Palnik 16kW na pellet agropelet rotacyjny obrotowy (6541255478)

zakończona
3 990,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowe

Palnik i kotły na pellet… a ile Ty zaoszczędzisz na tanim ogrzewaniu pelletowym. Sprzedaż, montaż i serwis.

Koszt modernizacji i zakup ekologicznego

pelletu na cały sezon

=

Zakup oleju opałowego czy gazu LPG

na sezon

Nasz system twoje oszczędności...

Skontaktuj się w sprawie darmowej wyceny modernizacji twojej kotłowni lub montażu palnika

No Limits Energy Bydgoszcz

Zajmujemy się sprzedażą, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym w tej części kraju. No Limits Energy Bydgoszcz tel 660-768-988.

www.NoLimitsEnergy.p­l

Nie jesteś przekonany... dzwoń, pytaj i wykorzystaj nasze doświadczenie aby podjąć właściwą decyzję.

Przy zakupie palnika w No Limits Energy montaż i uruchomienie gwarancyjne w Promocyjnej Cenie!!!

Posiadamy w ofercie wszystkie produkty firmy Kipi w tym palniki 18kW do przemysłowych 250kW.

Pellet to ekologiczne paliwo z drewna

Palenie pelletem jest ok.:

50% tańsze od oleju opałowego.

50% tańsze od gazu LPG.

30% tańsze od gazu ziemnego.

i porównywalnie do eko-groszku.

Palnik na Pellet – Co To jest?

Palnik na pellet to urządzenie, które możemy zamontować do obecnie posiadanego kotła w celu jego modernizacji i rozpoczęcia ogrzewania pelletem, czyli paliwem z biomasy. Jeśli do tej pory ogrzewałeś węglem, olejem czy gazem – możesz szybko i prosto to zmienić, właśnie dzięki zamontowaniu do posiadanego urządzenia palnika na pellet.

Poniższe zdjęcie prezentuje budowę palnika. Szczegółowe, techniczne informacje znajdziesz w zakładce Zasada działania palnika .

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentujący działanie palnika.

https://youtu.be/fdE­T8ZD6fn8

Palniki KIPI w skrócie:

 • komfort i wygoda użytkowania – dzięki obrotowej komorze spalania oraz nadmuchowej palnik nie wymaga czyszczenia – oszczędzasz swój czas!
 • czystość – pellet to bardzo czyste paliwo (np. w porównaniu z ekogroszkiem, węglem, czy olejem opałowym), dodatkowo fakt, iż komory spalania nie trzeba czyścić sprawiają, że łatwo jest utrzymać kotłownię w czystości
 • najwyższa jakość wykonania: wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów
 • palnik nie wymaga codziennej obsługi – rozpalanie, proces spalania, wygaszanie i oczyszczanie sterowane są automatycznie
 • nowoczesne sterowanie – sterownik renomowanej firmy PLUM
 • możliwość kontroli pracy i zmiany parametrów pracy palnika przez Internet za pomocą smartfonu, tabletu czy laptopa.
 • kontrola płomienia za pomocą fotokomórki
 • alternatywa dla palników gazowych i olejowych – paliwo typu pellet daje do 60 % oszczędności w stosunku do gazu i oleju opałowego
 • palnik KIPI przystosowane są do spalania także paliwa gorszej jakości i agro-pelletów
 • Koniec z Czyszczeniem Palnika – Dzięki Obrotowej Komorze Spalania

Standardowe palniki dostępne na rynku należy czyścić nawet 2 razy w tygodniu. My w naszym palniku zastosowaliśmy innowacyjny mechanizm czyszczenia – obrotową komorę paleniskową oraz nadmuchową, dzięki czemu palnika nie musisz czyścic w ogóle. Zasada działania jest bardzo prosta, a jak wiadomo proste rozwiązania są zawsze najlepsze. Prace badawcze nad tym rozwiązaniem rozpoczęliśmy już w 2010 roku. W wyniku przeprowadzonych badań samodzielnie opracowaliśmy, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy palnik. Od wprowadzenia palnika na rynek polski w 2013 dokonaliśmy jeszcze kilku ulepszeń, które sprawiły ,że palnik jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników.

Zastosowanie rotacyjnej komory spalania to wygoda i komfort dla Ciebie, wynikający z oszczędności czasu, którego nie musisz poświęcać na czyszczenie palnika oraz możliwość spalania pelletu gorszej jakości oraz agro-pelletów.

Pierwszy na Rynku Taki Palnik

Komora paleniskowa obracając się oczyszcza się z popiołów i żużli, dzięki temu palnik cały czas pracuje efektywnie, bez spadków mocy i nigdy nie dochodzi do jego zapychania się.

Oferujemy Tobie urządzenia najnowszej generacji – w pełni zautomatyzowane palniki umożliwiające spalanie paliwa stałego typu pellet oraz agro-pellet. Gwarantujemy najwyższą jakości wykonania i dbałość o szczegóły.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek palnik nie wymagający czyszczenia, a opracowana przez nas technologia otrzymała patent Urzędu Patentowego RP .

Korzyści dla Ciebie – Dlaczego Warto Stosować Palnik na Pellet KIPI

 • Oszczędzasz pieniądze
  Pellet to paliwo konkurencyjne w stosunku do innych paliw stałych.
  Zastosowane przez nas rozwiązanie podziału powietrza na pierwotne i dopalające powoduje ponadto bardziej efektywne spalanie i zmniejszenie emisji zanieczyszczeń.
  Dodatkowo w naszych palnikach możesz spalać paliwo gorszej jakości i agropellety, które standardowych produktach dostępnych na rynku powodują zapychanie się palników – a więc praca palnika jest niemożliwa.Co więcej – zastosowane przez nas rozwiązania sprawiają, że palnik będzie dłużej pracował bez konieczności serwisowania i wymiany głównych elementów palnika (najważniejszym z nich jest komora spalania).
 • Oszczędzasz czas
  Palniki KIPI dzięki zastosowaniu obrotowej komory spalania pracują cały sezon bez konieczności czyszczenia. Wystarczy, że co jakiś czas uzupełnisz paliwo w zasobniku. Palnik sam się rozpala i wygasza – bez Twojej ingerencji – możesz więc spokojnie wyjechać na kilka z dni z domu, a aby mieć spokój prace palnika możesz obserwować on-line.
 • Dbasz o swój komfort i wygodę
  Pellet to paliwo czyste, nie pyli nie brudzi kotłowni. Dodatkowo w związku ze wspomnianą powyżej obrotową komorą spalania nie musisz palnika czyścić (standardowe palniki czyścic trzeba aż 2 razy w tygodniu). Jest to naprawdę ogromna różnica w porównaniu do dostępnych na rynku rozwiązań.Warto podkreślić, że obecnie w naszych palnikach obraca się komora paleniskowa i nadmuchowa, co jeszcze bardziej zwiększa efektywność oczyszczania się palnika z pyłów lotnych ,żużli i popiołów. KONIEC Z CZYSZCZENIEM PALNIKA I ZAPYCHANIEM SIĘ KOMORY SPALANIA!
 • Dbasz o swoich bliskich
  Dzięki temu, że palnik sam się oczyszcza oraz działa bezobsługowo, a dodatkowo jego prace można obserwować przez Internet wiele osób wybiera to rozwiązanie dla starszych członków rodziny – zapewniają im bezpieczne, tanie ciepło, które nie wymaga pracy z ich strony. A Ty przyjeżdżasz raz na jakiś czas i uzupełniasz paliwo.
 • Dbasz o bezpieczeństwo
  Konstrukcja palnika oraz zawirowanie kity płomienia w podajniku ogranicza do minimum ryzyko cofania się płomienia. Sterowanie kontroluje oraz alarmuje o stanach niebezpiecznych w pracy palnika.
 • Bardzo prosta obsługa
  Intuicyjny sterownik jest naprawdę prosty w obsłudze.
 • Dbasz o środowisko.
  Pellet to paliwo eklogiczne.
  Dbasz o otoczenie swoje i swoich najbliższych. Dym unoszący się z komina jest jasny, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.
 • Możesz być mobilny
  Możliwość sterowania przez Internet sprawia, że gdziekolwiek jesteś masz pod kontrolą pracę palnika.
 • Otrzymujesz produkt najwyższej jakości wykonany z myślą o użytkownikach produktu. Technologia wykorzystana przez nas w palikach KIPI została przez nas opatentowana.
 • Jeśli jesteś instalatorem – instalacja i serwisowanie palnika jeszcze nigdy nie było tak proste! A to wszystko dzięki modułowej konstrukcji palnika (jedyny taki palnik na rynku).

Gdzie Można Stosować Palniki Kipi – Dla Kogo Są Przeznaczone?

Palniki KIPI przeznaczone są dla Ciebie jeśli szukasz alternatywnego sposobu ogrzewania domu lub jeśli w swojej firmie poszukujesz ekologicznego i taniego źródła energii cieplnej. Jeśli rozważasz stosowanie pelletu – nasze rozwiązanie jest dla Ciebie. Stworzyliśmy produkt z myślą o użytkowniku – aby był prosty w obsłudze i bezproblemowy oraz nie wymagał czyszczenia. Dzięki palnikom KIPI w każdej chwili możesz zacząć stosować ekologiczne i tanie paliwo.

Palniki KIPI można stosować z każdym kotłem, który posiada wyczystki popielnikowe – z kotłami centralnego ogrzewania, kotłami parowymi, kotłami przemysłowymi, piecami nadmuchowymi lub technologicznymi (piekarnicze, suszarnie bębnowe, suszarnie fluidalne, nagrzewnice). Palniki KIPI używane są do modernizacji istniejących kotłowni – wdrożenia takie dają korzyści ekonomiczne: tańsze ciepło i w pełni zautomatyzowany proces pracy palnika.

Nasze palniki przeznaczone są dla:

 • Gospodarstw domowych
  Jeśli masz dom lub domek letniskowy i poszukujesz alternatywny dla oleju, węgla czy gazu polecamy Ci paliwo w postaci pelletu: czyste, ekologiczne i bardzo wygodne w użytkowaniu, a przy okazji konkurencyjne cenowo.
  Dzięki palnikom na pellet KIPI zmodernizujesz obecnie posiadany kocioł na inne paliwo stałe – modernizacja jest naprawdę prosta i bezproblemowa. Najlepiej skorzystać tu z usług doświadczonego instalatora, który zapewni bezpieczeństwo wykonanej instalacji i odpowiednie ustawieni a palnika – aby pracował jak najwydajniej i bezawaryjnie.
 • Instytucji publicznych, szkół i hoteli.
  Zmodernizujesz obecnie posiadane rozwiązanie i zapewnisz w swojej instytucji ekologiczne i tanie ciepło. Bardzo ważne, że przy stosowaniu naszych palników nie potrzebujesz dodatkowej osoby do obsługi – palniki nasze działają bezobsługowo i nie wymagają czyszczenia.
 • Przemysłu.
  Palniki KIPI stosować można nie tylko do ogrzewania ale także w piekarniach, suszarniach czy w innych gałęziach przemysłu.

Palniki na pellet KIPI pozwalają optymalizować procesy grzewcze i przyczyniają się do korzyści ekonomicznych, organizacyjnych i eksploatacyjnych.

Co nas Odróżnia od Konkurencji, Czyli Dlaczego Warto Wybrać Palnik KIPI

 • Obrotowa komora spalania i nadmuchowa
  W pierwotnym rozwiązaniu obracała się komora spalania – obecnie obraca się komora spalania i nadmuchowa – dzięki czemu obie komory same się oczyszczają z popiołów i żużli, bez spadków mocy w trakcie czyszczenia.
 • Rozdział powietrza na pierwotne i dopalające
  Dzięki temu rozwiązaniu zwiększa się efektywność spalania oraz zredukowana zostaje emisja zanieczyszczeń.
 • Bezszfowa komora spalania
  Zapewnia brak naprężeń spawalniczych, które mogą przyczynić się do odkształceń i pęknięć komory. Oznacza to dłuższą pracę komory bez konieczności jej serwisowania.
 • Sposób łożyskowania
  Wydawać by się mogło, że jest to szczegół techniczny, jednakże w tym wypadku ma on naprawdę bardzo duże znaczenie. Obrót komory i temperatura powodują, że sposób łożyskowania jest niezwykle ważny. Nieodpowiedni spowoduje, że łożyska będą się szybko zużywać lub może dojść do całkowitego zblokowania komory. W efekcie tego mogą wystąpić: zapchanie komory i cofnięcie płomienie, trwałe uszkodzenie komory, uszkodzenie napędu komory spalania. My zastosowaliśmy opracowany przez i zgłoszony do opatentowanie sposób łożyskowania, który jest trwały i gwarantuje bezproblemową i długą pracę komór spalania.
 • Wiedza techniczna i doświadczenie
  Umożliwiają nam poszukiwanie coraz lepszych i wygodniejszych dla ciebie rozwiązań. Jako eksperci dzielimy się z tobą naszą wiedzą.
 • Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski palnik z obrotową komorą spalania
  Możesz więc czuć się bezpiecznie – decydując się na nasz produkt wybierasz palnik na pellet najwyższej jakości, skonstruowany tak, aby był wygodny i bezpieczny oraz pozwolił ci oszczędzać pieniądze i czas.

Nowoczesne i intuicyjne sterowanie

W naszych palnikach stosujemy najnowocześniejsze sterowanie – regulator renomowanej firmy PLUM . Dzięki niemu obsługa palnika jest naprawdę prosta i bezproblemowa. Istnieje możliwości rozbudowywania sterownika o dodatkowe moduły.

Kontrola pracy palnika przez Internet

Obecnie możliwa jest kontrola pracy i zmiany parametrów pracy palnika przez Internet za pomocą telefonu, tabletu czy laptopa. Będą w pracy masz pod kontrolą pracę urządzenia w domu, domku letniskowym czy u starszych członków rodziny. Jeżeli wystąpi jakiś problem, możesz poprosić o pomoc Twojego instalatora, który za Twoją zgodą ma wgląd do wszystkich ustawień palnika.

 • ecoMAX 850P to urządzenie wykonane w zaawansowanej technologii
 • ecoMAX 850P kontroluje proces spalania
 • ecoMAX 850P standardowo obsługuje obieg grzewczy CO i CWU oraz obieg mieszaczowy
 • regulator dostępny jest w kompletnej zabudowie oraz w wersji z wyjmowanym panelem umożliwiającym montaż na przedniej części kotła.

Ten mikroprocesorowy regulator nowej generacji oznacza dla użytkownika:

 • intuicyjną i prostą obsługę
 • korzystanie z wielu ciekawych funkcji
 • unikalny design
 • system regulacji TOUCH & PLAY
 • atrakcyjny wyświetlacz, na którym wyświetlane są informacje w postaci czytelnych ikon
 • komfort poprzez współpracę z zdalnym sterowaniem ecoSTER

ecoMAX 850P

posiada konstrukcję modułową, zapewniającą rozbudowę BUS. Regulator steruje:

 • pracą kotła (palnika)
 • obsługuje podstawowe funkcje CO i CWU
 • pompę mieszacza oraz mieszacz

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY PALNIKI:

Zasobniki KIPI – najlepsze rozwiązanie na magazynowanie pelletu

Zasobniki służą do magazynowania pelletu w celu dawkowania za pomocą podajnika odpowiedniej ilości paliwa do palnika. Zasobniki KIPI posiadają budowę modułową, dzięki czemu można je łatwiej transportować i instalować w miejscu docelowym.

Indywidualne wymiary dopasowane do potrzeb Klienta

Obejrzyj film przedstawiający zasadę działania palnika na pellet KIPI z obrotową komorą spalania.

Uwaga. Gwarancja jest aktywowana po przeprowadzeniu uruchomienia gwarancyjnego przez autoryzowany serwis.

Firma No Limits Energy może przeprowadzić uruchomienie gwarancyjne twojego palnika skontaktuj się w sprawie wyceny uruchomienia pod nr tel 660-768-988.

Modułowa budowa palnika

Palnik na pellet KIPI składa się z 3 głównych modułów:

 • demontowanej komory nadmuchowej z paleniskową,
 • korpusu (przestrzeń nadciśnieniowa),
 • modułu napędów i czujników.

Palnik na pellet KIPI – modułowa konstrukcja: 3 główne moduły – prosty montaż i serwis.

Taka budowa palnika zapewnia bardzo prosty i szybki montaż oraz łatwy dostęp do wszystkich elementów palnika.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 59 1050 1139 1000 0091 3078 2379
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Termin realizacji zawsze potwierdzamy indywidualnie.
Przewidywany czas 7-14 dni lecz termin ten może ulec wydłużeniu w szczególnych warunkach dlatego proszę przed zamówieniem o kontakt tel 660-768-988 lub mail NoLimitsEnergy@gmail.com
W przypadku wysyłki za granicę koszty są wyliczane indywidualnie dlatego przed zakupem prosimy o kontakt.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

pozostałe informacje

No Limits Energy Łukasz Wolskiul. Śnieżna 2 /31, 85-794 Bydgoszcz... NIP 5542282457 Regon 341364293 tel 660-768-988 www.NoLE.com.pl ... e-mail: NoLimitsEnergy@gmail.com ... Konto bankowe ING Bydgoszcz 59 1050 1139 1000 0091 3078 2379