OVER HORSE Diarri Stop p/ biegunce 1 kg (6912152416)

zakończona
75,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Pocztex Kurier48 12,50 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 14,50 zł
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • płeć: nie dotyczy

opisWszystkie aukcje
|
Komentarze
|
Strona "O mnie"
|
Wyślij wiadomość
|
Dodaj do ulubionych

Amigo KRAKÓW

OVER HORSE Diarri Stop - mieszanka paszowa uzupełniająca - 1kg

Kontakt

AMIGO Sprzęt Jeździecki
ul. Rajska 6
31-124 Kraków

e-mail: krakow.allegro@amigo-konie.pl
gg: 4950849

tel.: 795 491 342

Godziny otwarcia sklepu:
pn.-pt. 11:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00

Zadaj pytanie sprzedającemu

krakow.allegro@amigo-konie.pl
Wysyłka

1. Towar wysyłamy każdego dnia pocztą polską za pobraniem, bądź od razu po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie.

2. Istnieje możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie w Krakowie (ul. Rajska 6). Po zakupie prosimy o kontakt w tej sprawie.

Płatności

Wpłaty prosimy dokonywać
na nasze konto:

Bank: WBK:30 1090 2008 0000 0001 3044 2535

AMIGO Sprzęt Jeździecki
ul. Rajska 6
31-124 Kraków

Jako tytuł wpłaty podaj:
nazwę kupującego i numer aukcji.

ZADZWOŃ 795-491-342

POMOŻEMY CI SKOMPLETOWAĆ ODPOWIEDNIO SPRZĘT
SKORZYSTAJ Z FACHOWEJ OBSŁUGI GRATIS!!!
Gwarancja udanego zakupu!

OVER HORSE Diarri Stop - mieszanka paszowa uzupełniająca - 1kg

Towar można odebrać również osobiście w naszym sklepie stacjonarnym na ul. Rajskiej 6 w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!


Opis produktu:

Działa przeciwbiegunkowo oraz stabilizująco na funkcjonowanie układu pokarmowego u koni.
Doskonale sprawdza się przy biegunce źrebiąt podczas rui klaczy oraz u starszych koni przy biegunkach rożnego pochodzenia.
DIARRI Stop działa ściągająco w obrębie przewodu pokarmowego, tworząc cienką nierozpuszczalną warstwę chroniącą śluzówkę, hamuje niewielkie krwawienia z naczyń włosowatych, ogranicza przenikanie wody do światła jelit, a co za tym idzie przeciwdziała rozrzedzaniu treści pokarmowej.
DIARRI Stop tworzy także kompleks z toksynami bakteryjnymi, wspomagając ich usuwanie z przewodu pokarmowego, a także wykazuje działanie aseptyczne.

DIARRI Stop jest preparatem zmniejszającym ryzyko występowania zaburzeń trawiennych z objawami biegunki oraz działającym stabilizująco na układ pokarmowy u koni.

Instrukcja prawidłowego stosowania:
Konie dorosłe: 100 g na 500 kg masy ciała na zwilżony owies bądź tworząc pastę raz dziennie przez 3 dni.
Źrebięta: 10 g na 50 kg masy ciała tworząc pastę raz dziennie przez 3 dni.

Maksymalna dawka preparatu: 0,2 g/kg m.c dziennie. Przed zastosowaniem preparatu lub przed przedłużeniem okresu stosowania należy zasięgnąć opinii lekarza weterynarii.

Rada:
DIARRI Stop jest preparatem skutecznym jednak niezbyt smacznym, w celu lepszego pobrania preparatu należy wymieszać 100 g preparatu z 2 łyżkami stołowymi miodu i taką pastę podać zwierzęciu z objawami biegunki.

Skład:
Dekstroza (glukoza krystaliczna), drożdże piwne.

Dodatki (w 1 kg):
Dodatki sensoryczne: taniny z kasztanowca (Castanea sativa Mill).

Składniki analityczne i poziomy: Białko surowe 0%, włókno surowe 0,4%, oleje i tłuszcze surowe 1,4 %, popioł surowy 0%, lizyna 0%, metionina 0%, sod 0%.


RAZIE WĄTPLIWOŚCI PRZY DOBORZE PRODUKTU DORADZAMY KONTAKT TELEFONICZNY
795 - 491- 342

Gwarancja udanego zakupu!

Jeśli towar Państwu nie odpowiada, można go wymienić bądź zwrócić-
szczegóły na stronie 'O mnie'


ZOBACZ NASZE INNE AUKCJE

Zapraszamy do sklepu "amigo2003"

DLA JEŹDŹCA
Bryczesy
Buty
Czapsy
Kamizelki
Koszulki i koszule
Kurtki
Rękawiczki
Ostrogi, skarpetki

DLA KONIA
Czapraki
Derki
Kiełnza i wędzidła
Ochraniacze i owijki
Ogłowia
Pielęgnacja i kosmetyka
Praca z koniem
Siodła i osprzęt
Pozostałe

UPOMINKI/RÓŹNE
Poduszki, Krawaty, zegarki, świeczniki
Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie wyglądu, opisu i zdjęć zabronione!

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka:
12,50 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka:
14,50 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:

Punkty odbioru

Amigo
Rajska 6
31-124 Kraków
email: krakow.allegro@amigo-konie.pl
tel.: 795 491 342

  • Poniedziałek - Piątek 11:00 - 19:00
  • Sobota 10:00 - 18:00
  • Niedziela zamknięte

Płatność kartą i gotówką
Prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Amigo
Rajska 6
31-124 Kraków
Dodatkowe informacje

 Reklamacje towarów Sprzedawcy odpowiadają wobec Kupującego będącego Konsumentem za wadliwość towaru w zakresie określonym przez przepisy Kodeksu cywilnego, a w szczególności przepisy o rękojmi (art. 556 – 576 (4) Kodeksu cywilnego). Zgłoszenie reklamacji przez Konsumenta może nastąpić w formie dowolnej (np. telefonicznie pod numerem 795 491 342, w tradycyjnej formie pisemnej na adres siedziby Sprzedawców wskazany w §1 Regulaminu, pocztą elektroniczną na adres: krakow.allegro@amigo-konie.pl). Sprzedawcy ustosunkują się do żądań reklamacyjnych Konsumenta niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji przez Konsumenta. Reklamowany produkt odsyłać należy na adres siedziby Sprzedawców, określony w §1 Regulaminu. Konsument może składać reklamacje z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od dnia otrzymania towaru. Sprzedawcy uprzejmie proszą Konsumenta, o ile nie stanowi to dla niego uciążliwości, o dołączenie do zareklamowanego produktu kopii paragonu albo faktury VAT bądź innego dowodu zawarcia transakcji, gdyż może się to przyczynić do szybszego rozpatrzenia przez Sprzedawców reklamacji. W przypadku zagubienia paragonu bądź faktury VAT oraz nieposiadania innego dowodu zawarcia transakcji, Konsument proszony jest o dołączenie do zareklamowanego produktu oświadczenia w tradycyjnej formie pisemnej o zagubieniu paragonu bądź faktury VAT. W przypadku umowy sprzedaży zawartej z Kupującym będącym Przedsiębiorcą, odpowiedzialność Sprzedawców wobec Kupującego z tytułu rękojmi jest wyłączona. Niektóre z otrzymanych przez Kupujących towarów objęte są gwarancją producenta bądź dystrybutora. Zakres gwarancji udzielonej przez producenta bądź dystrybutora określa dołączony do towaru dokument gwarancyjny. Gwarancja, o której mowa w ust. 9 niniejszego paragrafu, nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego będącego Konsumentem przysługujących mu wobec Sprzedawców na podstawie rękojmi. Sprzedawcy zalecają Konsumentowi, o ile nie stanowi to dla niego uciążliwości, skorzystanie przy składaniu reklamacji z formularza reklamacji. Skorzystanie z formularza reklamacji w żadnym wypadku nie jest konieczne do rozpatrzenia reklamacji przez Sprzedawców, jednak może przyczynić się do przyspieszenia procedury reklamacyjnej. 

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Amigo
Rajska 6
31-124 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Prawo odstąpienia od umowy Zgodnie z przepisami ustawy o prawach konsumenta Kupujący będący Konsumentem może odstąpić, bez podania przyczyny, od umowy zawartej na odległość ze Sprzedawcami w ciągu 14 (czternastu) dni. W razie tego odstąpienia od umowy umowę uważa się za niezawartą. Bieg w/w terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się - dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje towar, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności – od objęcia towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub części, natomiast w przypadku umowy, która polega na regularnym dostarczaniu towarów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z towarów. W przypadku umów innych niż umowy związane z wydaniem towaru (np. umów dotyczących świadczenia usług) bieg 14-dniowego terminu rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy.Oświadczenie o odstąpieniu Konsument może złożyć Sprzedawcom w formie dowolnej. Przy składaniu oświadczenia o odstąpieniu Konsument może posłużyć się ustawowym formularzem, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta. Sprzedawcy udostępniają wzór formularza mailem. Formularz ten można przesłać zarówno pocztą elektroniczną (na adres krakow.allegro@amigo-konie.pl jako plik będący załącznikiem do e-maila) jak i pocztą tradycyjną (czyli na nośniku papierowym) na wskazany w §1 adres siedziby Sprzedawców. Konsument zobowiązany jest w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy odesłać towar Sprzedawcom na wskazany w §1 adres jego siedziby. W przypadku, gdy Konsument odstąpi od umowy, Sprzedawcy zwracają mu w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy wszelkie otrzymane od niego tytułem zakupu płatności (w tym koszty dostarczenia rzeczy), z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie. Jednakże, zgodnie z art. 32 ust. 3 ustawy o prawach konsumenta, Sprzedawcy mogą wstrzymać się ze zwrotem płatności do momentu otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Koszty odesłania towaru do Sprzedawców nie są Konsumentowi zwracane. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 30zł.