OSUSZACZ POWIETRZA MEACO 20L (6999613507)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT-marża
  • kolor dominujący: biały

opis

Gliwice
Odrowążów 71 | tel. 796737774 | odrowazow@loombard.p­l

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że wszelkie zapytania związane z aukcją, korespondencję, wpłaty, reklamacje etc. prosimy kierować i wyjaśniać za pośrednictwem punktu, który oferuje niniejszą aukcję czyli:
Gliwice, Odrowążów 71, 796737774, odrowazow@loombard.p­l
PRZESYŁKI WYSYŁANE NA ADRES SIEDZIBY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE I ODSYŁANE NA KOSZT KLIENTA.

OSUSZACZ POWIETRZA MEACO 20L

Witam, dziś w ofercie

OSUSZACZ POWIETRZA MEACO 20L

Cichy, energooszczędny i wydajny osuszacz powietrza ze sprężarką dostosowany do pracy średniej wielkości domach.

W Meaco 20l proces osuszania odbywa się przy wykorzystaniu minimalnej ilości energii, dzięki czemu obniżają się koszty, a dom jest suchy i higienicznie czysty. Meaco jest przy tym niezwykle cichy (tylko 46 dB), dzięki czemu jego praca jest praktycznie niezauważalna dla otoczenia.
Meaco 20l jest nie tylko efektywny – jego wygląd również robi wrażenie. Na nowoczesny design składa się na przykład specjalne okrycie niższej części urządzenia, które sprytnie ukrywa kółka. Mocna rączka pozwala wygodnie przenosić urządzenie z miejsca na miejsce. Niebieski pas okalający całość sprawia, że jest on estetyczny i przyjemny dla oka.

Jak pracuje Meaco 20l?

Po osiągnięciu wskazanego poziomu wilgotności przez kolejne 5 minut zaczyna pracować jedynie wentylator, sprawdzając, czy wilgotność względna jest stabilna. Następnie na 30 minut urządzenie wchodzi w stan drzemki, po czym znów uruchamia się wentylator, by sprawdzić, czy wilgotność jest cały czas na tym samym poziomie. Jeśli poziom wilgotności podniósł się, osuszacz znów zaczyna pracować. Jeśli jednak poziom się nie zmienił, osuszacz znów wchodzi w stan drzemki na 30 minut. Ten system pracy pozwala na spore oszczędności w domowym budżecie, zwłaszcza w porównaniu z osuszaczami pracującymi bez kontroli nad poziomem wilgotności. Wysoka wydajność urządzenia sprawia, że może być nawet używany w muzeum, gdzie eksponaty wymagają szczególnych warunków środowiska, w tym niskiej wilgotności.

DANE TECHNICZNE:
Przeznaczenie dom, biuro, gabinet masażu, spa, sypialnia, łazienka, piwnica
Powierzchnia max (m²) 30
Marka Meaco
Absorbcja l / dzień 20
Zbiornik na wodę 3,5
Przepływ powietrza (m³/h) 100
Odprowadzanie ciągłe nie
Zużycie energii (W) 30 – 355
Poziom hałasu (dB) 46
Technologia sprężarka
Kolor biały
Wymiary (mm) 560 x 352 x 264
Waga (kg) 11,8


- wystawiamy fakturę VAT marża,
- przesyłkę realizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty,
- przy jednorazowym zakupie większej ilości przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz,
- możliwy odbiór osobisty,
- nie wysyłamy za pobraniem.

PŁATNOŚĆ

Nr konta bankowego:
47 1090 2398 0000 0001 3044 9574

lub:
- płatność przy odbiorze osobistym w punkcie sprzedaży
- nie wysyłamy za pobraniem

Gliwice

Odrowążów 71 | tel. 796737774 | odrowazow@loombard.p­l

WYSYŁKA

Przesyłkę wysyłamy
w ciągu 24h
w dni robocze od daty
zaksięgowania wpłaty
na naszym koncie.
Nie wysyłamy
ZA POBRANIEM!!!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Gliwice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
15,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Loombard
Odrowazow 71
44-103 Gliwice
woj. śląskie

płatność tylko gotówką
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT-marża
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Loombard
Odrowazow 71
44-103 Gliwice
Dodatkowe informacje

 Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem alleloombard593@loombard.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: Kasprowicza@lombardi.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: MARKOS MAREK KOTKIEWICZ al. KASPROWICZA 102 51-145 WROCŁAW Kupujący zobowiązany jest dołączyć do odsyłanego przedmiotu otrzymany wraz z nim dowód zakupu w postaci faktury vat-marża oraz faktury za usługę transportową. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać drogą mailową lub pocztową tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................ ............................ .............................. Ja........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .................................................................................................................. numer oferty......................................................... Data zawarcia umowy to....................................... data odbioru ........................................................ Imię i nazwisko ................................................... Login Allegro ....................................................... Adres ..................................... ..................................... ..................................... ............................................................................. Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Loombard
Odrowążów 71
44-103 Gliwice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Udzielamy Gwarancji rozruchowej 24 godzinnej od daty otrzymania przesyłki, 

W przeciągu tego okresu czasu kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia produktu przy kurierze (czy nie doszło do uszkodzenia przesyłki), w przypadku znalezienia wad które nie zostały opisane w aukcji - obowiązkowo powinien nas poinformować w wyżej wymienionym okresie czasu mailowo. 

W przypadku zwrotu w terminie do 14dni bez podania przyczyny - sprzęt zwracany nie może posiadać śladów użytkowania oraz stan techniczny musi odpowiadać stanowi technicznemu odpisanemu w aukcji.

O sprzedającym
alleloombard593
98,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

215

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 530443544
  • 534686616
poniedziałek - niedziela
09:00 - 21:00

Informacje o sprzedającym

Loombek,

ul. Brylantowa 24

52-214 Wrocław

NIP: 899-276-63-23

Nr Konta: 47 1090 2398 0000 0001 3044 9574


Adres punktu z którego wysyłane sa przesyłki, oraz na który prosze kierować zwroty:

Loombard,

Odrowazow 71

44-103 Gliwice

alleloombard593@loombard.pl

Pozostałe informacje

Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.