Oświetlenie sklepów,powierzchni handlowych,witryn (7061914147)

zakończona

opis

 NICE MC  to nowoczesny, prosty i zdecydowany kształt pozwala na dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza. Idealny do oświetlenia sklepów, witryn sklepowych, powierzchni handlowych, hoteli, ekspozycj

Obudowę oprawy wykonano z ciśnieniowego odlewu aluminiowego, lakierowanego proszkami poliestrowymi, z wykończeniem satynowanym. Projektor jest odporny na czynniki atmosferyczne i na korozję. Separator termiczny wykonano również z ciśnieniowego odlewu aluminiowego i ulokowano pomiędzy zasilaniem, a źródłem światła.

Czynności konserwacyjne nowego projektora można przeprowadzać w niezwykle łatwy sposób, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Otwarcie oprawy następuje poprzez uwolnienie zacisku w korpusie.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Starogard Gdański, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
snob25
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

12

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0