OSWIETLENIE LED 50 CM FIOLET UV-A ANTYGLON - NOCNE (6910623712)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
50,00 zł
z 993 sztuk
Koszty dostawy
  • Hiszpania 0,00 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: KETY, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

WYSYLKA 3 DNI ROBOCZE PO DOKONANIU WPLATY .SPECJALNE ZAMOWIENIA 5 DNI ROB.

WPŁATA NA KONTO

WPŁATA PAyu

POBRANIE

POCZTA POLSKA

KURIER INPOST 24H

WITAM NA AUKCJI FIRMY MAXIM !!!

-

AUKCJA DOTYCZY ŚWIETLÓWKI LED O DŁUGOŚCI 50 CM.

FIOLET UV-A.

--------------------­-------------------

LAMPA WYKONANA NA CZIPIE 5050 SMD PREMIUM.
-
ŚREDNICA FI 15 MM.
POBÓR PRĄDU 6 W.
PASMO 395 NM.

---

--
LAMPA IDEALNIE NADAJE SIĘ DO OŚWIETLENIA NOCNEGO,
A PRZY OKAZJI DZIAŁA BAKTERIOBUJCZO.
-


ZASILACZ I UCHWYTY W KOMPLECIE.

LAMPA GOTOWA DO MONTAŻU W POKRYWIE.

---------

--
OŚWIETLENIE W RURCE PLEXI PMA CAŁKOWICIE WODOODPORNE.

LAMPE WYKONANO W CZĘŚCIOWEJ PRÓŻNI, KTÓRA

ZAPOBIEGA ROZSZCZELNIENIU LAMPY W RAZIE PRZEGRZANIA,

KTÓRE MOŻE NASTĄPIĆ PODCZAS UŻYTKOWANIA RAZEM

Z TRADYCYJNYMI ŚWIETLÓWKAMI.

---

PONIŻEJ SUGEROWANE OŚWIETLENIE DZIENNE.

-

----

POTRZEBUJESZ INNYCH WYMIARÓW ZADZWOŃ LUB NAPISZ A MY WYSTAWIMY

TAKĄ AUKCJE SPECJALNIE DLA CIEBIE. 507 144 521

--

WYKONUJE RÓWNIEŻ PLAFONY, BELKI, POKRYWY.

EFEKT POŁUDNIA ORAZ OŚWIETLENIE PUNKTOWE.

--

GALERIA ZDJĘĆ WYŁĄCZNIE MOICH AKWARIÓW

LUB KLIENTÓW KTÓRZY ZAKUPILI OŚWIETLENIE

NA MOICH AUKCJACH.

-

---------
&copy PanelReklamowy

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u anakonda39 za co najmniej 500 zł.
Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
4-5 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
20
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze
Hiszpania
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
8-11 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
19,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
20
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Gwarancja

12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Gwarancja jest udzielana na 12 miesięcy od daty sprzedaży 1.Gwarancja obejmuje: -szczelność lampy LED -zasilacz -diody 2.Gwarancja nie obejmuje: a) uszkodzeń mechanicznych b) przegrzania lampy LED c) uszkodzenia produktu powstałej w wyniku zjawisk losowych np. pożar, przepięcia itp  d) użytkowania niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją  e) samowolnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych  f) normalnego zużycia w czasie eksploatacji. TERMINY I ZASADY NAPRAW  3.Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane   bezpłatnie w czasie do 7 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do   serwisu.  4. Wymienione przez Serwis części oraz produkty stają się jego własnością.   5. W przypadku nie odebrania urządzenia przez Reklamującego z serwisu w   terminie 2 miesięcy od zakończenia naprawy i braku możliwości  ustalenia  terminu odbioru z Reklamującym, Serwis zastrzega sobie prawo  pobrania  opłaty za przechowywanie urządzenia w serwisie lub utylizacji   urządzenia. DOSTARCZENIE PRODUKTU DO NAPRAWY  6. Przed wysłaniem produktu do naprawy prosimy o kontakt z Serwisem w   celu sprawdzenia, czy uszkodzenie produktu wymaga wysłania do Serwisu.  W  przypadku dostarczenia do Serwisu produktu sprawnego technicznie lub   wymagającego czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, Serwis   zastrzega sobie prawo obciążenia Reklamującego kosztami usług   serwisowych i transportu.  7. Produkt podlegający naprawie należy dostarczyć na własny koszt do  Serwisu wraz dowodem zakupu.  8. Zaleca się dostarczenie produktu do Serwisu w opakowaniu, odpowiednio zabezpieczonym na czas transportu. INNE PRAWA KLIENTA  9. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza   uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru konsumpcyjnego z   umową, przysługujących mu względem Sprzedawcy, od którego bezpośrednio   nabył on produkt.  INSTRUKCJA MONTAŻU  10.Lampy LED są przeznaczone do montażu w obudowie na szybach  akwarium pod wodą ale z dala od źródeł ciepła takich jak tradycyjna  świetlówka grzałka itp.


 

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

F.H.U. MAXIM BOGUMIL DOMIDER
SIKORSKIEGO 4E/10
32-650 KETY
Dodatkowe informacje

 Opis procedury reklamacji:  1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej  Umowy pod adresem domider@tlen.pl lub w formie pisemnej na adres  Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:          imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,          datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,          przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,          wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają  uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do  składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.  4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres  e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej..  5. sprzedający ustala okres gwarancji na okres 12 miesięcy z powodu  użytkowania w szczególnych warunkach . Kupując na aukcji akceptujesz  regulamin sprzedającego.   Prawo odstąpienia od umowy:  W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.    Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć  Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres  e-mail: domider@tlen.pl   Przesyłkę należy nadać na adres  F.H.U. MAXIM bogumil domider os. skorskiego 4e/10 32-650 Kety    Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego  sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym  Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji  Handlowej . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i  procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem:  http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów  konsumenckich 

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U. MAXIM BOGUMIL DOMIDER
SIKORSKIEGO 4E/10
32-650 KETY

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma  14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o  odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do  odstąpienia – 12 miesięcy.  Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie  później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania  oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.  Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu  otrzymania przedmiotu.  Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność  za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy.