palisada ring 40 60 70 80 100 120 (6912181493)

9 dni do końca
cena kup teraz
3,81 zł
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • grubość kostki/płyty: grubsza niż 8 cm
 • rodzaj: palisada
 • waga (z opakowaniem): 8.0 [kg]

Usługi Budowlano-Brukarskie

Cena, która zaskakuje. Obsługa, którą zapamiętujesz. Jakość, która zdumiewa.

Kontakt: 500 021 983 r_szmitek@o2.pl Piekary śląskie ul. Królowej Jadwigi
3,81 zł
4,98 zł

Palisada ring 11/40

Palisada to nieodzowny element w wykonywaniu tarasów, schodów, obramowań ostki, niwelacji terenów. Zróżnicowane kształty kolory oraz wysokości pozwolą na wykonanie bardzo wielu rzeczy w naszym ogrodzie oraz otoczeniu.
Galeria
Inne Palisady z tej serii w innych kolorach oraz wymiarach i kształtach dostępne na pozostałych aukcjach allegro.
Aukcja dotyczy palisady Ring 11/40 kolor szary loko zakład produkcyjny w okolicy Radomia.
Palisady produkowane na zamówienie, czas oczekiwania około 2 tygodni, zależne od ilości zamówień.
Zapraszamy na nasz ogród pokazowy w celu obejrzenia wszystkich wyrobów na żywo, Bobrowniki ul. Topolowa Gmina Będzin.
Możliwość odbioru: Radom, Skaryszew, Grójec, Kielce, Zwoleń, Piekary Śląskie, zapytaj o szczegóły.
Małe ilości możemy wysłać przesyłka kurierską paletową do tony, każda rozpoczęta tona to kolejna przesyłka.
Dostawy są wyliczane indywidualnie w zależności od ilości zakupionego asortymentu oraz miejsca i sposobu dostawy.
Do obliczenia dostawy potrzebujemy tj. Ilość asortymentu jaki Państwa interesuje wraz z nazwą i kolorem, miejsce dostawy wraz z kodem pocztowym, nr, telefonu. Te dane prosimy przesłać jako pytanie do sprzedającego. Bez tych danych nie jesteśmy w stanie obliczyć kosztów dostawy.
Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.

Dlaczego my?

 • Posiadamy doświadczenie w usługach brukarskich od 2004 roku,od tamtego momentu pracowaliśmy na asortymencie wielu producentów i oczywiście nadal podejmujemy nowe wyzwania i próbujemy nowe materiały. Te które nie posiadają zastrzeżeń i z których klienci byli zadowoleni i są na dal oferujemy państwu na sprzedaż. Pracujemy tylko i wyłącznie na najlepszych materiałach na Polskim rynku i taki asortyment też oferujemy na sprzedaż. Nie są to koniecznie najtańsze materiały aczkolwiek na pewno w najlepszym wykonaniu.

Sprawdzony sprzedawca

Formy płatności

Kontakt

Usługi Budowlano-Brukarskie
500 021 983
od poniedziałku do soboty od 9;00 do 17;00
r_szmitek@o2.pl

Piekary śląskie
ul. Królowej Jadwigi

Dostawa

Organizowanie dostaw oraz cena odbywa się w zależności od ilości zakupionego asortymentu oraz miejsca dostawy.
Możliwość wysyłki kurierem przy małych zamówieniach oraz transport samochodowy przy większych zamówieniach.

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia.

Sprawdź przesyłkę

Prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym.

Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, prosimy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier.

Regulamin

Prosimy o przemyślane zakupy iż nie ma możliwości zwrotu materiałów zakupionych na naszych aukcjach. Wszystkie towary sprzedajemy bezpośrednio z magazynów producenta i wszystkie dostawy odbywają się prosto z magazynów, co uniemożliwia zwroty.

O nas

Doświadczenie w usługach brukarskich od 2004 r.
Każdy klient który zakupi u nas materiały brukarskie może liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony względem wykonania zabudowy naszych materiałów.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 16 1950 0001 2006 0525 4453 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Usługi Budowlano-Brukarskie Smit Radosław Szmit
Królowej Jadwigi 1/1/11
41-943 Piekary Śląskie
NIP: 811-166-54-45
REGON: 243279169
Nasza firma zajmuje się sprzedażą wyrobów betonowych oraz galanterii betonowej najlepszej jakości oraz z najdłuższą gwarancją co świadczy o jakości wyrobów. Gwarancje na asortyment sięga do 10lat. Na rynku jesteśmy od 2003 roku a usługami brukarskimi zajmujemy się od 2004r. Potrafimy doradzić klientowi jak dany asortyment dostosować oraz zamontować na danym terenie czy inwestycji tak aby spełniał swoje funkcje przez wiele wiele lat a nie kilka miesięcy. Sami korzystamy z pomocy specjalistów którzy robią wszelkiego rodzaju odwierty czy badania geologiczne terenu na którym jest wykonywana inwestycja aby w odpowiedni sposób wykonać daną inwestycje. Zapraszamy do zakupu naszych materiałów oraz korzystania z naszych usług brukarskich oraz wykonywania wszelkich ogrodzeń, kanalizacji, odwodnień, równania terenów.

kontakt

 • 500 021 983
  prosimy o kontakt tel. oraz wszelkie informacje codziennie od 8:00-19:00
 • r_szmitek@o2.pl
  na maile odpisujemy w kolejności ich otrzymywania 7 dni w tygodniu

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Usługi Budowlano-Brukarskie Smit Radosław Szmit
Królowej Jadwigi 1/1/11
41-943 Piekary Śląskie
 
Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku zwrotu zakupionej kostki brukowej czy galanterii betonowej klient ponosi wszystkie koszty transportów, załadunków oraz rozładunków. Kostka sprzedawana na aukcjach allegro jest dostarczana do klienta bezpośrednio z zakładów produkcyjnych i nie ma możliwości ich zwrotów do producenta, musi być dostarczana na nasz skład w Piekarach śląskich.

reklamacje

Gwarancja dotyczy wyrobów w pierwszym gatunku i opłaconych zgodnie z ustalonym terminem. Okres gwarancji wynosi 2 lata. Producent odpowiada za wady ukryte i nie możliwe do stwierdzenia w trakcie zakupu tj. -niewłaściwe z zastosowania nieodpowiednich materiałów -powstałe w trakcie procesu technologicznego -wynikające z niespełnienia warunków określonych przez Polskie normy i aprobaty. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia wyrobów , które zabudowano na niewłaściwej i niezgodnej z zaleceniami przez Producenta podbudowie, oraz uszkodzenia powstałe w wyniku -niewłaściwego składowania i transportu -niewłaściwego i niezgodnego z zaleceniami Producenta doboru i montażu produktów -niewłaściwego i niezgodnego z przeznaczeniem -zabudowa niedojrzałych produktów -stosowania do odlodzenia środków odladzających a w szczególności soli takich jak NaCl, CaCl, MgCl2 Reklamacji nie podlegają i nie są traktowane jako wady -dopuszczalne przez Polskie Normy i Aprobaty Techniczne właściwości wyrobów, różnice w jednolitości tekstury i zabarwienia, -ubytki betonu będące efektem eksploatacji i naturalnego zużycia betonu, -produkty wadliwe w ilości do 5% kupionej ilości -wahania kolorystyczne wyrobów spowodowane w szczególności 1-naturalnymi odchyleniami kolorystycznymi surowców: kruszyw, piachu, cementu 2-pojawieniem się wykwitów wapiennych 3-zróżnicowaniem warunków atmosferycznych 4-zabrudzeniami nanoszonymi w trakcie eksploatacji Odbiorca zobowiązany jest do zapoznania się z parametrami technicznymi wyrobów W przypadku zabudowania produktów z wadami widocznymi przed zabudową.Producent nie ponosi kosztów związanych z ich wymianą. Nie ponosimy kosztów wynikających z czasu rozpatrywania reklamacji jakie poniósł Odbiorca. Producent może odmówić realizowania zobowiązań gwarancyjnych gdy wada nie obniża wartości użytecznej produktu lub jeżeli Odbiorca wiedział o wadze w chwili zakupu. Odbiorca traci uprawnienia z tytułu gwarancji jeżeli nie zawiadomi nas niezwłocznie po ujawnieniu wady listownie lub mailowo. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest przedstawienie -pisemnego zgłoszenia reklamacyjnego -oryginałów zakupu paragonu lub faktury -etykiety towarowej umieszczonej na palecie Producent zobowiązany jest rozpatrzyć reklamację w terminie do 14 dni od daty otrzymania pisemnego zgłoszenia,a jeżeli zachodzi konieczność przeprowadzenia oględzin reklamowanych wyrobów termin ten wynosi do 21 dni. W przypadku uznania przez Producenta zasadności reklamacji, Producent ustala z Odbiorcą termin i sposób usunięcia wady przez wymianę uszkodzonych elementów lub ich przecenę, bądź inny sposób załatwienia reklamacji.

pozostałe informacje

Ceny wszystkich wyrobów betonowych są podane loko zakład produkcyjny podany w aukcji. Należy doliczyć do nich koszty transportu chyba że towar będzie odbierany osobiście prosto z zakładu produkcyjnego. Za palety jest pobierana kaucja zwrotna w wysokości 35zł zwracana w momencie zwrotu palet. Zwrot palet możliwy do najbliższego miejsca producenta lub na nasz skład. Palety możemy również odebrać od państwa sami lub kurierem (koszt ustalany indywidualnie dla każdego klienta) Sprzedaż odbywa się na terenie całej Polski. Organizujemy transporty w atrakcyjnych cenach z rozładunkiem HDS oraz bez rozładunku w dużo niższych cenach.