OUTLET Kosiarka spalinowa z napędem NAC 3,5KM (6912019342)

659,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • napęd: napęd na koła
 • moc silnika w KM: 3.5
 • waga (z opakowaniem): 32 [kg]
 • producent : NAC
 • kosz: z koszem
 • pojemność kosza: 40 [l]
 • regulacja wysokości koszenia: z regulacją

OUTLET Kosiarka spalinowa R000015268 NAC ALL40139-S

Opis przedmiotu:

 • fabrycznie nowy (nigdy nie był używany)
 • uszkodzone oryginalne opakowanie

Inne uwagi: uszkodzenia powstały podczas transportu.

Kosiarka spalinowa z tylnym napędem ALL40139-S od renomowanego producenta NAC. Wyposażona w niezawodny silnik o mocy 3,5 KM i pojemności 139 cm3 świetnie sprawdzi się zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na większych powierzchniach, np. 1000 m2.

Cechy produktu:

 • moc: 3,5 KM
 • pojemność skokowa 139 cm3
 • szerokość koszenia 40 cm
 • zakres wysokości koszenia 2,5-7,5 cm
 • 7 poziomów regulacji wysokości koszenia
 • pojemność kosza: 40 l
 • napęd tylny
 • centralna regulacja wysokości koszenia
 • gwarancja: 2 lata dla osób fizycznych, 1 rok dla firm

Kosiarka spalinowa z napędem NAC ALL40139-S pozwoli przy mniejszym wysiłku uzyskać zachwycający zdrowiem, zadbany trawnik, który stanie się wizytówką każdego domu. Niezawodny silnik górnozaworowy OHV o mocy 3,5 KM odpowiada za wysoką wydajność i szybkość koszenia gęstej trawy.

Oferowany model doskonale sprawdzi się na trawnikach o różnej wielkości. Szerokość koszenia 40 cm zapewnia optymalną wydajność koszenia większego trawnika. Jednocześnie, stosunkowo niewielkie wymiary maszyny zapewniają komfort i swobodę manewrowania na małych powierzchniach.

Model wyposażono w system tylnego napędu, który znacznie odciąża użytkownika w czasie pracy. System ten doskonale sprawdza się nie tylko na dużych, ale również na małych trawnikach. Centralna regulacja wysokości koszenia pozwala za pomocą jednej dźwigi zmienić ustawienie (bez konieczności czasochłonnego nastawiania każdego koła osobno). Dostępne jest 7 poziomów wysokości z zakresu 2,5-7,5 cm.

Łatwy do opróżnienia kosz na trawę został wykonany z wytrzymałej tkaniny tekstylnej, a od góry jest usztywniony stalowym stelażem. Pojemność 40 litrów umożliwia dłuższą pracę bez częstych przestojów. Solidne koła o średnicy 15 cm (przód) i 20 cm (tył) doskonale prowadzą się po nierównościach trawnika.

Ergonomiczna rękojeść pozwala na lekkie i wygodne manewrowanie kosiarką. Po jej złożeniu kosiarka zajmuje mniej miejsca, co jest istotne w czasie przechowywania.

Kosiarka spalinowa z napędem NAC ALL40139-S została wyprodukowana z podzespołów wysokiej jakości, które gwarantują jej trwałość i długą żywotność. Zastosowana jednostka napędowa wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami eksploatacyjnymi i wysoką kulturą pracy. Korpus kosiarki z grubej stali jest mocny i odporny na uszkodzenia. Producent zadbał o każdy detal wykonania, dzięki czemu użytkownik otrzymuje solidną konstrukcję, która posłuży niezawodnie przez lata.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Allegro to nie tylko największa platforma handlu elektronicznego w Polsce. Teraz jesteśmy także sprzedawcą produktów w ramach Serwisu Allegro. Dzięki temu możesz kupować bezpośrednio od Grupy Allegro sp. z o.o., co gwarantuje wyjątkową obsługę i sprawdzoną jakość sprzedawanych produktów. Nasze dane to: Grupa Allegro sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000268796, kapitał zakładowy: 33 976 500 złotych, NIP: 527-25-25-995, Regon: 140762508.

kontakt

 • 61 630 60 10
  opłata zgodna z taryfą operatora, infolinia czynna od pon. do pt. w godzinach 8:00 - 20:00

pozostałe informacje

A. Dostawa produktów możliwa jest tylko na terenie Polski, w terminie określonym w danej Ofercie i następuje na adres wskazany przez kupującego. B. Na wpłatę w związku z zakupionym produktem czekamy 7 dni. W tym czasie możesz wybrać kolejne produkty z naszej oferty i zapłacić za nie w ramach jednej płatności. C. Faktury za zakupiony produkt są przesyłane w formie elektronicznej. W związku z tym, akceptacja naszej Oferty stanowi jednocześnie Twoją zgodę na przesyłanie faktur w formie elektronicznej, w rozumieniu przepisów o podatku od towarów i usług. D. Nabywcy będący konsumentami mają możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Kupujący będący konsumentami mają również możliwość skorzystania z unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem internetowym: ec.europa.eu/consumers/odr, podając nasz adres: sklep@allegro.pl. ODBIÓR ZUŻYTEGO SPRZĘTU Nabywając u nas sprzęt elektryczny lub elektroniczny masz prawo nieodpłatnie zwrócić stary zużyty sprzęt, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Zwrot zużytego sprzętu może się odbyć wyłącznie w przypadku, gdy będzie obejmował sprzęt zużyty tego samego rodzaju, pełniący te same funkcje co nowy sprzęt u nas nabywany. Żeby skorzystać z usługi bezpłatnego zwrotu zużytego sprzętu, prosimy Cię o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta drogą mailową na adres: sklep@allegro.pl. Niestety nie możemy zagwarantować jednoczesnej dostawy nowego i odbioru zużytego sprzętu. Nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu realizowany jest w miejscu dostawy nowego sprzętu. Przed przekazaniem zużytego sprzętu, prosimy przygotuj zużyty sprzęt w następujący sposób: - kuchenki – wymagają odłączenia od instalacji gazowej (przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia) lub elektrycznej, - pralki, zmywarki i suszarki – wymagają odłączenia od instalacji wodnej i elektrycznej, - lodówki i zamrażarki - konieczne jest rozmrożenie i odłączenie od instalacji elektrycznej. Zwrotu zużytego sprzętu można dokonać także: -dostarczając go na własny koszt na adres: Prologis Park Błonie, DC 6, Kopytów 44, 05-870 Błonie; - w punktach zbierania zużytego sprzętu- w tym celu możesz zwrócić się z pytaniem do Urzędu Gminy lub Miasta, o podanie miejsca, w którym można bezpłatnie zezłomować stary sprzęt. Listę miejsc, w których można oddać zużyty sprzęt prowadzi również Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, pod następującym adresem:http://rzseie.gios.gov.pl/szukaj_rzseie.php

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: sprzedający


Adres do zwrotu:
Prologis Park Błonie, DC 6
Kopytów 44
05-870 Błonie
PL
Dodatkowe informacje

A. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 • czas na zwrot: 14 dni
 • koszt zwrotu: bezpłatny
 • http://allegro.pl/sklep/formularz-zwrotow  (najszybszy sposób)
 • adres do zwrotu: Prologis Park Błonie, DC 6, Kopytów 44, 05-870 Błonie, Polska

B. Dążąc do zapewnienia Ci jak największej satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów, jeśli jesteś  kupującym - konsumentem, dajemy Ci możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny i bezpłatnego zwrotu zakupionego u nas produktu w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.


C. Chcąc zwrócić zakupiony produkt, najprościej będzie, jeśli zamówisz kuriera korzystając ze strony: formularz zwrotu lub złożysz oświadczenie o odstąpieniu od umowy, pisząc do nas na adres e-mail: zwroty-sklep@allegro.pl. Jednocześnie możesz przy tej czynności, skorzystać z poniższego formularza:FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY


Grupa Allegro sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 182

60-166 Poznań

zwroty-sklep@allegro.pl.


Niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży:

nazwa produktu:

data zakupu i nr Oferty:

imię i nazwisko:

adres:

data (odstąpienia od umowy):


Podpis (jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej)


D. Powinieneś odesłać produkt w ciągu 14 dni od dnia przesłania nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Gdy otrzymamy od Ciebie zakupiony produkt, zwrócimy niezwłocznie (najpóźniej w ciągu 14 dni) wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostawy.


E. Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt.


F.Pamiętaj również, że zgodnie z prawem konsumenckim niektóre produkty nie są objęte prawem odstąpienia od umowy bez podania przyczyny (możliwością zwrotu). Dotyczy to między innymi następujących produktów:

 • produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, np. bielizna, szczoteczki do zębów, depilatory, kremy, podkłady itp.;
 • nagrania dźwiękowe, wizualne jak również gry i programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • produkty nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
 • produkty ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do użycia;
 • produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;