
 3. Oferty prezentowane na koncie CrystalCiTY-pl stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok.
 4. Umowa kupna-sprzedaży zostaje zawarta w momencie przyjęcia przez klienta oferty prezentowanej na stronach allegro, w ramach konta CrystalCiTY-pl, co następuje z chwilą złożenia przez niego zamówienia za pośrednictwem formularza zamówień stanowiącego integralną część serwisu allegro.
 5. Umowa zawarta pomiędzy klientem a KSK dotycząca zakupu danego produktu ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia, na który składa się czas wykonania (przygotowania) zamówionych produktów oraz czas ich dostawy. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów z oferty KSK prezentowanej na koncie CrystalCiTY-pl jest adres dostawy wskazany przez klienta, z zastrzeżeniem produktów odbieranych osobiście przez klientów, w których miejscem spełnienia świadczenia jest siedziba KSK.

II. Wykonanie zamówienia

 1. KSK rozpocznie wykonywanie zamówienia (tj. przyjmie zamówienie do wykonania) niezwłocznie po otrzymaniu informacji od allegro o złożonym zamówieniu.
 2. Czas realizacji dla zamówień przyjętych do wykonania w soboty, niedziele oraz święta rozpoczyna się od najbliższego dnia roboczego.
 3. Jeżeli w opisie produktu nie została wyszczególniona taka informacja, zamówienie zostanie wykonane niezwłocznie, nie dłużej jednak niż w ciągu 14 dni.
 4. Wydłużenie zadeklarowanego przez KSK czasu potrzebnego na przygotowanie produktu może nastąpić, gdy klient poprosi o wykonanie nietypowych prac projektowych lub modyfikacje przedstawionego do weryfikacji projektu produkcyjnego. W takiej sytuacji termin wykonania produktu wydłuża się  o czas potrzebny na dodatkowe prace projektowe oraz okresy oczekiwania na odpowiedzi klienta.
 5. Zamawiający ma prawo do wprowadzenia korekt w złożonym zamówieniu w każdym momencie jego realizacji. Wymagane jest w tym celu złożenie przez klienta pisemnego oświadczenia wysłanego drogą elektroniczną na adres email: bok@krysztaly3d.pl. KSK zrealizuje zamówienie uwzględniając zgłoszoną zmianę. Jednakże, jeżeli zgłoszona przez klienta korekta zamówienia wiązać się będzie ze wzrostem kosztów jego wykonania KSK będzie przysługiwało z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie, o którego wysokości KSK powiadomi klienta niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zgłoszonych przez niego zmianach. W takim przypadku wprowadzenie zmian w zamówieniu wiązać się będzie z wyrażeniem przez klienta zgodny na wyższe wynagrodzenie KSK.
 6. Zamawiający ma prawo do rezygnacji z zamówienia w każdym momencie jego realizacji. Wymagane jest w tym celu złożenie przez klienta pisemnego oświadczenia wysłanego drogą elektroniczną na adres email: bok@krysztaly3d.pl. W przypadku rezygnacji przez klienta ze złożonego zamówienia na kryształ 3D lub inny produkt wykonywany wg. indywidualnej specyfikacji klienta KSK przysługuje rekompensata pokrywająca koszt wykonanych już prac projektowych i zużytych materiałów. KSK każdorazowo poinformuje klienta o wysokości rekompensaty niezwłocznie po otrzymaniu informacji o jego chęci rezygnacji z zamówienia, równocześnie wstrzymując prace do uzyskania potwierdzenia lub zmiany decyzji klienta.

III. Warunki dostawy

 1. Zamówione produkty dostarczane są przy udziale wyspecjalizowanych operatorów pocztowych i kurierskich. Istnieje także możliwość osobistego odbioru zamówionych produktów w siedzibie KSK przy ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25 w Białymstoku, po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu odbioru.
 2. Jeżeli klient nie zastrzeże inaczej, usługa transportu (przesyłki) zamówionych produktów zostanie zrealizowana niezwłocznie po ich wykonaniu.
 3. Gotowe produkty przeznaczone do wysyłki: kurierem (zostaną nadane najpóźniej w kolejnym dniu roboczym) lub pocztą (zostaną nadane najpóźniej w ciągu kolejnych 2 dni roboczych).
 4. Zamówienia wysłane pocztą są dostarczane zazwyczaj w ciągu 2-4 dni, nie później jednak niż w ciągu 14 dni. Zamówienia wysłane kurierem są dostarczane zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki, nie później jednak niż w ciągu 7 dni.
 5. W przypadku odbioru osobistego, o możliwości odebrania zamówionego produktu klient jest informowany drogą elektroniczną.
 6. Zamówione produkty dostarczane są wyłącznie na obszarze Unii Europejskiej. Wysyłka poza obszar Unii Europejskiej nie jest możliwa. Koszty wysyłek zagranicznych są ustalane indywidualnie w zależności od wagi przesyłki oraz kraju przeznaczenia.

IV. Formy płatności

 1.  Możliwe są następujące formy płatności: a) przy odbiorze – zapłata gotówką w siedzibie KSK zlokalizowaną przy ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25 w Białymstoku; b) za pobraniem – zapłata gotówką kurierowi lub doręczycielowi poczty przy odbiorze zamówionych produktów; c) przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej (email) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę; d) przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399; e) kartą płatniczą (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez PayU S.A.
 2. Z wyjątkiem sytuacji, gdy płatność następuje przy odbiorze lub za pobraniem klient jest zobowiązany do zapłaty ceny za zamówione produkty, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy.
 3. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu prezentowanych na koncie CrystalCiTY-pl, KSK zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez nieudostępnianie określonych opcji płatności i dostawy.

V. Zwrot zużytego sprzętu elektrycznego

 1. KSK będąc w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym zbierającym sprzęt (numer rejestrowy GIOŚ: E0012221W) umożliwia swoim klientom oddanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przeznaczonego dla gospodarstw domowych. Każdy klient zakupując u nas sprzęt elektryczny lub elektroniczny ma możliwość nieodpłatnego pozostawienia zużytego sprzętu tego samego rodzaju w ilości nie większej niż sprzedawany nowy sprzęt. Zebrany w ten sposób zużyty sprzęty zostanie przekazany do zakładu przetwarzania odpadów.
 2. Chęć zwrotu zużytego sprzętu należy zgłosić drogą mailową na adres email: bok@krysztaly3d.pl w okresie nie dłuższym niż jeden miesiąc od zakupu nowego sprzętu. Sam zwrot zużytego sprzętu powinien nastąpić w ciągu 5 dni od zgłoszenia chęci zwrotu. Klient wysyła zużyty sprzęt na swój koszt na adres siedziby KSK.

VI. Ochrona danych osobowych i archiwizacja zleceń

 1. Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych powodować będzie niemożność dokonania przez klienta zakupów. Dokonując zakupu klient może wyrazić zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez KSK danych osobowych klienta w celu i w zakresie potrzebnym dla wykonania przez KSK zamówienia (tj. dla dostarczenia klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń). Dane osobowe klienta mogą zostać przekazane osobom trzecim wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji zamówienia, w szczególności przedsiębiorcom pośredniczącym w zamawianiu usług kurierskich, operatorom pocztowym i firmom kurierskim w celu nadania przesyłki.
 2. Dane będą przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101 poz.926 z późn. zm.) oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych. Klient ma prawo swobodnego dostępu (wglądu) do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić do administratora danych, w formie pisemnej. Administratorem danych jest KSK Anna Sawoń, mająca swoją siedzibę w Białymstoku przy ul. J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
 3. Klient składając zamówienie potwierdza, iż udostępniając KSK materiały potrzebne do realizacji zamówienia (zdjęcia, tekst dedykacji, modele 3D, itp.) nie narusza postanowień Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Wszelką odpowiedzialność za niezgodność przekazanych materiałów z podaną ustawą ponosi klient.
 4. Jeżeli klient nie wyda dyspozycji nakazującej usunięcie przekazanych przez niego materiałów KSK podda je archiwizacji w celach księgowych oraz ewentualnego powtórzenia zamówienia.
 5. KSK ma prawo do usunięcia archiwizowanych materiałów w każdym momencie, bez uprzedniego informowania klienta.

VII. Postanowienia końcowe

 1. Opisy i zdjęcia produktów umieszczone w ofertach prezentowanych na koncie CrystalCiTY-pl są własnością KSK Anna Sawoń.
 2. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 85 734 13 24 lub e-mailowy na adres bok@krysztaly3d.pl.
Numer oferty:7112575408
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry