OSWIETLENIE LED 50 CM FIOLET UV-A ANTYGLON - NOCNE (6910623712)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
50,00 zł
z 999 sztuk
Koszty dostawy
 • Hiszpania 0,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: KETY, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
WYSYLKA 3 DNI ROBOCZE PO DOKONANIU WPLATY .SPECJALNE ZAMOWIENIA 5 DNI ROB.

WPŁATA NA KONTO

WPŁATA PAyu

POBRANIE

POCZTA POLSKA

KURIER INPOST 24H

WITAM NA AUKCJI FIRMY MAXIM !!!

-

AUKCJA DOTYCZY ŚWIETLÓWKI LED O DŁUGOŚCI 50 CM.

FIOLET UV-A.

--------------------­-------------------

LAMPA WYKONANA NA CZIPIE 5050 SMD PREMIUM.
-
ŚREDNICA FI 15 MM.
POBÓR PRĄDU 6 W.
PASMO 395 NM.

---

--
LAMPA IDEALNIE NADAJE SIĘ DO OŚWIETLENIA NOCNEGO,
A PRZY OKAZJI DZIAŁA BAKTERIOBUJCZO.
-


ZASILACZ I UCHWYTY W KOMPLECIE.

LAMPA GOTOWA DO MONTAŻU W POKRYWIE.

---------

--
OŚWIETLENIE W RURCE PLEXI PMA CAŁKOWICIE WODOODPORNE.

LAMPE WYKONANO W CZĘŚCIOWEJ PRÓŻNI, KTÓRA

ZAPOBIEGA ROZSZCZELNIENIU LAMPY W RAZIE PRZEGRZANIA,

KTÓRE MOŻE NASTĄPIĆ PODCZAS UŻYTKOWANIA RAZEM

Z TRADYCYJNYMI ŚWIETLÓWKAMI.

---

PONIŻEJ SUGEROWANE OŚWIETLENIE DZIENNE.

-

----

POTRZEBUJESZ INNYCH WYMIARÓW ZADZWOŃ LUB NAPISZ A MY WYSTAWIMY

TAKĄ AUKCJE SPECJALNIE DLA CIEBIE. 507 144 521

--

WYKONUJE RÓWNIEŻ PLAFONY, BELKI, POKRYWY.

EFEKT POŁUDNIA ORAZ OŚWIETLENIE PUNKTOWE.

--

GALERIA ZDJĘĆ WYŁĄCZNIE MOICH AKWARIÓW

LUB KLIENTÓW KTÓRZY ZAKUPILI OŚWIETLENIE

NA MOICH AUKCJACH.

-

---------
&copy PanelReklamowy

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u anakonda39 za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 36 1950 0001 2006 0481 6070 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Hiszpania 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8-11 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

F.H.U MAXIM
SIKORSKIEGO 4E m10
32-650 KETY
NIP: 549-150-24-16
REGON: 852695979

kontakt

 • 507144521
  od poniedzialku do piatku od 8 do 18 stej

pozostałe informacje

Gwarancja jest udzielana na 12 miesięcy od daty sprzedaży 1.Gwarancja obejmuje: -szczelność lampy LED -zasilacz -diody 2.Gwarancja nie obejmuje: a) uszkodzeń mechanicznych b) przegrzania lampy LED c) uszkodzenia produktu powstałej w wyniku zjawisk losowych np. pożar, przepięcia itp d) użytkowania niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją e) samowolnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych f) normalnego zużycia w czasie eksploatacji. TERMINY I ZASADY NAPRAW 3.Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane bezpłatnie w czasie do 7 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do serwisu. 4. Wymienione przez Serwis części oraz produkty stają się jego własnością. 5. W przypadku nie odebrania urządzenia przez Reklamującego z serwisu w terminie 2 miesięcy od zakończenia naprawy i braku możliwości ustalenia terminu odbioru z Reklamującym, Serwis zastrzega sobie prawo pobrania opłaty za przechowywanie urządzenia w serwisie lub utylizacji urządzenia. DOSTARCZENIE PRODUKTU DO NAPRAWY 6. Przed wysłaniem produktu do naprawy prosimy o kontakt z Serwisem w celu sprawdzenia, czy uszkodzenie produktu wymaga wysłania do Serwisu. W przypadku dostarczenia do Serwisu produktu sprawnego technicznie lub wymagającego czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, Serwis zastrzega sobie prawo obciążenia Reklamującego kosztami usług serwisowych i transportu. 7. Produkt podlegający naprawie należy dostarczyć na własny koszt do Serwisu wraz dowodem zakupu. 8. Zaleca się dostarczenie produktu do Serwisu w opakowaniu, odpowiednio zabezpieczonym na czas transportu. INNE PRAWA KLIENTA 9. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową, przysługujących mu względem Sprzedawcy, od którego bezpośrednio nabył on produkt. INSTRUKCJA MONTAŻU 10.Lampy LED są przeznaczone do montażu w obudowie na szybach akwarium pod wodą ale z dala od źródeł ciepła takich jak tradycyjna świetlówka grzałka itp.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
F.H.U. MAXIM BOGUMIL DOMIDER
SIKORSKIEGO 4E/10
32-650 KETY
PL
Dodatkowe informacje

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma  14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o  odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do  odstąpienia – 12 miesięcy.  Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie  później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania  oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.  Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu  otrzymania przedmiotu.  Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność  za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy. 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok

Adres do reklamacji:
F.H.U. MAXIM BOGUMIL DOMIDER
SIKORSKIEGO 4E/10
32-650 KETY
PL
Dodatkowe informacje

 Opis procedury reklamacji:  1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej  Umowy pod adresem domider@tlen.pl lub w formie pisemnej na adres  Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:          imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,          datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,          przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,          wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają  uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do  składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.  4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres  e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej..  5. sprzedający ustala okres gwarancji na okres 12 miesięcy z powodu  użytkowania w szczególnych warunkach . Kupując na aukcji akceptujesz  regulamin sprzedającego.   Prawo odstąpienia od umowy:  W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.    Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć  Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres  e-mail: domider@tlen.pl   Przesyłkę należy nadać na adres  F.H.U. MAXIM bogumil domider os. skorskiego 4e/10 32-650 Kety    Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego  sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym  Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji  Handlowej . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i  procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem:  http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów  konsumenckich 

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: 12 miesięcy

Dodatkowe informacje

 

Gwarancja jest udzielana na 12 miesięcy od daty sprzedaży 1.Gwarancja obejmuje: -szczelność lampy LED -zasilacz -diody 2.Gwarancja nie obejmuje: a) uszkodzeń mechanicznych b) przegrzania lampy LED c) uszkodzenia produktu powstałej w wyniku zjawisk losowych np. pożar, przepięcia itp  d) użytkowania niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją  e) samowolnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych  f) normalnego zużycia w czasie eksploatacji. TERMINY I ZASADY NAPRAW  3.Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane   bezpłatnie w czasie do 7 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do   serwisu.  4. Wymienione przez Serwis części oraz produkty stają się jego własnością.   5. W przypadku nie odebrania urządzenia przez Reklamującego z serwisu w   terminie 2 miesięcy od zakończenia naprawy i braku możliwości  ustalenia  terminu odbioru z Reklamującym, Serwis zastrzega sobie prawo  pobrania  opłaty za przechowywanie urządzenia w serwisie lub utylizacji   urządzenia. DOSTARCZENIE PRODUKTU DO NAPRAWY  6. Przed wysłaniem produktu do naprawy prosimy o kontakt z Serwisem w   celu sprawdzenia, czy uszkodzenie produktu wymaga wysłania do Serwisu.  W  przypadku dostarczenia do Serwisu produktu sprawnego technicznie lub   wymagającego czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, Serwis   zastrzega sobie prawo obciążenia Reklamującego kosztami usług   serwisowych i transportu.  7. Produkt podlegający naprawie należy dostarczyć na własny koszt do  Serwisu wraz dowodem zakupu.  8. Zaleca się dostarczenie produktu do Serwisu w opakowaniu, odpowiednio zabezpieczonym na czas transportu. INNE PRAWA KLIENTA  9. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza   uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru konsumpcyjnego z   umową, przysługujących mu względem Sprzedawcy, od którego bezpośrednio   nabył on produkt.  INSTRUKCJA MONTAŻU  10.Lampy LED są przeznaczone do montażu w obudowie na szybach  akwarium pod wodą ale z dala od źródeł ciepła takich jak tradycyjna  świetlówka grzałka itp.