OUTLET OLEOLE! SŁUCHAWKA PLANTRONICS EXPLORER 10 (6911055422)

35,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 11,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: do 4 dni
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
Allegro
1046141
 

Plantronics Explorer 10

Polska dystrybucja, produkt desygnowany na polski rynek. • nr kat. 1046141
 • Czas pracy: 11 godzin
 • Czas gotowości: 288 godzin
 • Łączność: Bluetooth 3.0
 • Kolor: czarny
 • Zasięg działania: 10 m
 
z nami zystkujesz oleole!

 

DANE IDENTYFIKACYJNE

OPIS

NUMER KATALOGOWY

1046141

ASORTYMENT

SŁUCHAWKA BLUETOOTH

MARKA

PLANTRONICS

MODEL

EXPLORER10 3.0 PLAN

CECHA

7301464589

Klasyfikacja stanu towaru:

1. Doskonały

2. Satysfakcjonujący

3. Dostateczny

4. Używany

5. Nieznany

Satysfakcjonujący - produkt posiada niewielkie uszkodzenia, które mogą być mało widoczne na zdjęciach i nie wpływają na wydajność oraz użytkowanie sprzętu. Może nosić delikatne ślady wynikające z rozpakowania go w domu Klienta lub przebywaniu na ekspozycji. Produkt został wyczyszczony, sprawdzony i zapakowany w oryginalne opakowanie (w przypadku jego braku - w opakowanie zastępcze). Zawiera kompletne wyposażenie producenta.

 

Informacje dodatkowe

Towar po zwrocie 14-dniowym.

Zweryfikowane przez technika:

2628

 
 
wysylka i odbiór osobisty oleole! płatności oleole!
SPECYFIKACJA
 
Czas pracy 11 godzin
Czas gotowości 288 godzin
Łączność Bluetooth 3.0
Kolor czarny
Zasięg działania 10 m
Multiuse nie
Waga 10 g
Gwarancja  
Gwarancja Produkt objęty jest 1-rocznym prawem do naprawy z tytułu rękojmi.
Szczegółowe warunki gwarancji  
Producent  
Nazwa producenta / importera KONTEL Sp. z o.o. S.K
Znak zgodności  
Znak zgodności
 
 
Opinie
 
 
Jak za taką cenę super jakość.
Dodana: 2017-06-27 11:28
Przez: xzczx
 
jakość sygnału:
 
 
waga:
 
 
wygląd:
 
 
wytrzymałość:
 
 
funkcjonalność :
 
 
wygoda użycia:
 
 
regulacja:
 
 
 
Podsumowanie:
 
 

Działa dobrze, zasięg nieco mniejszy niż podaje producent, bateria działa też nieco krócej, ale ogólnie produkt wart polecenia, za takie pieniądze brać nie patrzeć.

 
 
 
Dobra za tą cene.
Dodana: 2017-04-07 19:19
Przez: S-Kam
 
jakość sygnału:
 
 
waga:
 
 
wygląd:
 
 
wytrzymałość:
 
 
funkcjonalność :
 
 
wygoda użycia:
 
 
regulacja:
 
 
 
Podsumowanie:
 
 

Troszkę za cicha. niestety nie chce współpracować z aplikacja kto dzwoni ponieważ ma swój własny dźwięk Smsy czyta kto dzwoni nie.jesli ktos ma rozwiązanie to proszę pisać android 6,0 bt4,2Bateria 11h mówi po naładowaniu ale czas płynie troszkę szybciej😉 leży naprawdę dobrze. Nie mam odnośnika do innej wiec Polecam!

 
 
 
Polecam
Dodana: 2017-02-17 13:30
Przez: Antek
 
jakość sygnału:
 
 
waga:
 
 
wygląd:
 
 
wytrzymałość:
 
 
funkcjonalność :
 
 
wygoda użycia:
 
 
regulacja:
 
 
 
Podsumowanie:
 
 

Świetna słuchawka, wada jest ze słabo trzyma się ucha, i do regulacji głośności jest tylko jeden przycisk. Słabo widoczna dioda podczas ładowania. Ucho nie boli, jest bardzo głośna a dźwięk jest czysty (Xperia z3 compact, Xperia p i Xperia ray) świetna sprawa ze mówi ile godzin rozmów pozostało. Wyjątkowy dobry zasięg, szybko się łączy po rozłączeniu. Ogólnie polecam.

 
 
 
Bardzo dobra słuchawka.
Dodana: 2017-01-30 12:10
Przez: andybe50
 
jakość sygnału:
 
 
waga:
 
 
wygląd:
 
 
wytrzymałość:
 
 
funkcjonalność :
 
 
wygoda użycia:
 
 
regulacja:
 
 
 
Podsumowanie:
 
 

Tania i bardzo dobra słuchawka. Wszystkich dobrze słyszę i ja również jestem dobrze słyszalny.

 
 
 
Jak za tą cenę warto
Dodana: 2016-09-19 10:24
Przez: ServKomp
 
jakość sygnału:
 
 
waga:
 
 
wygląd:
 
 
wytrzymałość:
 
 
funkcjonalność :
 
 
wygoda użycia:
 
 
regulacja:
 
 
 
Podsumowanie:
 
 

Słuchawka fajna lecz mam kilka zastrzeżeń. Jest trochę zbyt cicha, pewnie to przez to, że jest tylko jedna silikonowa wkładka do ucha i nie do końca pasuje ona do mojej małżowiny usznej. Pałąk do wkładania za ucho jest niedemontowalny, przez co nie da się używać słuchawki poprzez wetknięcie jej do ucha, a za kierownicą jest to mocno uciążliwe, szczególnie jak nosisz okulary. Nie zmienia to faktu, że to chyba najtańsza i najlepsza w tej klasie słuchawka, do której podepniesz 2 telefony jednocześnie.

 
 
 
satysfakcja gwarantowana oleole!

Euro-net Sp. z o.o. Sklep Internetowy Ole Ole! Ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa e-mail: outlet@oleole.pl
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Euro-net sp. z o.o.
Muszkieterów 15
02-273 Warszawa
NIP: 5270005984
REGON: 010137837
KRS: 0000117710

Euro-net  Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa, wpisana do rejestru

przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000117710, o numerze NIP 5270005984, o numerze REGON 010137837, o numerze rejestrowym GIOŚ E0003818WZBW, o kapitale zakładowym w wysokości 560 190 zł.

pozostałe informacje

1. Odwrotne obciążenie VAT:

Jeżeli łączna wartość  towarów nabywanych w Sklepie Internetowym OleOle wymienionych w poz. 28a–28c załącznika nr 11 do Ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2011 r. nr 177, poz. 1054, z późn. zm) - Ustawa VAT tj.: komputery przenośne, takie jak: tablety, notebooki, laptopy, telefony komórkowe, w tym smartfony, konsole do gier wideo (stosowane z odbiornikiem telewizyjnym lub samodzielnym ekranem) i pozostałe urządzenia do gier zręcznościowych lub hazardowych z elektronicznym wyświetlaczem – z wyłączeniem części i akcesoriów w ramach jednolitej gospodarczo transakcji obejmującej te towary przekracza kwotę 20 000 zł netto do ich nabycia przez Klientów stosuje się zasadę odwrotnego obciążenia VAT, o ile ma zastosowanie zgodnie z Ustawą VAT.

Za jednolitą gospodarczo transakcję w rozumieniu Ustawy VAT uznaje się transakcję obejmującą umowę, w ramach której występuje jedna lub więcej dostaw towarów wymienionych w poz. 28a–28c załącznika nr 11 do Ustawy VAT, nawet jeżeli są one dokonane na podstawie odrębnych zamówień lub wystawianych jest więcej faktur dokumentujących poszczególne dostawy. Za jednolitą gospodarczo transakcję, uznaje się również transakcję obejmującą więcej niż jedną umowę, jeżeli okoliczności towarzyszące tej transakcji lub warunki, na jakich została ona zrealizowana, odbiegały od okoliczności lub warunków zwykle występujących w obrocie towarami wymienionymi w poz. 28a–28c załącznika nr 11 do Ustawy VAT.

Po zawarciu Umowy sprzedaży pracownicy Sprzedawcy skontaktują się z Klientem i ustalą czy Klient i Umowa sprzedaży podlega zasadzie odwrotnego obciążenia VAT. Sprzedawcy przysługuje prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży towarów wymienionych w poz. 28a–28c załącznika nr 11 do Ustawy VAT w ramach jednolitej gospodarczo transakcji, których wartość przekracza kwotę 20 000 zł netto w terminie 30 dni od daty jej zawarcia, w przypadku gdy Strony nie uzgodnią, że Klient i Umowa sprzedaży

podlegają zasadzie odwrotne obciążenie VAT, o której mowa w Ustawie VAT. Dostawa towarów wymienionych w poz. 28a–28c  załącznika nr 11 do Ustawy VAT i objętych Umowa sprzedaży, następująca w wykonaniu jednolitej gospodarczo transakcji w rozumieniu Ustawy VAT, nastąpi w ciągu 30 dni po uzgodnieniu przez Strony warunków upoważniających do realizacji Umowy sprzedaży z zastosowaniem zasady odwrotne obciążenie VAT w rozumieniu Ustawy VAT. Zapłata należności z

tytułu sprzedaży towarów wymienionych w poz. 28a–28c załącznika nr 11 do Ustawy VAT  w ramach jednolitej gospodarczo transakcji, których wartość przekracza kwotę 20 000 zł netto nastąpić może wyłącznie z rachunku płatniczego Klienta, który umożliwia Sprzedawcy identyfikację składającego zlecenie płatnicze.

W przypadkach Umów sprzedaży, w ramach których występuje jedna lub więcej dostaw towarów wymienionych w poz. 28a–28c załącznika nr 11 do Ustawy VAT, nawet jeżeli są one dokonane na podstawie odrębnych zamówień lub wystawianych jest więcej faktur dokumentujących poszczególne dostawy, uznawanych za jednolitą gospodarczo transakcję w rozumieniu Ustawy VAT, Klient zobowiązany jest do przyjęcia i podpisania wystawionych przez Sprzedawcę odpowiednich dokumentów księgowych w celu dopełnienia zobowiązań, przewidzianych procedurą odwrotne obciążenie VAT, o których mowa w Ustawie VAT.  

W przypadku, gdy Klient składając zamówienie w ramach jednolitej gospodarczo transakcji, w rozumieniu Ustawy VAT, której wartość przekracza kwotę 20 000 zł netto zapłaci cenę towaru wymienionego w poz. 28a–28c załącznika nr 11 do Ustawy VAT korzystając z udostępnionych przez Sprzedawcę metod płatności, uiszczona kwota zostanie rozliczona na poczet transakcji podlegającej zasadzie odwrotnego obciążenia VAT, realizowanej na warunkach uzgodnionych z pracownikami Sprzedawcy, a ewentualny nadwyżka zostanie zwrócona Klientowi na rachunek bankowy wskazany przez Klienta pracownikowi Sprzedawcy. W przypadku gdy Sprzedawca odstąpi od Umowy sprzedaży Klientowi zostanie zwrócona cała kwota zapłacona w trakcie składania zamówienia.