Owiewki przód+tył ALFA ROMEO GIULIETTA 5D od 2010 (6912029953)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Sosnowiec, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT


Przedmiotem oferty sa:

Owiewki samochodowe firmy Heko w kolorze czarnym

komplet przód+tył (4-sztuki)

Owiewki samochodowe na drzwi boczne są ważnym elementem wyposażenia dodatkowego samochodu. Pozwalają na naturalną wymianę powietrza w samochodzie. Uniemożliwiają parowanie szyb w deszczowe dni, gdyż pozwalają na wentylowanie wnętrza pojazdu. Kiedy szyba w drzwiach jest uchylona, chronią kierowcę przed bezpośrednim oddziaływaniem strugi powietrza.

Zmniejszają zabrudzenia szyb bocznych, umożliwiając lepszą obserwację w lusterkach bocznych.

Umożliwiają uchylanie szyb nawet w czasie intensywnych opadów deszczu lub śniegu. Podkreślają linię stylistyczną pojazdu.

ABY POMYŚLNIE SFINALIZOWAĆ TRANSAKCJĘ:

- KLIKNIJ OPCJĘ "KUP TERAZ"

- POTWIERDŹ FORMĘ PŁATNOŚCI I WYSYŁKI

- CZEKAJ NA PACZKĘ

KLIKNIĘCIE PRZEZ KUPUJĄCEGO NA "KUP TERAZ" JEST JEDNOZNACZNE Z TYM, ŻE ZAPOZNAŁ SIĘ, ROZUMIE I AKCEPTUJE REGULAMIN TRANSAKCJI ZAMIESZCZONY NA STRONIE "O MNIE"[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REALrKuZ/K+Pk­oiHlP12k/ahVy6O+wQrZ­mYlt7lf/ljOg7LH8s5Zv­MzMFXpMRwlNc0MYt/aLc­NANWU[/DANE_EU]
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u F_H_MAGNAT za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 57 1160 2202 0000 0000 8815 0856
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

kontakt

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 16:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

ZE WZGLĘDU NA SEZONOWOŚĆ OWIEWEK SAMOCHODOWYCH I CZĘSTYCH OPÓŹNIEŃ W PRODUKCJI INFORMUJĘ IŻ WYSYŁKA MOŻE OPÓŹNIĆ SIĘ DO 7 dni roboczych !!!

PRZEBIEG TRANSAKCJI

Kliknięcie przez Kupującego na "Kup Teraz" jest równoznaczne z zawarciem ze Sprzedawcą umowy sprzedaży. Po dokonaniu zakupu należy wybrać sposób płatności.

Opcje dostawy i ceny dostawy w danej opcji mogą się różnić w zależności od rodzaju zakupionego towaru. Są one zawsze podane w zdefiniowanym przez Allegro polu "Dostawa i płatność" bezpośrednio nad opisem aukcji.

Dostępne są następujące formy płatności: "Płacę z Allegro" - to preferowany przez Sprzedawcę, najszybszy, najtańszy i najprostszy sposób na finalizację transakcji.

Tylko w przypadku, gdy adres do wysyłki pokrywa się z danymi Kupującego oraz Kupujący NIE prosi o fakturę wystarczy:

-kliknąć na "Kup Teraz"

-wybrać opcję płatności przez "Płacę z Allegro"

umożliwia to najszybszą wysyłkę towaru do Kupującego, jeszcze przed faktycznym zaksięgowaniem pieniędzy na naszym koncie, w rezultacie też najszybszą dostawę do Kupującego

przedpłata przelewem na konto Bank Millennium S.A. 57 1160 2202 0000 0000 8815 0856 W tytule przelewu należy podać tylko i wyłącznie login z Allegro oraz numer aukcji.

W powyższym wypadku (bez zmiany danych do wysyłki i bez faktury) nie należy wypełniać już żadnych formularzy opcji dostawy - również tych otrzymanych z systemu obsługi sprzedaży Sprzedawcy oraz nie należy pisać żadnych wiadomości czy dzwonić.

Na płatność Sprzedawca oczekuje 7 dni od zakupu. Po upływie tego terminu transakcja zostaje anulowana a Sprzedawca występuje do serwisu Allegro o zwrot prowizji.

płatność za pobraniem - cenę zamówionego towaru powiększoną o koszt wysyłki uiścić należy przy odbiorze paczki u kuriera.

W przypadku zmiany któregokolwiek z poniższych parametrów: zmiana formy zapłaty z "przedpłaty" na "za pobraniem" zmiana danych do wysyłki na inne niż dane Kupującego wpisane w profilu Allegro prośba o fakturę VAT przebieg transakcji powinien wyglądać w następujący sposób:

Kliknąć na "Kup Teraz" Po zatwierdzeniu zakupu kliknąć na "Płacę" i wypełnić formularz po zakupowy wybierając odpowiednie opcji i ewentualnie wpisując w zdefiniowane pola dane do faktury VAT

Potwierdzenie transakcji w inny sposób niż podany powyżej lub wpisanie innych danych w tytule przelewu może wydłużyć czas realizacji zamówienia

WYSYŁKA TOWARU

ZE WZGLĘDU NA SEZONOWOŚĆ OWIEWEK SAMOCHODOWYCH I CZĘSTYCH OPÓŹNIEŃ W PRODUKCJI INFORMUJĘ IŻ WYSYŁKA MOŻE OPÓŹNIĆ SIĘ DO 7 dni roboczych !!!

Wysyłka paczek odbywa się tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. W ciągu 3-dni roboczych od momentu zakupu.

Przypominamy, że tylko w przypadku dokonania płatności z tego samego banku, w którym znajduje się konto Sprzedawcy, pieniądze są księgowane natychmiast.

Przy przelewach z innych banków albo wpłacie na poczcie pieniądze księgowane są czasami nawet po kilku dniach.

Paczki wysyłane są firmą kurierską DPD. Teoretycznie powinny być u Kupującego na następny dzień roboczy po wysyłce. Jednak proszę pamiętać, że Sprzedawca nie ma wpływu na żadną z firm doręczających paczki, więc nie może brać i nie bierze odpowiedzialności za terminowość ich doręczenia. Dlatego też przy wystawianiu komentarza uprasza się Kupujących o ocenę wyłącznie Sprzedawcy a nie np. terminowości doręczenia paczki mimo, że była wysłana zgodnie z umową.

Przy wysyłce paczki firmą kurierską niezbędny jest telefon kontaktowy do adresata.

Znacznie przyspiesza to doręczenie paczki a czasami bez niego takie doręczenie jest niemożliwe.

Dlatego przypominamy o aktualizacji danych w profilu Allegro a jeżeli paczka ma być wysłana na inny adres - o podanie telefonu kontaktowego adresata (najlepiej komórkowy).

Jeżeli w odpowiednim polu formularza po zakupowego Kupujący nie wskaże innego adresu dostarczenia towaru - zostanie on wysłany na adres Kupującego z profilu Allegro. Dla zmiany adresu doręczenia paczki na inny niż adres Kupującego zdefiniowany w profilu Allegro nie jest wystarczające podanie go w tytule przelewu, danych do faktury albo w inny sposób.

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w przesyłce wynikające z błędnego adresu Kupującego lub nie podania zmiany adresu doręczenia w określony w niniejszym Regulaminie sposób.

Sprzedawca nie ma możliwości ustalenia z firmą doręczającą godziny przyjazdu do Adresata ani zapewnienia kontaktu telefonicznego kuriera przed próbą doręczenia paczki.

Kupujący zawierając umowę wyraża zgodę na udostępnienie przez system Allegro jego danych osobowych - w tym imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu.

Powyższe dane Kupującego są przetwarzane przez Sprzedawcę wyłącznie w celu realizacji umowy, w tym powiadomień Adresata wiadomością SMS lub e-mail o stanie realizacji zamówienia czy wysyłki.

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla jakichkolwiek celów, w tym celów marketingowych.

Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, żądania ich korekty lub uzupełnienia oraz ich usunięcia.

SPOSÓB POSTĘPOWANIA PRZY ODBIORZE PACZKI OD KURIERA DPD

Podpisać list przewozowy i zapłacić pobrania (o ile paczka była za pobraniem wysłana) Bezpośrednio po wykonaniu czynnościach z punktu powyższego osoba odbierająca paczkę w obecności kuriera doręczającego ma obowiązek sprawdzić jej zawartość pod względem zgodności z zamówieniem i ewentualnych uszkodzeń.

Jeżeli z zawartością paczki jest wszystko w porządku (towar zgodny z zamówieniem i nieuszkodzony) kurier odjeżdża i poniższe punkty już nie mają znaczenia.

W przypadku stwierdzenia zawartości paczki niezgodnej z zamówieniem lub uszkodzonej zawartości odbiorca ma obowiązek spisać protokół szkody wraz z kurierem, w którym opisuje się dokładnie uszkodzenie lub niezgodność, sposób zapakowania paczki itp.

Ważne jest tutaj, aby data i godzina zgłoszenia szkody była dokładnie taka sama jak data i godzina odbioru paczki oraz wpisana forma zgłoszenia szkody "Przy odbiorze". Pod protokołem musi podpisać się zarówno odbiorca jak i kurier. Protokół ten ma być sporządzony w 2 egzemplarzach, z czego jeden pozostaje u odbiorcy a drugi zabiera kurier.

Jeżeli kurier akurat nie ma przy sobie stosownego protokołu szkody - powinien spisać oświadczenie i zostawić je u adresata. Następnie powinni ustalić termin, kiedy kurier przyjedzie z właściwym druczkiem protokołu szkody w celu jego wypełnienia.

Wpisać na liście przewozowym uwagę, że towar był uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem i spisano protokół szkody Skontaktować się ze Sprzedawcą pisząc e-maila poprzez "Zadaj pytanie Sprzedającemu" z aukcji Allegro opisując dokładnie całe zajście i propozycję rozwiązania problemu (w tym żądanie / roszczenie) Czekać na odpowiedź od obsługi sklepu Sprzedawcy, gdzie zostanie podana dalsza procedura

UWAGA! Jeżeli uszkodzenie zawartości paczki lub niezgodność z zamówieniem nie zostanie stwierdzona w momencie odbioru paczki od kuriera, nie zostanie spisany protokół szkody lub data i godzina zgłoszenia szkody nie będzie zgodna z datą i godziną doręczenia paczki a forma zgłoszenia będzie inna niż przy odbiorze, wszelkie reklamacje w tym zakresie nie zostaną uznane.

W takim wypadku przyjmowana jest zasada, że zawartość została doręczona do Adresata w stanie nienaruszonym i zgodnie z zamówieniem a uszkodzenie nastąpiło już po jej odbiorze.

W tej sytuacji Adresat ma prawo ubiegać się od firmy kurierskiej o odszkodowanie na własną rękę. Jeżeli paczka zostanie odebrana nie przez właściwego Adresata tylko przez inną osobę w jego imieniu (np. sąsiad, brat, ciocia itp.), osoba ta bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe postępowanie w momencie odbioru - zgodne z wyżej opisanym.

CENA I KOSZTY

Wszystkie podane przez Sprzedawcę ceny są cenami oznaczonymi w złotych polskich i są cenami brutto, to jest zawierają podatek VAT.

Powyższe ceny nie podlegają negocjacjom. Do ceny sprzedaży należy doliczyć koszt dostawy wskazany w każdej aukcji lub w przypadku zakupu większej ilości towaru, uzgodniony ze Sprzedawcą. Stanowi on odrębną pozycję na dokumencie sprzedaży.

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny. Na życzenie Kupującego może być również wystawiona faktura VAT. W takim przypadku po dokonaniu zakupu należy wypełnić allegrowy formularz po zakupowy wprowadzając dane do faktury w odpowiednie pola specjalnie do tego celu zdefiniowane. Wiążąca dla stron jest cena widniejąca na aukcji w momencie kliknięcia przez Kupującego na "Kup Teraz".

Koszty wysyłki towarów są zawsze podane na danej aukcji i nie podlegają negocjacjom. Koszt wysyłki podany przy aukcji w zdefiniowanym przez Allegro polu "Dostawa i płatność" dotyczy 1 szt. (lub kpl., pary) przedmiotu z danej aukcji.

DOWÓD ZAKUPU

Do każdej paczki włożony jest dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub (na życzenie Kupującego) faktury. Przy jej rozpakowywaniu należy zwracać uwagę, czy taki paragon nie wypadł. Zazwyczaj jest on wkładany do środka paczki (luzem). Reklamacje i zwroty rozpatrywane będą tylko i wyłącznie w przypadku, gdy przedmiot odesłany zostanie wraz z załączonym dowodem zakupu, gdyż jest on niezbędny do celów księgowych. Jeżeli Kupujący życzy sobie fakturę VAT powinien po dokonaniu zakupu wypełnić allegrowy formularz po zakupowy wprowadzając dane do faktury w odpowiednie pola specjalnie do tego celu zdefiniowane.