Ozonator 600mg + jonizator 3.000.000 jonów ZY-H103 (7209078433)

zakończona
239,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Przesyłka kurierska darmowa
  • Paczkomaty 24/7 darmowa
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
  • lokalizacja: Mikołów, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Opis

OZON - dezynfekcja, działanie O3 na bakterie, wirusy i eliminacja przykrych zapachów

Ozon (O3) jest bardzo gwałtownym utleniaczem, dzięki czemu działa niszcząco nie tylko na żywe mikroorganizmy, ale również na wirusy ( w przeciwieństwie do innych aseptyków, lub antybiotyków).

Działanie bakteriobójcze ozonu jest jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

Wydajny ozonator z jonizacją ZY-H103

Ozonator 600mg + jonizator 3.000.000 jonów ZY-H103

2 urządzenia w jednym działające niezależnie od siebie

WIELOFUNKCYJNY GENERATOR OZONU O3 o wydajności 600 mg/godz JONIZATOR O WYDAJNOŚCI 3.000.000 jonów/cm3

OZON - dezynfekcja, działanie O3 na bakterie, wirusy i eliminacja przykrych zapachów

Ozon (O3) jest bardzo gwałtownym utleniaczem, dzięki czemu działa niszcząco nie tylko na żywe mikroorganizmy, ale również na wirusy ( w przeciwieństwie do innych aseptyków, lub antybiotyków).

Działanie bakteriobójcze ozonu jest jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

Praktyczne zastosowanie ozonatora

Usuwanie bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, fungicydów i pestycydów z owoców i warzyw w celu ich sterylizacji i przedłużenia świeżości.

Warzywa, owoce - maksymalny ładunek do 5 kg włożyć do plastikowego lub szklanego naczynia, zalać wodą do całkowitego zanurzenia.. Na dnie pojemnika umieścić rurkę z dyfuzorem. Włączyć ozonator na 10-12 minut po czym wyjąć z wody. Po zakończeniu ozonowania warzywa można od razu gotować. Owoce - odczekać przed spożywaniem około 10 minut, aby ozon zareagował wystarczająco z komórkami owoców. Można to również wykonywać ozonem w postaci gazu. Owoce warzywa włożyć do odpowiednio dużej torebki foliowej i rurką doprowadzić ozon przez 10 minut.

Odkażanie i odświeżanie mięsa, drobiu jaj w celu usunięcia mikroorganizmów.

Ładunek do 5 kg umieścić w naczynia, zalać wodą, ozonować 20÷30 minut. Wylać wodę, osuszyć na sicie lub durszlaku. Produkty można przyrządzać bezpośrednio do spożycia lub przechowywać w lodówce.

Ryby, owoce morza

Ozonowanie jak mięsa ale czas ozonowania około 10 minut.

Ozonowanie ryżu, grochu, fasoli, kasz gruboziarnistych.

Umyć w wodzie, następnie umieścić w naczyniu, zalać wodą. Na dnie naczynia umieścić rurkę z dyfuzorem. Ozonować 10 minut. Gotować w wodzie na którą działał ozon.

Dezynfekcja zastawy stołowej, naczyń, sztućców, desek do krojenia.

Ozonujemy w wodzie 20 minut.

Ozonowanie wody pitnej.

Dyfuzor zanurzamy w plastykowej butli z wodą 5l. lub plastykowym wiaderku napełnionym wodą z kranu. Czas ozonowania 6÷10 minut. Skutecznie naozonujemy i dotlenimy wodę, a jednocześnie oczyścimy ją z chloru, amoniaku, bakterii, metali cięż czy chloroformu. Wodę tak przygotowaną używamy do gotowania, picia ( po 20 minutach) oraz płukania i mycia zębów.

Kąpiel ozonowa

Działa korzystnie na skórę, odpręża organizm, leczy celulit, choroby grzybowe skóry, trądzik, wypryski, usuwa brzydki zapach stóp. Rurkę z dyfuzorem umieszczamy w napełnionej częściowo wodą wannie o temperaturze wody do 45oC i ozonujemy przez 10 minut.

Ozonowanie pomieszczeń: pokoje, kuchnie, łazienki, sanitariaty itp.

Skutecznie je sterylizuje i usuwa wszelkie zapachy jak dym papierosowy, zapach moczu, arby, spalenizny, i zwierząt domowych. Pomieszczenia do 16 m2 ozonujemy 2 razy po 40 minut z przerwą 1 godzinną, po czym wywietrzyć. Pomieszczenia do 24 m2 ozonujemy trzykrotnie po 60 minut. Ozonator lub wężyk ozonatora umieścić możliwie wysoko. Dobrze jest aby w ozonowanym, zamkniętym pomieszczeniu włączony był nieduży wentylator mieszający powietrze. W czasie ozonowania w pomieszczeniu nie powinni przebywać ludzie ani zwierzęta.

Lodówki.

Włożyć silikonową rurkę do komory lodówki z produktami. Zamknąć drzwiczki. Ozonować dwa razy po 15 minut z przerwą 30 minut. W ten sposób usuniemy wszelkie zapachy i bakterie.

Szafy ubraniowe, garderoby, szafki z obuwiem.

Umieścić rurkę ozonową w obiekcie. Włączyć ozonator dwa razy po 10 minut z przerwą 40 minutową. Wywietrzyć.

Akwaria, oczka wodne

Usuwanie bakterii, glonów, dotlenianie wody, wydłużanie świeżości pokarmu dla ryb chroni ryby przed pasożytami i bakteriami. Umieścić dyfuzor w akwarium lub oczku wodnym - ozonować jednorazowo przez 5 minut.

Samochody i środki transportu.

Ozonowanie samochodów (szczególnie tych z klimatyzacją) jest skutecznym sposobem usunięcia z ich wnętrz, tapicerki, sufitu, podłogi, kanałów wentylacyjnych bakterii, wirusów, zarodników, pleśni grzybów i zapachów.

Ozonowanie powinno się przeprowadzać dwa razy w roku, a w międzyczasie stosować dostępne u nas oczyszczacze powietrza zasilane z gniazdka zapalniczki.

Ozonowanie przeprowadzamy w trzech cyklach po 30 minut wprowadzając rurkę z ozonem kolejno do wnętrza samochodu, oraz do wlotu powietrza i włączając wentylację na najniższy poziom. Po zakończeniu ozonowania otworzyć drzwi samochodu i wywietrzyć.

BEZPIECZEŃSTWO

Ozon 03 jest gazem nietrwałym. Półokres trwania wynosi około 30 minut, co oznacza, że co każde pół godziny stężenie ozonu zmniejszy się o połowę w stosunku do początkowego (poprzedniego) stężenia. Ponieważ generator wytwarza 600 mg ozonu na godzinę może zostać osiągnięte stężenie w powietrzu szkodliwe dla zdrowia ludzi i zwierząt. Nie należy przebywać w pomieszczeniu podczas ozonowania. Po zakończeniu cyklu ozonowania należy przewietrzyć pomieszczenie

JONIZATOR:

    eliminuje niekorzystny wpływ szkodliwego promieniowania emitowanego przez monitory komputerowe czy telewizory

    oczyszcza powietrze z kurzu i roztoczy

    znacznie eliminuje grzyby i bakterie w otoczeniu

Tutaj więcej informacji o jonizacji powietrza

OBSŁUGA

Zamieszczony poniżej rysunek pokazuje budowę generatora

Aby uruchomić pracę generatora ozonu wystarczy wtyczkę przewodu zasilającego włożyć do gniazdka domowego 230 V50Hz, a następnie włączyć wyłącznik nr 5 i ustawić żądany czas pracy generatora. Usłyszymy pracę pompy powietrza, a przez otwór cylindryczny po prawej stronie wyłącznika wydobywa się ozon 03.

Przy ozonowaniu powietrza ozon może wypływać przez otwór, lub można na otwór założyć rurkę nr 7 bez dyfuzora. Do ozonowania wody musi być założoną rurka z dyfuzorem pumeksowym nr 8, który umieszczamy w pojemniku z wodą lub w wannie.

Generator wyposażony jest w regulator czasu pracy nr 5 umożliwiający włączenie go na czasy pracy od 1 do 30 min, po czym nastąpi wyłączenie ozonatora. Pracę ozonatora sygnalizuje zapalona czerwona dioda nr 4.

Aby uruchomić pracę jonizatora należy wcisnąć przycisk wyłącznika nr 2 co zasygnalizuje zapalona zielona dioda nr 3. Powtórne wciśnięcie wyłączy jonizator, a zielona dioda zagaśnie. Jonizator jest przystosowany do pracy ciągłej S1 i powinien pracować przykładowo 2, 4, 8 godzin w pomieszczeniach o powierzchni odpowiednio 10, 15, 30 m2. .

Maseczki ochronne

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA

Czyszczenie i konserwacja ogranicza się do okresowego czyszczenia szmatką lub sprężonym powietrzem otworu wylotowego i wymianie po ok 1,5 roku rurek silikonowych.

W zestawie

- generator ozonu

- 2 rurki silikonowe

- 2 dyfuzory

- karta gwarancyjna opatrzona pieczęcią i podpisem

- instrukcja obsługi w języku polskim

DANE TECHNICZNE

Emisja jonów ujemnych 3 000 000/cm3 Maksymalna powierzchnia ozonowania 10÷40 m2 Napięcie zasilania 220-240V/50Hz Programowany czas pracy ozonatora 1÷30 min Znamionowa moc 20 W Środowisko pracy wewnątrz dobrze wentylowanych pomieszczeń bez gazów powodujących korozję Żywotność Ozonatora 4000 h Znamionowa wydajność ozonu do 600mg/h Wydajność pompy 5l / min DANE FIZYCZNE Wymiary 20x30x10cm Waga 1500 g W komplecie ozonator

Rurka z krzemową kulką do warzyw i owoców

Rurka z krzemową kulką do mięs

instrukcja obsługi

gwarancja

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Mikołów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Wysyłka kurierem (100% gwarancja dostarczenia paczki)

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MIKPOL
Krawczyka 4
43-190 Mikołów
Dodatkowe informacje

 

REKLAMACJE, SERWIS
1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).
2.  W przypadku stwierdzenia wady, Zamawiający może skorzystać z rękojmi i  złożyć reklamację lub skorzystać z gwarancji zgodnie z umową  gwarancyjną.
3. Reklamacja powinna być złożona na piśmie na Adres  korespondencyjny Sprzedawcy i powinna zawierać co najmniej oznaczenie  Zamawiającego, w tym jego imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail,  numer telefoniczny, a w przypadku osób prawnych nazwę, adres siedziby  oraz dane kontaktowe osoby upoważnionej do załatwiania spraw związanych  ze złożoną reklamacją oraz opis wady będącej podstawą złożenia  reklamacji.
4. Sprzedawca rozpatrzy reklamację niezwłocznie jednak  nie później niż w terminie do 14 dni od jej otrzymania i o rezultacie  rozpatrzenia reklamacji zawiadomi składającego reklamację pisemnie lub  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail podany w  reklamacji.
5. Zamawiający, który wykonuje uprawnienia z tytułu  rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą na  Adres korespondencyjny Sprzedawcy.

6. W przypadku stwierdzenia wadu lub uszkodzenia produktu, proszę kontakt pisemny lub telefoniczny.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub awarii zakupionego towaru. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny 32 445 70 78 lub mailowy biuro@mikpol.pl w celu ustalenia dalszych działań, które pozwolą rozwiązać problem.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MIKPOL
Krawczyka 4
43-190 Mikołów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

2. Konsument może odstąpić od umowy, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
Oświadczenie  można złożyć na formularzu, którego wzór dostarcza Sprzedawca, jednak  nie jest to obowiązkowe. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie  oświadczenia na Adres korespondencyjny Sprzedawcy przed jego upływem.

3.  Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od objęcia rzeczy w  posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną  niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które  są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w  posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części.

4. Sprzedawca ma  obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia  otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić  Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty  dostarczenia rzeczy.

5. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy  użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że  Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże  się dla niego z żadnymi kosztami.

6. Jeżeli Sprzedawca nie  zaproponował, że sam odbierze rzecz od Konsumenta, może wstrzymać się ze  zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy  z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w  zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

7. Jeżeli  Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły  sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest  zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych  kosztów.

8. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedawcy lub  przekazać ją osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru  niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił  od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze  rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego  upływem.

9. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu  rzeczy. W przypadku gdy ze względu na swój charakter rzeczy te nie mogą  zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą, wówczas ponoszony przez  Konsumenta koszt zwrotu rzeczy jest równy kosztowi dostawy tej rzeczy do  Konsumenta.

10. Konsument ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób  wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy.

11. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:
a)  w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym,  nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
b) w której  przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana  według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego  zindywidualizowanych potrzeb;
c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
d)  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
e) w której  przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na  swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
f)  w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
g) w  której Konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w  celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca  świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania Konsument  żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do  wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
h)  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
i) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
j) zawartej w drodze aukcji publicznej;
k)  o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od  umowy.

12. Zwrot towaru jest niemożliwy jeżeli dany towar jest indywidualny i nieprefabrykowany, oraz przeznaczenia higienicznego.

O sprzedającym
Adamxs
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

952

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Adam Sojka
MIKPOL
ul. Krawczyka 4
43-190 Mikołów
REGON: 277688740
NIP: 6351584337

Kontakt

  • 32 *** ** ** (pokaż)
  • 508****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:30 - 16:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

MIKPOL Adam Sojka

ul. Krawczyka 4

43-190 Mikołów

NIP: 635-158-43-37

Regon: 277688740

Pozostałe informacje

Paczki wysyłane są kurierem lub nadawane w paczkomatach Inpost.

Paczki są nadawane w terminie do 1-3 dni roboczych, dostawa w przypadku wyboru kuriera następnu do 24h po nadaniu w godzinach od 8.00 do 17.00. 

Paczka nadane w Paczkomatach-Inpost są nadawane 1x dziennie, czas dostawy 1-3 dni roboczych. 

Odbiór osobisty towaru po wcześniejszym kontakcie. 

W przypadku pytań: 

tel. 32 323 92 63, kom. 508 076 388

e-mail: biuro@mikpol.pl 

Wyświetlenia:150
Numer oferty:7209078433
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie